Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

TO BYLO GLOSOWANIE LEGALNE wraz z glosowaniem na wszystkie stanowe i miejskie urzedy i powinno byc wprowadzone w zycie. Odbywalo sie na kazdej wyspie we wlasciwym do tego czasie. Znana jest historia zwiazana z tymi sprawami na wszystkich glownych wyspach, wielki problem wszystkich wysp zwiazany z ich zatruwaniem. Jesli nie masz zyczenia zapoznac sie z faktami (wyborami na Maui i w calym stanie, ich wynikami, czego dotyczyly, ze moratorium przeglosowano), to nie prowadz jalowej dyskusji, ktora tych faktwo i tak nie zmieni. Jakze mozna dyskutowac z kims, kto zaprzecza wszystkiemu, choc sprawy nie zna ani w zab i napisal wczesniej, ze nie chce poznac? Jakze w takich okolicznosciach moze zabierac glos w jakiejkolwiek dyskusji na ten temat?
Bebnily o tych sprawach dokladnie z detalami i numerami mowione, pisane i wizualne media lokalne, stanowe, ktore sa mediami rzadowymi. To tez mozna bylo zobaczyc i przeczytac. Nie mogly o tym nie wspomniec, sprawa zbyt wazna i palaca w tym rejonie.

O ile lepszy bylby swiat, gdyby nie bylo tyle lekcewazenia oraz ignorancji dla wielu palacych kwestii, udawania ze problem nie istnieje i tepienia tych, ktorzy o tym wspominaja jak np. kolegow z Europy, ktorzy "brudy" widza u siebie, a sa oskarzani o to, ze klamia (lgarze) choc ich brudow sie nie zna a slyszy cos tam o nich z kontrolowanych mediow, ktore serwuja nam za wielka woda to co chcieliby abysmy wiedzieli.
Kto tu zatem jest naprawde lgarzem?
Mysle, ze pytanie nie jest retoryczne...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: Reflex »

Czytam patrze i mysle. Ile w was jest zlosci, pretensji, wrecz zawzietosci. Przeciez do diabla nic obrazliwego nie napisalem. Ale tez nie poparlem wiec dyskusja jest jalowa?. To moze mi pokazesz jakis owoc ktory sie urodzil dzieki Twojej dyskusji? Wszystko co w tym temacie zostalo napisane jest jalowe, zadnej korzysci. Zaprzecz jesli sie myle.
Czy ja mam Ci przypomniec, ze dyskusja to niekoniecznie potakiwanie? A przeciez niczemu nie zaprzeczylem.
Po prostu znam ten kraj, wiem ze kiedy sie oficjalnie urzadza glosowanie, to sie wynikow glosowania przestrzega. Dlatego jestem zdziwiony, dlatego napisalem liczac na wyjasnienie i na ozywienie dyskusji. Dostalem pare epitetow. Nie wierze Ci Aloha. Ludzie ktorzy odpowiadaja zloscia zamiast faktami sa niewiarygodni i NIGDY nie maja racji. : )))
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: godzilla »

Kto tu jest lgarzem?
Na tym forum jest jeden fanatyk popierajacy KAZDE CZYNY ZBRODNIARZY dzialajacych przeciw ludzkosci....
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

Jesli chodzilo o lekcewazenie i ignorancje, to epitetow nie bylo, ale ogolne stwierdzenie o lekcewazeniu i ignorancji, a to zaprezentowales w swojej ostatniej wypowiedzi. A o lgarzu,to bylo o mediach kontrolowanych, ktore podaja to co chca podac, a nie to co sie naprawde dzieje. Po co to bierzesz do siebie, jesli jest inaczej? Czytaj miedzy wierszami. Nie wszystko jest doslowne. Porownanie Europy i HI dotyczylo tego, ze my jestesmy naocznymi swiadkami tego co sie dziejem a media napisza to co ich finansujace korporacje uznaja za stosowne dla wlasnych interesow. Niewygodne po orostu przemilcza szczegolnie wtedy, kiedy dzieja sie daleko, a zainteresowana jedna storna to milardowa korporacja (je), ktrej nie beda ruszac bo finasuje miejscowe i nie tylko wybory. Pieniadze mowia. Sprawy wiecej niz oczywiste i o tym kazdy dorosly czlowiek doskonale wie. Pieniadze wszedzie mowia, szczegolnie w brudnej polityce i chroniacym ja prawie, ktore zawsze mozna nagnac dla swoich celow. I po co ja to mowie... Sprawa prosta jak konstrukcja pewnego prostego acz waznego narzedzia.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

KONIEC TEMATU, KTORY NIE ZOSTAL ROZPOCZETY DLA DYSKUSJI, BYL TO TEMAT INFORMACYJNY DLA ZAINTERESOWANYCH TYM CO SIE U NAS DZIEJE, DLA LUDZI KTORYM NIE OBOJETNE SA EKSPERYMENTY NA NICH SAMYCH I NA SRODOWISKU, W KTORYM ZYJA.

CI KTORYCH TO NIE OBCHODZI NIE POWINNI BYLI NAWET ZABIERAC GLOSU.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: wiara i s »

Reflex pisze:Czytam patrze i mysle. Ile w was jest zlosci, pretensji, wrecz zawzietosci. Przeciez do diabla nic obrazliwego nie napisalem.
ALLLE AAALLLLLEEE nazywasz sie Pan Reflex he he hhheeee
Dzien Dobry z Florydy, W.Palm Beach Four Seasons Resort .Bedziesz Pan w okolicy, milo by bylo mi sie spotkac.Z lobby call ro.3651 Marek H. N .D ;)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: godzilla »

wiara i s pisze:ALLLE AAALLLLLEEE nazywasz sie Pan Reflex he he hhheeee
Dzien Dobry z Florydy, W.Palm Beach Four Seasons Resort .Bedziesz Pan w okolicy, milo by bylo mi sie spotkac.Z lobby call ro.3651 Marek H. N .D ;)
jak nikt z nim juz nie gada, a tylko jedna Aloha zaszczyca go swoimi odpowiedziami, choc tez nie bardzo rozumiem w jakim celu, to fleflexiu sobie wygrzebuje zombies spod ziemi zeby milo bylo...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: Reflex »

Czytaj miedzy wierszami
CI KTORYCH TO NIE OBCHODZI NIE POWINNI BYLI NAWET ZABIERAC GLOSU.
artykul nie do dyskusji, tylko informacja.
Zapomniala ze to jest forum dyskusyjne a nie tablica ogloszen.
No i decyduje komu wolno o czym pisac a w Jej pisaniu nalezy szukac sensu miedzy wierszami...
Wyborne. :mrgreen:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: Reflex »

Bedziesz Pan w okolicy, milo by bylo mi sie spotkac
Tez byloby milo, ale dzieli nas bagatela 285 mil (jakies 450 km).
Zycze Ci przyjemnego odpoczynku, choc ida zimne jak na Floryde dnie, slonca jednak nie powinno zabraknac.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Jako ze nie ma na forum dzialu o zdrowiu, itp. ...

Post autor: alohilani »

Zapomniala ze to jest forum dyskusyjne a nie tablica ogloszen.
No i decyduje komu wolno o czym pisac a w Jej pisaniu nalezy szukac sensu miedzy wierszami...
Wyborne.
Hmmm, po pierwsze to nie bylo zadne ogloszenie.
Jesli nie chce sie posiasc wlasciwiej wiedzy w temacie nie ma sie nie tylko prawa ale nawet i przywileju zabierania glosu poniewaz jest sie tzw. laikiem w tej sprawie.
Tak, nie wszystko co sie pisze trzeba brac tak jakby sie tego chcialo, poniewaz przez to wypacza sie intencje piszacego. Najwiecej wiadomosci mozna znalezc w miejscu tzw. "miedzy wierszami" trzeba tylko zadac sobie troche wysilku i pomyslec o co autorowi wypowiedzi moglo chodzic. Moga byc dwa znaczenia, a moze ich byc wiecej. Intencje autora mozna znalezc w tekscie otaczajacym konktretne zdanie. To jest tak jak z nauka jezyka. Najszybsza jest przez czytanie ksiazek w danym jezyku, a domyslanie sie znaczenia wyrazow poprzez otaczajacy tekst. Tak twierdza profesorowie od nauki jezyka i tego nawet ucza w college. To byla tylko oczywiscie taka mala dygresja, cos w rodzaju daleko idacego porownania, na marginesie (dyskusji).
ODPOWIEDZ