Nawiąrzę kontakt z osobami.

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Nawiąrzę kontakt z osobami.

Post autor: janubers »

Które podobnie jak ja interesują się zarabianiem dodatkowym poprzez internet. Mam sporo różnych ofert, w tym firmy które są znane ponad 60 lat. Nic jednak nie będę sugerował, każdy przecież potrafi myśleć. To po prostu rozmowy i wymiana doświadczeń, informacji o dobrych ofertach. Co warto a czego nie. Mój skayp janubers1 Janusz
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nawiąrzę kontakt z osobami.

Post autor: Reflex »

Mój skayp janubers1 Janusz
Raczej Twój skalp Januszku. Napisales bajeczke, których myśmy w USA słuchali kiedy jeszcze nie wiedziales co to jest internet. Marzy Ci się rola pośrednika i latwe pieniazki. Moja szczera rada, znajdz sobie jakas uczciwa prace, na wkreacaniu ludzi w "zarabianie w internecie" umrzesz z głodu.
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Re: Nawiąrzę kontakt z osobami.

Post autor: janubers »

Nie istotne kim jesteś i ile masz postów. Nie znasz mnie, moich działań wiec proszę nie określaj. Tak jak napisałem - zwykła rozmowa o zarabianiu w necie. Bez namawiania itp. Nie jestem pośrednikiem ani nikim w tym rodzaju. Po prostu zarabiam poprzez internet w wielu różnych firmach. Każdy swój rozum ma i zanim zdecyduje czy warto czy nie to przecież ma prawo sprawdzić każdą rzecz nawet tysiąc razy. Przecież to rzecz normalna i zawsze to zalecam. W nic nie musisz wierzyć ale jeśli to czy tamto Cie interesuje to sprawdź w wszelki możliwy sposób. Wychodząc z tej zasady obecnie mam tylko to co inni oraz wszelkie instytucje już dawno sprawdziły. To wszystko.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nawiąrzę kontakt z osobami.

Post autor: Reflex »

Ty mnie nie czytasz. Tutaj prawie kazdy uczestnik się otarl o podobna socjotechnikę 20 lat temu.
Wiem ze wierzysz w swoja sile perswazji na metode; "nic nie kosztuje, nic nie musisz ale SKONTAKTUJ SIE", a nuz się zlapie. Dlaczego nie reklamujesz się w mediach? Żaden biznes nie będzie szukal jeleni....przepraszam klientów tutaj, co najwyzej jakiś maly amator cwaniaczek. :mrgreen:

PS. Nawiaże przez ż a nie rz i bez ę na koncu biznesmanie.
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Re: Nawiąrzę kontakt z osobami.

Post autor: janubers »

Widzę że nadal ta sama polemika. I po co ? Przecież tłumaczenie ' cwaniaczek ' i inne pierdoły mają się do mnie jak piernik do wiatraka. Czy sądzisz że o zarabianiu wiesz wszystko ? Ja siedzę w temacie ok. 3 lat. I moją domeną są wszelkie sposoby zarobku przy wykorzystaniu internetu. I tez nie wiem wszystkiego b to już obecnie nie możliwe. Aby już skończyć z tą nie uzasadnioną napastliwością i traktowania mnie jak ignoranta to proszę na spokojnie wejść na stronę. www.zarabianieodzaraz.pl.tl I spokojnie sprawdzić wszystkie firmy czy programy tam reprezentowane. Utnie to definitywnie posądzanie mnie o jakieś ' niecne czyny '
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Nawiąrzę kontakt z osobami.

Post autor: wiara i s »

to takie "firmy" jak ta?
http://www.bloomberg.com/profiles/compa ... ldings-ltd

wole do kasyna
bynajmniej mam szanse 8-)
ODPOWIEDZ