Wesolych...

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
Mroovac
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:53 pm

Wesolych...

Post autor: Mroovac »

Wesolych i szcesliwych, smacznego karpika, tego co najleprze w Nowym Roku,

Wszystkim forumowiczom zyczy,

Mroova.
Załączniki
_MG_1357_sm.jpg
_MG_1357_sm.jpg (44.2 KiB) Przejrzano 9017 razy
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Wesolych...

Post autor: agnieszka »

Dołączam się do życzeń - wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego!

Obrazek
mouse
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:29 pm

Re: Wesolych...

Post autor: mouse »

Z okazji Bozego Narodzenia i zwierzat gadajacych ludzkim glosem i ja sie dorzucam do dawnych czasow i najlepszych zyczen wszystkim wokol - m.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Wesolych...

Post autor: whiskeyprint1 »

mauza - jesli to ty - to znaczy ze to ty - to znaczy ze chodzisz po chodnikach NY
odezwij sie czasem
i powiedz co slychac
poblogoslawie cie
prawem swietego
ignaca
amen
----------------------------------------

ludziom na ziemi i w przestworzach - ktorzy aniolami panskimi kraza nad ziemia nasza przynoszac nam co pewiem czas w darze nowy rok zycze wszystkiego dobrego i nadzieja ze mysla juz o swietach wielkanocnych - poniewaz w naszych sklepach pojawily sie kolorowe jajka - barany (bardzo malo) ale duzo czekoladowych zajecy z resztek czekolady po swietym mikolaju
Załączniki
NEUES JAHR1.jpg
NEUES JAHR1.jpg (26.64 KiB) Przejrzano 8908 razy
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Wesolych...

Post autor: marycha »

Niech Wam Gwiazda Pomyslnosci nigdy nie zagasnie.....
Wszystkim i kazdemu z osobna wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012, cierpliwosci, wzajemnego szacunku, zdrowia i pomyslnosci w zyciu prywatnym i zawodowym.

Szczegolne, serdeczne zyczenia wytrwalosci i pomyslnosci dla Godzilli i tekajota, Aloha, jedynego swietego na furum Ignaca i Adminom.
Agnieszce dzieki serdeczne za cierpliwosc, ktora rozumie, ze w pewnym wieku niektorzy nie chca obchodzic Dzien Weterana a wola obchodzic Dzien Dziecka przec caly rok i mysla, ze im wszystko wolno.

Wszystkim paniom tu piszacym zycze wiecej odwagi i pewnosci siebie. Mezczyzni nas sie boja bo choc medycyna oficjalnie tego nie uznaje, faktem jest, ze posiadamy dodatkowy zmysl WYKRYWACZ KLAMSTW, stad ta niechec do nas. Zamiast sie ukrywac zrobmy z tego pozytek.

Wszystkiego najlepszego
mouse
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:29 pm

Re: Wesolych...

Post autor: mouse »

whp - oczywiscie, ze to ja - i wlasnie czasami sie odzywam - i nie tyle wciaz chodze po chodnikach ny , ile sie do nich coraz bardziej chyle. starosc nie mlodosc, a nowy rok biezy. bardzo sentymentalnie pozdrawiam cie, bo za bardzo nic nie mam do powiedzenia. mozliwe, ze nikt niczego wiecej tez nie ma do powiedzenia, ale ja chyba bardziej juz nic nie mam, do powiedzenia:). zostaly tylko sentymenty. ktorych tak naprawde to nienawidze, ale co tam - szczesliwego nowego roku, jak zwykle!
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Wesolych...

Post autor: whiskeyprint1 »

whp - oczywiscie, ze to ja
------------------------------
i love you mauza

taka mysz w domu (chodzi po stole i je ze mna sniadanie -
zastepuje mi ciebie

nie mysl ze to biala mysz - tych nigdy nie mialem

pozdrawiam

alex
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wesolych...

Post autor: alohilani »

Witaj Marycha po przerwie.!!!
Oj, brakowalo Cie tutaj, ale moze tak mialo byc...

Szczesliwego Nowego Roku pelnego milosci i pokoju dla wszystkich Forumowiczow!
Wszystkiego najlepszego.

"........Wiara, Nadzieja i Milosc... , a z tych trzech Milosc jest najwazniejsza......"

Jesli bedzie to tylko przyjazn czy tolerancja i szacunek, to tez dobrze. Sa to przeciez elementy skladowe.

A jesli ktos z Was potrzebuje usmiechu drugiego czlowieka, podania reki czy uscisku, no to sie usmiecham, podaje reke i sciskam (moze byc uscisk niedzwiedzi takze;) To na Nowy Rok przeciez!

Pozdrowienia
i
Aloha, a jakze!
Shaka tez:)
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Wesolych...

Post autor: marycha »

Witaj moja kolezanko forumowa. Pokoj niech bedzie z Toba i Twoimi bliskimi......

Niektorym dziala na nerwy zyczliwosc i okazywanie sympatii zamiast pomyj na glowe i z niesmakiem wylaczaja komputer. To wlasnie ich problem. :lol: A my robimy swoje.... najlepszego Aloha.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Wesolych...

Post autor: whiskeyprint1 »

nie wiem czy Wielce Szanowna Pani Marycha zauwaza ze nikt tu pomyj nie wylewa- zauwazam ze Wielce Szanowna Pani marycha chcialaby sie pozbyc wlasnych

capito?
-------------------------------------------------------------

JAK WIDZIMY
Wielce Szanowna Pani - zycząc wszystki wszytkiego najlepszego
w innym zdaniu zyczy najgorszego - slow ktory<ch cytowac nie waro
zacytuje przeto pani (zgola w tym wypadku) falszywe
zyczenia - bo tez jedno drugiemu przeczy

----------------------------------------------------------------------------
Niech Wam Gwiazda Pomyslnosci nigdy nie zagasnie.....
Wszystkim i kazdemu z osobna wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012, cierpliwosci, wzajemnego szacunku, zdrowia i pomyslnosci w zyciu prywatnym i zawodowym.
-----------------------------------------------------------------------

moge pania jednakj rozgrzeszyc
rozgrzeszam co piatku w kaplicy podziemnej w suchej beskidzkiej od 14-tej do 18-tej

amen
ODPOWIEDZ