Spalony dom, potrzebna pilna zrzutka na odbudowę

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
pomocnik
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 30, 2018 3:12 pm

Spalony dom, potrzebna pilna zrzutka na odbudowę

Post autor: pomocnik » ndz lip 01, 2018 1:22 pm

Potrzebna pilna pomoc. Historia jest straszna. W zeszłym roku nasz przyjaciel wyszedł ze szpitala po bardzo poważnej operacji pękniętego tętniaka mózgu. Lekarze mówili, że to cud. Po pierwszych chwilach przerażenia, po kilkugodzinnym oczekiwaniu w szpitalu na wynik długiej i trudnej operacji, płakaliśmy ze szczęścia, że opatrzność czuwała i chłopak uciekł śmierci. Wiedzieliśmy, że czeka go długi okres rekonwalescencji, ale dojdzie do siebie.
Niestety los sprawił mu kolejny paskudny prezent – z niewiadomych przyczyn spalił mu się dom. Chłopak stracił wszystko co miał. Płomienie strawiły oszczędności całego życia, ciężką pracę włożoną w budowę, pewność jutra i marzenia. Staliśmy i płacząc patrzyliśmy jak ogień trawi dorobek życia.
Chcielibyśmy pomóc mu zdobyć chociaż część środków na odbudowę.Pomóżcie proszę. Podobno w ludziach jest siła! Nie reklamujemy tej zrzutki gdzie się da, na internecie jest dużo ważniejszych tematów na pomoc. Ale pomyśleliśmy, że być może znajdzie się chcoć kilka osób, które zechcą dorzucić cegiełkę.
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/z/reconstruction-of-the-burnt-house

Dziękujemy z góry!

ODPOWIEDZ