ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: śr sty 05, 2022 7:18 am fajnie się czyta dyskusje facetów o miłości....
:roll:
Bo faceci kochają ale nie mówią zbyt często o swoich uczuciach. Dlatego tak często słyszą jak ukochana z wyrzutem mówi: czy ty mnie kochasz bo wcale mi o tym nie mówisz.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: śr sty 05, 2022 8:06 am Bo faceci kochają ale nie mówią zbyt często o swoich uczuciach. Dlatego tak często słyszą jak ukochana z wyrzutem mówi: czy ty mnie kochasz bo wcale mi o tym nie mówisz.
dobrze mowi, dac mu wutki...
:mrgreen:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: sprawiedliwy »

no ? czekamy na Alohahilani.... może ona coś powie...

dawno temu w latach szczenięcych, gdy nastolatkowe serce wzdychało do wysokiego chudego blondyna druha oboźnego, idola i wzorca cnót
powstały w mej łepetynie dwa wiersze.... i to tyle....Nigdy się o nich nie dowiedział, ani o moim wzdychaniu do niego.

a kiedyś usłyszałam, że
16 latce serce bije mocno "ten, tylko TEN, tylko ten, żaden inny."
dwudziesto paro latce dość rytmiczne serce jak dzwon " ten, albo tamten, ten albo tamten"

a tak po 40 tce, to już jak spóźniony zegarek zasuwa to wahadło : byle jaki byle, byle siaki, byle tylko był !
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

godzilla pisze: pn sty 03, 2022 9:55 am Na prosbe Tworcy, Alexa Freischera, vel zoskicyca, vel whiskeyprinta, vel whp itd.
i nikt mi kurde uwagi nie zwrocil ze nazwisko z bledem napisalem... potem za pisiont lat ktos bedzie bezskutecznie szukal w czelusciach internetu czegos od Alexa i tego nigdy nie odnajdzie...
a mozna wsadzac gebe w historie, nawet tego czy innego forum...

tak jak np. tu, maly wglad w historie... forum.polacy ch

https://web.archive.org/web/20150830000 ... m.php?f=16
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: alohilani »

Chociaz moj umysl scisly, to jednak zachwycilam sie poezja Whp/Cyc'a.

A jaki ma mily i mlody glos. Sama przyjemnosc sluchac.

Ale nie ma sie co dziwic, moja starsza znajoma ma 82 juz lata i glos piekny i prezny jak ptaszek.

Na razie tyle.

A z Godzilla i Remigiuszem to byla historia, o ktorej wiele lat temu pisal.
Piekna zlotwlosa dziewczyna i dwoch dobrych kolegow. Jednemu oddala swoja reke potem.
A oni ndadal pozostali kolegami az do dzisiaj.
Mieszkaja tylko w innej czesci swiata kazdy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

alohilani pisze: śr sty 05, 2022 1:10 pmPiekna zlotwlosa dziewczyna i dwoch dobrych kolegow. Jednemu oddala swoja reke potem.
A oni ndadal pozostali kolegami az do dzisiaj.
Mieszkaja tylko w innej czesci swiata kazdy.
no, niby sie zgadza...
to historia z lat 1976-77... i trwa do dzisiaj...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: alohilani »

Zatem to bardzo piekna historia.
Mysle, ze juz mi sie wiecej przypomina.
Dobry kolega przyjaciel.

Zatem i ja pozdrawiam Remigiusza! Rowny facet.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: zoskicyc »

Zatelefonowala dzisiaj moja znajoma z pl, ktora pisala tu kiedys tak samo jak ja, a reflex ja, tak samo jak mnie wyrzucil z okna zwanego forum – powiada „widze ze znow zaczales pisac na forum, tam sa twoje wywiady radiowe“ - powiadam ze to niemozliwe, przeciez ja od kilku lat niczego tam nie napisalem, czytalem tylko kiedys i to jeden jedyny raz, ona mowi przeciet tam to jest...……

przypomnialem sobie jednak, ze przed kilku laty poprosilem Godzile, zeby tam zawiesil moje dwa pliki w mp3, bo ja tego nie potrafie zrobic, ale to bylo dawno temu – zatem Godzila spelnil moja prosbe z zaprzeszlosci i zdziwilem sie, ze dopiero teraz to zrobil……………………….

Ja chetnie pisalbym na forum, ale nie mam nerwow na oszczerstwa reflexa i poganianie pejczem przez pania sprawiedliwa – a byla tu kiedys - jesli dobrze pamietam nicka , Aljocha z ktora mozna mylo wymieniac poglady, chetnie porozmawialbym z Godzila na temat przyprawiania miesa, z Pomorzakiem, o zbieznym dla nas obu temacie „niemiecka mistyka – angelus silesius (1625)“ i wiem, ze byloby dobrze gdyby nie te dwie osoby, ktore zaklocaly moj spokoj i niszczyly nerwy – wiec powiadam, serio, ja boje sie reflexa, autentycznie sie boje, bo na oszczerswa nie zasluguje, a ochoty na pyskowki nie mam, sa wazniejsze rzeczy w zyciu …………………………….

postanowilem zobaczyc to co Godzila wkleil i zdziwilem sie, egzystuje jeszcze nawet moje stare konto z nickem „zoskicyc“, wiec postanowilem wkleic tutaj pare slow i powiedziec – szkoda mi tego forum, popsutego, zniszczonego przez dwie osoby i nie wiem, czy bylo to ich celem, czy niekontrolowanym przypadkiem tylko………………………………………….

Z pozdrowieniem
WHP
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

o! i wylazł z gawry... nie bój się cycu, reflex jest prawie pod kontrolą, sprawiedliwy obciął sobie jondra i dokleił waginę i jest jak w rodzinie gdzie nikt się nie lubi, wszyscy sobie wszystkiego zazdroszczą i każdy każdego za plecami obgaduje...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: Reflex »

Reklama jest dzwignią handlu.
W tym przypadku jesli Cyc się da skusić, to ja się poświęcę
Tylko nie rozumiem skargi, że "Reflex go wyrzucil".
Zglupialeś? hahaha Coś Ci sie pop...popinkolilo w glowie. :D
ODPOWIEDZ