PROŚBA O POMOC DLA MAJECZKI

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
calinka50
Posty: 134
Rejestracja: sob paź 18, 2014 8:57 am

PROŚBA O POMOC DLA MAJECZKI

Post autor: calinka50 »

Witam wszystkich serdecznie.
Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla wnusi mojej koleżanki. Majeczka walczy o życie. Niestety w Polsce nie ma możliwości doprowadzenia leczenia do samego końca. Rodzina i znajomi wszelkimi sposobami próbują szukać wsparcia, gdzie tylko można. Wyjazd do kliniki zbliża się wielkimi krokami,a funduszow wciąż brakuje. Wiem,że takich dzieci jest ogromna rzesza,ale każdy na swój sposób stara się znależć przyjazne serduszka. Nawet niewielka wpłata może uratować życie Majeczki. Proszę, z całego serca proszę opowiedzcie o Mai swoim znajomym, może ta prośba nie zginie gdzieś w świecie. Może znajdzie się ktoś - kto wpłaci przysłowiowy grosz. Nie bądzmy obojętni.....nie wiadomo czy kiedyś my nie będziemy potrzebowali pomocy innych ludzi. Ja obecnie mieszkam w Norwegii i też pomagam jak mogę, szukam różnych możliwości. Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować to mój mail - jolalew3@wp.pl.
A to jest link do strony Majeczki.
Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłam tym wpisem. Będę wierzyła, że Maja zjednoczy wielu ludzi,którzy nie przejdą obojętnie wobec takiej tragedii. Z wyrazami szacunku Jola z Norwegii
ODPOWIEDZ