Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

Przy okazji sprawy biotech i doswiadczen z GMO i pestycydami nowej generacji na Maui. Nie moje, ale z miejsca jednoczacego ludzi w tej sprawie.
Moze to kogos zainteresuje...
A imua to:
http://imuafamilyservices.org/

"Aloha. You will never read the whole truth in the news. These evil and dangerous agrochemical corporations are corrupt to the core, believing money places them above the law. Currently, Monsanto has a whopping, 4,631, federal cases pending litigation. Monsanto is suing federal government for the right to kill us with poison, while completely annihilating land and natural resources. Word is, Monsanto and Dow spent well over $15 million dollars in Maui County, prior to the election, in a FAILED attempt, to keep the public from seeing the life-threatening results of safety tests. That money could have transformed Maui County into the organic food capitol of the Pacific. Instead it was spent on gross propaganda, flooding all streams of media and designed to confuse and distract innocent consumers. I have another number, of interest, for Monsanto and Dow: WE are many and you are few. WE are peaceful and carry ALOHA in our hearts; however, we WILL stand up to protect the health and well being of one another, and, to protect our precious natural resources, which keep us alive. We know how long Monsanto hid the truth, and, the long and devious pattern of cover ups: Lies for 40 years regarding PCBs, 28 years DDT, 45 Years Glyphosate, 25 Years Agent Orange, 25 Years Aspartame, and 20 years GMO's.

There are more than 160,000 citizens in Maui County. Children cannot vote. We, the citizens, will never back down to the two chemical companies and corrupt government, responsible for this viscous assault, on our health and well-being. Anyone with ethics and integrity would let us conduct safety tests, prior to the first seed ever being planted in the ground. We know, Monsanto and Dow KNOWINGLY poisoned thousands before us, and, left several towns completely annihilated, shunning any responsibility; letting responsibility fall onto US government, who is in cahoots with the chemical companies, thus resulting in more than 50 U.S. Superfund sights, costing billions of dollars, leaving tax payers burden to clean up.
An additional $700 million was paid to the citizens of Anniston, Alabama for poisoning them and rendering the land uninhabitable, and another $93 million to the citizens of Nitro West, Virginia, ordered by the court in a class action suit for chemical poisoning, and, paid by none other than Monsanto, who NEVER admitting to any wrong doing.

815 prominent Scientist are requesting the U.S. to do the following: They call for a ban on GMO patents of life-forms and living processes, which threaten food security, sanction biopiracy of indigenous knowledge and genetic resources and violate basic human rights and dignity. The scientists are extremely concerned about the hazards of GMOs to biodiversity, food safety, human and animal health, and demand a moratorium on environmental releases in accordance with the precautionary principle. They are opposed to GM crops that will intensify corporate monopoly, exacerbate inequality and prevent the essential shift to sustainable agriculture that can provide food security and health around the world.

I am beyond grateful to the five courageous citizens and the warriors in the community, for their diligent effort to protect the people and natural resources.

The truth will prevail. Imua.

Watch and share: Links to "Genetic Roulette" for public view online. In the video it explains that public education and action to stop using gmo products (whether labeled or not) will cause the chemical companies to stop production, resulting in as little as 5% profit loss.

Genetic Roulette – The Gamble of Our Lives.
http://vimeo.com/80380054
The case sensitive PW for the video is: GMOs2014) but idk how long it will be available.

"Seeds Of Death - Full Movie" is also available on YouTube.
(http://youtu.be/eUd9rRSLY4A…)
but it's not exactly the same video. Consider sharing widely. "
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: godzilla »

a warto takie rzeczy dla dwoch osob na tym forum publikowac?
moze Cyca to zainteresuje... reszta to lemingi czekajace na smierc i cieszace sie ze im karmy podsypano do koryta...

ciekawe ze kiedys ludzie potrafili chorowac i umierac na rozne choroby... dzisiaj wiekszosc umiera na raka...

i NIKOGO to, qwa, nie dziwi........
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze:Ja na szczescie nie jestem po zadnej stronie, ale od ludzi ponurych stronie. Wszytkie ruchy "anty", jak np
feministki, zieloni z greenpeace, anty GMO-wcy, ktorzy z braku milosci, zastepuja ja uczuciem wrogosci sa nieciekawi, szarzy jak ponury deszczowy dzien i nudni jak flaki z olejem.
a jak bedzie z antyfaszystami, antygona, antybiotakiem i antypodami ?????
a flaki z olejem to niejadalne bo najlepsze normalne flaki co w takiej knajpce
co sie czerwona karczma nazywa w drodze do Gdanska
a deszczowy dzien tez potrafi byc ciekawy nawet gdy szaro
ino trzeba sie odpowiednio ubrac i wziac psa


wczoraj w ramach wygodnictwa pojechalem aby w warsztacie wymienili mi kola z letnimi oponami na zimowe
wszystko mialem przy sobie bo zimowki nowe od zeszlego roku
chlopaki sprawnie zdjeli letnie i .................. i sie okazalo ze te zimowe to od innego auta (syna) i nijak nie pasuja
myslalem ze sie pod ziemie zapadne
znowu zalozyli letnie i spakowali te trefne do auta
dzisiaj raz jeszcze pojawilem sie w warsztacie z tymi wlasciwymi
i jeszcze raz zaplacilem za zdjecie i zalozenie
pieniadze to jeszcze pol biedy ale zadrapania na moim ego bolaly :(
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

Ruchy anty maja zawsze swoje pdloze i jedynie ignorant moze takich podlozy nie tylko nie widziec, ale nawet nie chcec ich dostrzec, aby przypadkiem ich nie zrozumiec i zburzyc swojego obrazu swiata, ktory moze byc tylkio i jedynie "cacy". Mozna sie z nimi nie solidaryzowac, ale to wlasny wybor, wybor innych jest inny.
Wszystkie zmiany, ktore nastapily od poczatku swiata mialy swoje podloze w jakims ruchu anty. Cala historia swiata to nastepstwa wszelkich ruchow anty, mmiejszych czy wiekszych, kazda rewolucja, itd. od tego sie zaczela!!!!
Dzieki ignorancji innych, ktorzy udaja ze problem nie istnieje i traktuja tych swiadomych jako glupcow czesto ich wysmiewajac ogrom zla dzieje sie we wspolczesnym swiecie sterowanym przez oplacane ogromnymi pieniedzmi korporacji media.
Ignoracja jest przyczyna wszelkiego zla, poniewaz na nie przyzwala. Nie ci, ktorzy to zlo wyrzadzaja, ale ci ktorzy tego nie chca widziec sa zlem samym w sobie. Losy przyszlych pokolen dokladnie to pokaza. Tylko te przyszle pokolenia to nasze dzieci, wnuki, prawnuki, itd.
Ludzie swiadomi, ktorzy nie bronia sie przed widzeniem rzeczywistosci taka jaka ona jest naprawde, a prawda lezy gdzies posrodku prawie zawsze, maja tak samo jak inni radsne i pelne zycie, ciesza sie kazdym dniem, kaza jedna nawet drobna rzecza, sa uprzejmi i przewaznie zawsze usmiechnieci i swoja dobra energia buduja innych. Daleko im od ponuractwa. Ponuractwo to zdaje sie bycie ciagle niezadowolonym i przygasnietym, Tylko ze ci swiadomi ludzie nie buduja sobie innego swiata gdzie wszystko jest cacy, a innych ktorzy widza go takim jakim jest besztaja ile sie da. Oni wiedza, ze zycie przynosi dobre i zle wydarzenia i to zalezy od tego jak czlowiek ustosunkuje sie do tego wydarzenia jak on sie czuje. Jesli przyjmie ze tak ma byc, poniewaz nie moze tego zmienic, wyciaga z tego wnioski dla siebie, to jest lekcaja zycia dla niego. Np. taki tutaj Cyc czesto pisze o naprawde "ponurej" rzeczywistoci, ktora jako bardzo swiadomy czlowiek i swietny obserwant postrzega. Czy jest ponury? Absolutnie nie. Ma swietne poczucie humoru, kocha zwierzeta i jest bardzo pogodny. A ze rzeczywistosc dostrzegana w miejscu jego zamieszkania i w Europie nie jest taka jaka niektore media maluja, to coz na to poradzic? Mowic, ze jest cacy jak jest be? Nie. To samo dotyczy i mnie. Pisze z miejsca niedaleko mojego miejsca, w ktorym mieszkalam i do ktorego za jakis czas wroce. Zalezy mi na tym, zeby ono nie bylo dewastowane i zatruwane wlasnie dlatego, ze widze jego piekno i kocham te wyspe. Budze swiadomosc innych piszac o tym, niewazne jak daleko oni sa od tego miejsca, mysl jako rodzaj energii idzie do innych ludzi, dostrzegac moga oni u sibie to co jest u nas i nie milczec, ale budzic swiadomosc innych, ktora zatrzyma trucicieli srodowiska, a jesli nawet nie, to uwypukli co sie naprawde dzieje pod czesto mylacym przykryciem oplacanych milionami mediow. Ochrona srodowiska to moja wyuczona spejalnosc, dlatego mnie to szczegolnie obchodzi.

Pomorzaku, jestesmy tylko ludzmi i taka rzecz moze sie zdarzyc kazdemu bez wzgledu na wiek. Fakt, ze o tym piszesz swiadczy ze twoje ego jest w porzadku, takie tam malutkie zadrapania. Ci z wielkim ego (to zwykle tzw. Napoleon complex albo inny podobnie nazywany complex;) nawet nie pomysleliby o tym, zeby takim bledem z drugimi sie podzielic. Rzneliby dalej macho, choc wiele kobiet wlasnie za to macho nie lubi.
Jednak spece od zmiany opon tez mogli sprawdzic zanim zaczeli zdejmowac kola, tak na wszelki wypadek.
Ja widze wine wlasciwie po obu stronach oraz niepotrzebny wydatek. Ale zawsze na bledach i to tylko swoich sie uczymy. Takie jest zycie, piekne razem z tymi bledami :)
A opony do tego typu samochodu to kilkadziesiat lat temu najlepsze podobno byly Michelin'y.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

O, tu jest cos szczegolnie dla tych zakladajacych rozowe okulary do widzenia rzeczywistosci, aby wdzelkiej nieprawidlowosi nie dostrzec. Korupcja na najwyzszymm szczeblu:
Obrazek
Reflex
Posty: 10578
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: Reflex »

Ruchy anty maja zawsze swoje pdloze i jedynie ignorant moze takich podlozy nie tylko nie widziec, ale nawet nie chcec ich dostrzec, aby przypadkiem ich nie zrozumiec i zburzyc swojego obrazu swiata, ktory moze byc tylkio i jedynie "cacy".
Wszystko ma podloze, ludzka tendencja do awantur i glupota tez. O co Ci tym razem babo chodzi?
Napisalem zartobliwy post, nie wymienilem w nim nikogo personalnie, nikogo nie obrazilem.
Co Ty wiesz o mnie, o moim swiecie? Co daje Ci czelnosc pisania o nim i nazywania mnie ignorantem??
Bo nie podazam ze wasza nowa, rozrabiacka religia, jestem ingorantem i wrogiem? I to piszesz Ty, ktora sie tutaj obludnie popisywala haselkami o "gryzieniu tematu a nie autora"? Haha! Co jeszcze mam zaakceptowac? Zakaz aborcji? Wielki ruch. Dla Ciebie bezpieczniej jest: pierwsze pomysl a potem pisz.

I jestem wsciekly. Moj post o ktorym mowa zostal zdjety! Dlacxzego?! zadnego wyjasnienia, zadnej adnotacji na moim profilu.
Tak samo ten post ze zdjeciem pieska grajacym w szachy. Aha wiem! Za zdjecie innego postu, zyczylem wisielczo moderatorowi czkawki. Musialem mocno urazic jego majestat. Przepraszam jego wysokosc.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: godzilla »

aloha pisze:O, tu jest cos szczegolnie dla tych zakladajacych rozowe okulary do widzenia rzeczywistosci, aby wdzelkiej nieprawidlowosi nie dostrzec. Korupcja na najwyzszymm szczeblu:
Obrazek
To nie korupcja... firma powinna byc dumna ze jej pracownicy maja takie zaufanie u wyborcow....
:mrgreen:
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

Przeczytalam zdjety post.
Nie ma o co robic szumu.
Nie lubie lekcewazenia i ignoracji co wcale nie znaczy, ze tak samo musze nie lubic ludzi to reprezentujacych. Moze mi sie to najwyzej nie podobac, poniewaz moje wzorce zachowania i maniery sa inne.
Oj, ten krewki charakter, jakze trudno go trzymac na uwiezi...
Bez kontrowersyjnosci i roznicy pogladow nie byloby dyskusji.
Byle tylko na poziomie i nie imiennie, a pojeciowo, tak jak ja to usilowalam zrobic.
Ze post zdjeto? Widac musial byc nieodpowiedni.

Godzilla, to pieniadze wybieraja na stolki, kto ma wiecej ten mami ludzi obietnicami i placi za kampanie wyborcza. Temat Monsanto byl ukrywany przez lata, dlatego tak teraz ciezko cokolwiek odkrecic, machina dawno poszla w ruch... Wazne jednak, ze coraz bardziej ludzie sa tego swiadomi dzieki wspolczesnym internetowym grupom i szybkim obiegiem informacji.
Ciekawi mnie co tam w Europie uzywacie do tzw. zwalczania chwastow zamiast klasycznego koszenia, wyrywania korzeni i plewienia.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: godzilla »

ja uzywam flagowego produktu wspomnianej powyzej firmy - roundup

na niemieckim ebayu widzialem inne z podobna zawartoscia i nastepnym razem kupie tamto...
ODPOWIEDZ