ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: Reflex »

U mnie wieczór. Jeszcze się dopisuje do poprzedniego postu. Whiskeyprint, mozesz mi wierzyć. Tu jest dość miejsca dla każdego
a ja Ci obiecuję, dyskusja może sie zdarzyć, ale bez zlosliwości. Ja nie chce klotni, męczą mnie psychicznie.
No i ja jestem zainteresowany innymi tematami i tego się będę trzymal. Zależy mi na tym, żeby to forum żylo.
Żebyś pisał Ty, godzilla, sprawiedliwa i żeby wrocila Alhilani. W końcu do licha, jesteśmy "dziećmi" tego forum.
Czy naprawde nie możemy prezentowac swoich opinii i szanowac się nawzajem? To przecież jest takie proste!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

wszystkim się kiedyś wydawało że to mogłoby być proste...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pt sty 07, 2022 12:13 am wszystkim się kiedyś wydawało że to mogłoby być proste...
zapomnieliście o Jordanie

Reflex pisze: czw sty 06, 2022 9:34 pm W końcu do licha, jesteśmy "dziećmi" tego forum.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: pt sty 07, 2022 5:14 am zapomnieliście o Jordanie
ale że co, że też baba?
trudno, nie każdy może być idealny...
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: jordan274 »

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku,P.Godzilla ,a czy bycie mezczyzna to rzeczywiscie cos tak doskonalego?,moze z pewnymi wyjatkami bym sie zgodzila ale generalnie chyba NIE!!!Pozdrawiam
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

:mrgreen:
oczywiście...
i nawzajem.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: Reflex »

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku,P.Godzilla ,a czy bycie mezczyzna to rzeczywiscie cos tak doskonalego?,
Nie! Ale są wyjątki tak męskie jak kobiece. Nie ma nic doskonalego, ani niedoskonalego. Ale są ludzie lepsi, inni mniej lepsi.
Cale życie się zastanawiam od czego to zależy, bo rodzimy sie niby jednakowi. A może się mylę...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: sprawiedliwy »

WOW.... super! Cieszę się Jordanie - Jordanko Wszyscy gdzieś tam pod kopuła szarych komórek szukamy doskonałości i dążymy do niej. Bez względu na to czy jesteśmy na torze dobra czy też nie.

ZDROWIA! wszelakiego.... radości...nawet z malutkich spraw-rzeczy.


sprawiedliwy pisze: pt sty 07, 2022 5:14 am zapomnieliście o Jordanie
jordan274 pisze: pt sty 07, 2022 4:55 pm Wszystkiego dobrego w Nowym Roku,P.Godzilla ,a czy bycie mezczyzna to rzeczywiscie cos tak doskonalego?,moze z pewnymi wyjatkami bym sie zgodzila ale generalnie chyba NIE!!!Pozdrawiam
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: Reflex »

Czy napewno szukamy? Czlowiek to czasem dziwne stworzenie, my (mężczyzni) w podswiadomoścci uwazamy że jesteśmy wazniejsi, silniejsi i lepsi.
Potem kiedy dojrzewamy,, wszystko zależy od wlasnego rozsadku, ambicji etc. Podobnie jest z moralnością i calą gamą naszych zachowań.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ZOŚKICYC - o poezji... audycja radiowa...

Post autor: godzilla »

godzilla pisze: pt sty 07, 2022 7:59 am ale że co, że też baba?
trudno, nie każdy może być idealny...
moj niewinny zarcik spowodowal lawine lewackich charkniec... i nie mam tu na mysli uzytkowniczki o nicku Jordan....

spieli posladki jednoczesnie i probuja nie popuscic gazow, ktore ich rozsadzaja od srodka...
ODPOWIEDZ