Król na Wawel

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Król na Wawel

Post autor: pipek »

Zamieszczam w "Klubie Towarzyskim",bo to o lepszym towarzystwie;
dzwonię dzisiaj do ciotki,do Sosnowca, i pytam;
"Co tam cioteczko u was nowego?"
a ciotuchna;
"Pipek,czy ty wiesz o czym u nas ksiądz na kazaniu gada?
Mowi nam,że mamy demokrację i prezydenta,a jak Bóg pozwoli,to i wkrótce króla będziemy mieli."
A ja na to :
"Cioteczko,niedobrze,toć po królu następna pańszczyzna...."
jankiel
Posty: 26
Rejestracja: ndz lis 15, 2009 1:47 am

Re: Król na Wawel

Post autor: jankiel »

a u nas ksiadz gadal co niektore ludzie maja problem ze sluchem inne z rozumieniem a czesto cale rodziny potrzebuja opieki psychiatry :lol:
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: pipek »

Migalski wzywa: stańmy wszyscy przy królu!

"Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Kto inny lepiej nadaje się do tego, by walczyć o te idee i sprawy, za które poprzednik oddał życie?" - pyta europoseł i wzywa: "dlatego stańmy przy królu wszyscy, którym bliskie były ideały jego zmarłego brata!"

http://wiadomosci.onet.pl/2161238,11,mi ... ,item.html
Czy to o tym "królu" dudni po ambonach?

Jarosław I Swarliwy?
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Król na Wawel

Post autor: bea_mezlot »

pipek pisze:
Czy to o tym "królu" dudni po ambonach?
nie wiem , nie bywam w tym przybytku 8-)

caly ten pis to pacholki jara

umizgi sie zaczely , nawet nazwisko (u)mi(z)galski samo mowi za siebie :roll: , jedne slowo sie cisnie na usta : pierd.... i to zdrowo

jesli jaro wygralby wybory to kto zostanie pierwsza dama ? krolowa prawa raczka czy lewa ? :lol: :lol: :lol:
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Król na Wawel

Post autor: whiskeyprint1 »

jesli jaro wygralby wybory to kto zostanie pierwsza dama ? krolowa prawa raczka czy lewa ?
--------------------------------
nie!
kot i mamusia - ale po bozemu

amen


ciekawe - pomorzak pragnal tej kandydatury - ale nawet on nie wie co przyniesie przyszlosc - ja tam jestem niedowiarkiem za jarkiem
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: pipek »

"pomorzak pragnal tej kandydatury "

Nie śledzę aż z takim zacięciem,więc i pewien być nie mogę,aleć zdaje mnie się,że to raczej pan Vito.
Aczkolwiek jest szansa,mizerna ale jest,że i panu pomorzakowi Jaro Kaczyński zaplatał sie gdzieś pomiędzy muszki a pszczółki....
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: pomorzak »

pipek pisze:"pomorzak pragnal tej kandydatury "

Nie śledzę aż z takim zacięciem,więc i pewien być nie mogę,aleć zdaje mnie się,że to raczej pan Vito.
Aczkolwiek jest szansa,mizerna ale jest,że i panu pomorzakowi Jaro Kaczyński zaplatał sie gdzieś pomiędzy muszki a pszczółki....
Aby Jaro padl na pysk, musi najpierw kandydowac.
Ot i cala filozofia. ;)
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: pomorzak »

pomorzak pisze: Aby Jaro padl na pysk, musi najpierw kandydowac.
Ot i cala filozofia. ;)
Przepraszam za ten pysk Jarka.
Mial byc dziób ;)
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: pipek »

A przecież dziobiasta kaczka nikomu w niczym nie zaszkodziła...
a pyskaty Kaczyński,i owszem.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Król na Wawel

Post autor: whiskeyprint1 »

dzis radio "swr contra" (moj jedyny nasluch) nadalo reportaz z polski na temat >przedwyborow prezydenckich< - dla mnie przykro bylo tego sluchac nie ze wzgledu na jakosc reportazu lecz ze wzgledu na zawartosc przedmiotowa (zapewnie obecni-niewidzialni stwierdza ze to faszystowsko-hitlerowska propaganda zachodnioniemieckich imperialistow ktorzy wykradaja polske i chca ja zgubic) - zwrocono uwage ze kampania kaczynskiego przebiega z wyraznym akcentem katastrofy smolenskiej przy medialnym wsparciu telewizji panstwowej (tv polonia?) w ktorej radzie nadzorczej wiekszosc stanowia partyjniacy pis-u - zatem nie nalezy sie dziwic tej telewizji ktora w dalszym ciagu propaguje i rozprowadza wszystkie mozliwe teorie zmowy na temat "zabojstwa" prezydenta - przeprowadzono tez kilkascie rozmow z przechodniami w warszawie - slyszalo sie - "to nie byl wypadek - to bylo morderstwo" - "gdyby w samolocie byl tusk - nie byloby zadnej katastrofy" - "tusk ma skrwawione morderstwem rece" - i tak dalej i temu podobne - trudno mi zmienic twierdzenie ze 90% ludnosci swiata to sa kretyni - a pozostale 10% na tym zeruje - i przykro mi ze ten podzial dotyczy rowniez polski

coz - krolowa polski zamiast chronic ten narod przed katastrofami - spowodowala-naslala dwie straszliwe plagi na to panstwo - kaczynski-brothers i swietego rydzyka dyrektora z rzesza trzech milionow bab ktore robily skrobany jak piekarz bulki a dzis walcza o zycie poczete w czym dopomoze im przyszly prezydent

amen
ODPOWIEDZ