Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: agnieszka »

Kochani!

Chciałam Was poinformować, że w najbliższych tygodniach nastąpi zamknięcie budy znanej jako Forum Polonia.net. W tej chwili nie mogę jeszcze podać konkretnej daty, kiedy to nastąpi, ale prawdopodobnie gdzieś w drugiej połowie kwietnia. Odezwę się ponownie kilka dni przed ostatecznym wyłączeniem strony.

Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami i pisali na tym Forum, które przez te lata przeszło wiele różnych wcieleń i mniej lub bardziej udanych eksperymentów technicznych i socjologicznych. Dla mnie osobiście był to projekt-pasja, dzięki któremu bardzo wiele się nauczyłam i dzięki któremu udało mi się zmienić zawód na ten, który mam w tej chwili.

Strona Polonia.net będzie funkcjonować dalej, choć w zmienionej formie, więc będzie możliwość utrzymania dalszego kontaktu, jeśli kogoś będzie taka opcja interesować.

Pozdrawiam,
Agnieszka
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: Galwas »

Agnieszko!
Miło mi cię widzieć, pozdrowić, zapytać jak się czujesz i tak w ogóle jak ci leci!
Zmieniłaś życie wielu ludzi w tych pionierskich czasach bez Facebooka!!!
Serdecznie ci gratuluję i wyrażam swój podziw i uznanie dla twojej pracy!!!
Dziękuję ci za wszystko!
Galwas
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: Reflex »

Pierwszy raz na tym forum braklo mi jezyka w gębie...

Bo uwolniłem się od uczucia niepokoju, czy u Agnieszki jest wszystko dobrze.
Wyglada ze jest i to jest najważniejsze.
Bo chociaż spodziewlem się tego, wiadomość o zamknieciu "budy" poruszyla....

To co Agnieszko zrobilas dla nas, dla Polakow rozrzuconych po świecie jest nie do przecenienia.
To było wyjątkowe i jedyne takie miejsce i za to będziemy Ci zawsze bardzo wdzięczni.
Będzie tego Forum żal... ale czasy się zmieniaja i trzeba to zaakceptować.
Ja również serdecznie dziękuje Ci za wszystko. Z wielka ciekawością czekam na Twój nowy projekt.
Cokolwiek to będzie, będę jego kibicem.
Reflex
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: agnieszka »

Moi drodzy!

Dzięki za pamięć i miłe słowa - u mnie wszystko jak najbardziej w porządku (wyznaję zasadę, że "no news = good news"). Forum Polonia.net miało swoją rolę do spełnienia kiedy nie było ani Facebooka, ani Naszej Klasy, ani Twittera. Założyliśmy je z Darkiem chyba w 1999? Nie pamiętam dokładnej daty, ale chyba jakoś w późnych latach 90-tych, ha ha! Różnie bywało, człek człekowi czasem zalazł za skórę, mam jednak cichą nadzieję, że w sumie wyszło na (mały) plus.

Forum kończy działalność, ale Polonia.net nie schodzi z eteru. Wróci w postaci informatora na temat Nowego Jorku, USA i tego jak się nam tutaj żyje. Tak było wcześniej, ale od dość dawna nic się nie dzieje ani na stronie, ani na moim blogu (z powodu różnych życiowych turbulencji).

Teraz mam zamiar skupić się na pisaniu i robieniu zdjęć, natomiast nie chcę już zajmować się grzebaniem w bazach danych i skryptach, bo po prostu nie wystarcza mi na to czasu.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: sprawiedliwy »

No i widzisz Reflexie. chciałeś obeswować dwoma oczami słuchać dwoma uszami - to masz!!!.... bo gadać już niebawem nie będziesz tutaj mógł.
No nic. Ja też nie. gadulstwo jest szkodliwe, to jednak zostało tu tych gaduł nie wiele. tak mało, że forum straciło rację bytu.
Co do FB. no cóż. ja tu jestem zbyt krótko i nie znam nikogo z Was, dla mnie kontakt się urywa, dlatego trudno mi za cokolwiek p. Agnieszce dziękować, bo dopiero teraz dowiaduję się o Jej istnieniu.
Miło mi Panią poznać. i nie jest mi miło powiedzieć , żegnaj.
Tak czy owak pozdrawiam i życzę powodzenia , zadowolenia i radości z działania.
Życzę wszystkim.

A CYCa mi żal ogromnie. gdyż nie będzie miał platformy by wypisać swoje gorzkie żale na świat, na Angie i wszystko co żywe i martwe. a może coś znajdzie by tę żółć wylać i uświadamiać ciemniaków nadal! :mrgreen: .

jakoś mi tak głupio napisać "żegnajcie".
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: Reflex »

Widzisz sprawiedliwy, to niesprawiedliwe. Ledwie się poznaliśmy, ja Cie polubiłem z całym szacunkiem i teraz trzeba się będzie rozstać
Ale nie idzcie nigdzie, mamy jeszcze okolo dwa tygodnie.... Agniesia już raz zamknęla forum ...i wrocila z nowym. Może cos wymyśli...
Agnieszko, moze powinnaś zreanimować Salon Nowojorski, zrobić przystan dla blogów... Nie wiem, Ty się na tym znasz... co ja zrobie bez Cyca??????????????

PS.
Żarty.
Ja lubie Cyca, nie lubie jego pogladow. Slowo daje....mogbym teraz wypic z nim butlke albo dwie.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

Nie bylo mnie tu przez chwile i dopiero dzis dowiedzialem sie o majacej nastapic likwidacji tego forum,wielka
szkoda,bo mimo czasem nieprzyjemnych chwil, wracalo sie tu jak do domu,szkoda tych ,ktorzy bywali tu od
bardzo wielu lat i mimo pewnych antagonizmow byli jak rodzina,jestem tutaj pewnie najkrocej i pewnie
najmniej znaczaca osoba, a jednak czulem sie tak jakbym nalezal do Was. Zaluje ,zwlaszcza, ze mieszkajac
obecnie w kraju jakiejs kuriozalnej przypadkowosci,trace troche mozliwosc jakiegos kontaktu ze swiatem.
ja wiem,ze jest wiele innych mozliwosci ale to juz nie to.Tu mimo ,tak mysle,jest wielu czytajacych
ale jednak panuje atmosfera pewnej intymnosci, na innych platformach w moim odczuciu podaje sie
siebie na tacy.Serdecznie pozdrawiam .Jordan
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: alohilani »

Tak jest Panie Jordan. Poznalo sie takze interesujacych ludzi, choc wiekszosci nie zna sie ich osobiscie.
Jak bylo tak bylo, nieraz niezbyt przyjemnie, ale bylo tak jakby w domu. Zaczynalo sie od kawy porannej i czytania, jesli byla taka mozliwosc z rana. Nawet nowi i z sercem byli bardzo znaczacymi osobami. Takich ludzi potrzeba, z sercem i zyczliwoscia.
Szkoda, ze buda bedzie zamknieta...
Nic juz chyba tego miejsca nie zastapi.

Nie odzywalam sie od razu, poniewaz ta wiadomosc mnie zamurowala.

Moze jednak bedzie jakas inna mozliwosc w tym samym miejscu?
Taka lacznosc dla nas Polakow tak za granica jak i w Polsce jest potrzebna, nawet jesli ktos tylko czyta.
Zawsze ktos znajdzie cos dla siebie.
Nawet to moje slonce i Alooo...oooha!
To niby nic, a jednak czasem bardzo wiele...

Moc serdecznych pozdrowien!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

a mnie dzisiaj kumpel z Kanady poinformował przez whatsappa o tym co tu się dzieje bo ja tu nie zaglądałem od jakiegoś czasu w ogóle...

cóż, Agnieszko i Darku - dziekuję za to że stworzyliście go forum, ale jednocześnie mógłbym wam wylać na głowy cysternę pomyj za tolerowanie qrewstwa niektórych użytkowników prze tyle lat i na pozwolenie na to aby jeden zakompleksiony poyeb przegnał stąd tylu wartościowych ludzi "bo nie lubił ich poglądów"...

jak chcecie się w tym bagnie dalej taplać to niech Agnieszka zrobi z poyeba admina... będzie tak samo jak jest...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: sprawiedliwy »

a mnie dzisiaj kumple ze szwajcerlandu przysłali coś dla Godzilki
http://www.srf.ch/sendungen/arena/klick ... studio-mit
ODPOWIEDZ