Czarna Mańka

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Czarna Mańka

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: śr lut 16, 2022 11:22 am nie zainteresujecie mnie swoimi "interpretacjami"...i nie oczekujcie reakcji ani odpowiedzi ani żadnych dowodów.
Ja osobiscie nie oczekuje zainteresowania z waszej ( twojej i Reflexa ) strony a tym bardziej odpowiedzi czy dowodow.
Niestety mowicie jedno a robicie drugie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czarna Mańka

Post autor: Reflex »

Znowu klamiesz. My jedynie odpowiadamy na wasze ataki. Zapaskudziliście cale forum, zamieszczacie cale litanie żalosnych kłamstw. Forum wygląda jak śmietnik. Spójrz uczciwie o czym my piszemy. Wy jesteście śmieciarze. Szczeólnie godzilla brudny, chamowaty,wulgarny.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czarna Mańka

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: śr lut 16, 2022 11:22 amMożesz tu wrzucać milion linków. Nie będę ich sprawdzać, słuchać i czytać. Mam jedną wiarygodną "wyrocznię"- naukowca, profesor i jej źródła. Wiem, powiesz każdy może pisać co chce, ale ja nie kłamię...

Nie kłamię i nie piszę nieprawdy. Godzill to wie, sprawdzał, od 20 lat sprawdza i weryfikuje każde moje słowo. Jak nie on to jego koleżanki.
bo tobie sie wydaje ze ze wzgledu na pochodzenie Oni ciebie i twoja rodzine potraktuja inaczej....
i tu sie mylisz...
no, chyba ze ja czegos nie wiem.
a co do weryfikacji twoich slow to faktycznie, klamiesz i oskarzasz ludzi o jakies wyimaginowane krzywdy bez zadnych powodow ani dowodow... i tak chyba od zawsze...
weszlas na to forum aby sie mscic za krzywdy, ktorych nie zdazylas mi zadac na forum.polacy.ch... ja to wiem i ty to wiesz...
zyj zdrowo
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Czarna Mańka

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: ndz lut 20, 2022 4:04 pm ...
weszlas na to forum aby sie mscic......

Hahaha. to nie wiesz, że Zemsta jest Kobietą? potwierdza tę regułę wyjątek mgr.Z.Z-o.. :mrgreen:

mnie już dawno nie bawi udowodnianie czegokolwiek i komukolwiek.
też żyj sobie zdrowo,
pisz, mądruj i wyciągaj z dna
śmieci z oceanu internetu
może uda Ci się choć trochę
posprzątać...😎🤩🥳
ODPOWIEDZ