Ojciec R.jest o key

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Polon
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:55 am

Ojciec R.jest o key

Post autor: Polon »

Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: Reflex »

I tak sie rodza mity i propaganda dla ludzi naiwnych. Ta rodzina nie ma prawie zadnego wplywu nawet na sasiedztwo, nie mowiac o szerszym zasiegu.
O Rydzyk posiada radio o ogolnokrajowym zasiegu, nadaje w kraju gdzie kosciol ma wplyw na polityke i zycie ludzi, czyli Rydzyk sieje trucizne na podatnej glebie.
Nie ma najmniejszego porownania.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: marycha »

Nie jestem do konca pewna, czy dyskusja o o. Rydzyku tutaj na forum dotyczy konkretnie jego osoby, czy TV Trwam i Radia Maryja? Nie ogladam i nie slucham poniewaz nie mam na to czasu. Ale skoro tak czesto sie tutaj o tym mowi sklonilo mnie to do poszukania na youtube czegos co jest sianiem trucizny na podatna glebe.





To drugie to tak przy okazji szukania.
Rzeczywiscie nie ma porownania do tego co zamiescil Polon
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: Reflex »

Napisalem zlosliwy komentarz, ale go zdjalem. Ponioslo mnie.
Ale wam, wyznawcom teorii spiskowej wspolczuje. Ciezko
tak chyba zyc, wierzac ze wszystko co na swiecie inne niz byscie
chcieli i co was otacza jest dzielem diabla.
Mnie jest z tym swiatem dobrze, dlatego sypiam spokojnie,
budze sie usmiechniety i mam zdrowa pachnaca sloncem cere.
godzilla shut up!
No...zeby mi to bylo przedostatni raz...
Marycha jestes?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Ale wam, wyznawcom teorii spiskowej wspolczuje. Ciezko
tak chyba zyc, wierzac ze wszystko co na swiecie inne niz byscie
chcieli i co was otacza jest dzielem diabla.
nie wiem co to "teorie spiskowe" bo albo jest spisek albo go nie ma... bez teoretyzowania...
a w diabla nie wierze....

faktycznie nie jest lekko zyc na tym swiecie wiedzac co sie dzieje i do czego to wszystko zmierza...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: marycha »

Jestem Reflex, jestem. Siedze sobie w papierowej czapeczce i rozmyslam o teorii spiskowej.
Rozumiem, ze moge skorzystac byc moze z ostatniego razu...
Musze Ci powiedzec, ze poczulam sie calkowicie odmieniona po Twojej riposcie. Chcialam zakomunikowac, ze zaprzestalam czytac brukowce a skupilam sie wylacznie na Gazecie wyborczej i Rzeczpospolitej. Tak wiec jestem w posiadaniu wielu egzemplarzy w.w gazet. Sa tak przesiakniete prawda, ze na noc sie nimi przykrywam a w dzien robie sobie papierowa czapeczke-lodeczke. lub tutke-stozek. Robi sie to tak: sklada sie gazete na pol potem dwa rogi do srodka i sprytnie zawija i powstaje lodka-czapka.To robie z "rzeczpospolitej" a z Gazety wyborczej robie sprytnie stozek-tutke, zeby nie bylo to samo. No i wygrzwajac sie w sloneczku, rozmyslam a wiedza sama do glowy mi wchodzi przez czapeczke.
Teraz tez mam na glowie papierowa czapeczke z gazety i romyslam, dlaczego Ty jestes dla mnie taki niezyczliwy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: godzilla »

marycha pisze:Chcialam zakomunikowac, ze zaprzestalam czytac brukowce a skupilam sie wylacznie na Gazecie wyborczej i Rzeczpospolitej......No i wygrzwajac sie w sloneczku, rozmyslam a wiedza sama do glowy mi wchodzi przez czapeczke.
i slusznie bo prawda z calego swiata zawarta jest wlasnie w tych dwoch gazetach...

zdaje sie ze dzisiaj sa tam dwa podobne w wymowie artykuly o wplywia podwyzek VATu na notowania dwoch najukochanszych partii w Polsce...

w Wyborczej podwyzka VAT podnosi notowania PO a w Rzepie podwyzka VAT podnosi notowania PiS...

czyli wiemy juz wszystko A NAWET JESZCZE WIECEJ...

milej lektury kapeluszy zrobionych z tych wlasnie tytulow prasowych...
Polon
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:55 am

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: Polon »

Ale, wróćmy do tematu.
W telewizji "Trwam" oglądałem najchętniej wieczorną modlitwę z Jasnej Góry przy zasłonięciu Cudownego Obrazu Matki Boskiej. Z Telewizją "Trwam" odmawiałem różaniec (obecnie brak dostępu).
Gdy w "Radiu Maryja" zaczynają mówić o pieniądzach odczytując nazwiska sponsorów, po prostu ich gaszę...
Walka między Kościołem i "Państwem" trwa od 2 tys.lat i wiadomo, że chodzi w niej głównie o pieniądze...
W tej walce potrzebne są tarcze do strzelania, lub też "chłopcy do bicia".
Nie znam Ojca R., ale szkoda mi go. Szkoda mi także tych, których porwała propaganda i którzy nie znając nawet Człowieka wydalają na niego swe brudne wnętrza..
Polon
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: godzilla »

Polon pisze:Walka między Kościołem i "Państwem" trwa od 2 tys.lat i wiadomo, że chodzi w niej głównie o pieniądze...
jaka znowu walka? za komuny jakos dobrze ze soba wspolpracowali, teraz tez wladcy kosciola wspolpracuja z tuskiem i komorowskim... w czym problem? w tym moze ze ludzie UWIERZYLI w demokracje i staraja sie bronic pewnych wartosci wierzac ze KOSCIOL ich wesprze... tak jak ich wspieral gdy komunisci postanowili zmienic skostniale struktury i zaczac zyc pelnia zycia oraz uwlaszczyc sie na tym co sobie wybudowali rekoma milionow niewolnikow przez kilkadziesiat lat... a wspieral ich bo tez chcial wyrwac czesc tego majatku dla siebie...

kto ratyfikowal konkordat w roku 1998?

ano wielki socjalista oles kwachu!
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Ojciec R.jest o key

Post autor: marycha »

Teorii spiskowej ciag dalszy.... :?

źródło artykułu: http://www.globalnaswiadomosc.com/calaprawdaozatoce.htm
ODPOWIEDZ