Czarna Mańka

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czarna Mańka

Post autor: godzilla »

piekna bajeczka...

tylko co ona ma wspolnego z ludobojstwem realizowanym na ludnosci calej planety?
tak sie tylko pytam...
dla jaj....

ps
twoich dowodow tutaj niestety nie uswiadczy... ty jedynie negujesz, a ja ci przedstawiam fakty... jak chocby ten ze w Szwajcarii dzieja sie dziwne rzeczy... u mnie w szpitalu nagle liczba chorych na covid na stacjach intensywej terapii wynosi dzisiaj 24 + 57 w klinikach z lzejszym przebiegiem... rosnie od tygodni... w mediach szerza optymizm i strasza ze zniosa wszystkie restrykcje w dniu gdy Rosja ma zaatakowac Ukraine...

pracujaca w stacjach IPS kolezanka dzisiaj stwierdzila ze jest super bo w stacjach intensywnej terapii NIE MA DZISIAJ JUZ ANI JEDNEGO PACJENTA....

ktos tu sie, qrwa, musi mylic, tylko kto????????????????????????????
mozesz mnie tu zasypywac bajeczkami, madrymi czy glupimi ale to nie zmienia faktu ze COS sie dzieje, cos paskudnego... ludzie umieraja w Izraelu, ludzie umieraja wszedzie...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czarna Mańka

Post autor: godzilla »

raczej dla tych, ktorzy rozumieja jezyk niemiecki...

sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Czarna Mańka

Post autor: sprawiedliwy »

Testament zrobiłeś?
A może już wszystko rozdałeś?

Powodzenia... Przestań uświadamiać, bo przecież to NIC nie zmieni... NIC.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czarna Mańka

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: wt lut 15, 2022 10:45 am ...przecież to NIC nie zmieni... NIC.
z tym się zgodzę...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Czarna Mańka

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: wt lut 15, 2022 10:45 am Powodzenia... Przestań uświadamiać, bo przecież to NIC nie zmieni... NIC.
Ja sie z tym nie zgodzę. Uważam że wiedza na temat tego co się dzieje jest potrzebna i pomocna.
Władcy tego świata starają się wmówic że wszystko jest już przesądzone i nic tego nie zmieni.
Uważam to za takie samo kłamstwo jak to czego obecnie doświadczamy na każdym kroku.
Uświadamianie iż istnieje inne spojrzenie na to co nas otacza niż to co tłuczone jest w skorumpowanych mediach jest ważne bo daje wybór.
Gdyby wszysko było już przesądzone i przyklepane to nikt by nie trudził się nawet z tak prymitywną propagandą.

Plandemia się sypie i powoli ludziska otwierają oczy.
Dlatego trzeba mówić i pisać.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czarna Mańka

Post autor: Reflex »

Nie rozumiesz prostej rzeczy pomorzaku. Sprawiedliwy nie powiedzial, że rezygnuje z wiedzy. On posiada wlasną i tą wlaściwą wiedze a nie trawi waszej glupiej i bezmózgowej.
Nie wiem co rozumiesz "pod powoli ludziska otwieraja oczy". Pandemia po prostu (dokladnie wedlug opinii idziałania nauki) zostaje opanowana przez szczepienia. Ale wy jesteście ciagle uparcie ślepi, trapi was bezmóżdze i ciężka zawzięta tępota. Jest mi was strasznie zal. Przynosicie wstyd ludzkości.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Czarna Mańka

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: wt lut 15, 2022 4:12 pm Ja sie z tym nie zgodzę. Uważam że wiedza na temat tego co się dzieje jest potrzebna i pomocna.

Bardzo mnie ciekawi. czy czytałeś historię o pandemii, epidemii. Np. Hiszpanki, Czarnej ospy, Dżumy, Cholery, Gruźlicy, itd....
Choć jedną książkę....jedno opracowanie...

To co piszesz, jest naiwnym optymizmem.... wynikającym właśnie z niewiedzy.


Naprawdę na ten temat szkoda mi czasu. Przecież, jak twierdzicie mam go bardzo mało a nawet coraz mniej... więc ...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Czarna Mańka

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: śr lut 16, 2022 2:24 am Bardzo mnie ciekawi. czy czytałeś historię o pandemii, epidemii. Np. Hiszpanki, Czarnej ospy, Dżumy, Cholery, Gruźlicy, itd....
Choć jedną książkę....jedno opracowanie...

To co piszesz, jest naiwnym optymizmem.... wynikającym właśnie z niewiedzy.


Naprawdę na ten temat szkoda mi czasu. Przecież, jak twierdzicie mam go bardzo mało a nawet coraz mniej... więc ...

To opracowanie na temat hiszpanki uwazam za dosc ciekawe. Zapewne jest ci znane.
...............................................................
https://cloud.samueleckert.net/index.ph ... file=54041

TREASURY DEPARTMENT UNITED STATES PUBLIC HEALTH SERVICE
HYGIENIC LABORATORY-BULLETIN No. 123
FEBRUARY, 1921
I. EXPERIMENTS UPON VOLUNTEERS TO DETERMINE THE CAUSE AND MODE OF SPREAD OF INFLUENZA
..............................................................................

Ja mysle ze nie umknelo twojej uwadze iz obecnie mowa jest nie o szczepionkach a o tym preparacie genetycznym nazywanym szczepionka.
Preparacie ktory spowodowal juz teraz smierc wiekszej ilosci osob jak "tradycyjne szczepionki" wszystkie razem i na przestrzeni duzo wiekszego czasu.

Oczywiscie nie zamierzam ci zabierac twojego tak cennego czasu bo to co piszesz mam na codzien w oficjalnych mediach.

Mam jedna prosbe abys nie pisala do mnie przez wy. Nigdy nie bylem partyjny i zazwyczaj wypowiadam wlasne zdanie.
Co do czasu to faktycznie kazdemu i kazdej z nas ubywa i nieuchronnie zblizamy sie do kresu tej ziemskiej przygody.
Mysle ze zajecie sie tym co dla kogos jest wazne jest dobrym wyborem.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czarna Mańka

Post autor: Reflex »

Niie pomoże sprawiedliwy. To co pisze z uporem pomorzak, to nie jest wiedza, ani wiara. To jest dziki, nieokielznany fanatyzm - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. W wielu wypadkach grozne dla otoczenia chorego.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Czarna Mańka

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: śr lut 16, 2022 4:00 am
Mam jedna prosbe abys nie pisala do mnie przez wy.
Sorry... to było w liczbie mnogiej trzeciej osoby, ponieważ odnosiło się do tych wszystkich którzy.... nie wierzą, nie ufają, nie szanują wiedzy naukowców aktualnie pracujących w temacie, ludzi naprawdę znających się.
Nawet obaj plus obie Panie, nie zainteresujecie mnie swoimi "interpretacjami"...i nie oczekujcie reakcji ani odpowiedzi ani żadnych dowodów. Nie jestem kompetentna aby się na takie przerzucać. Wymądrzać!
Możesz tu wrzucać milion linków. Nie będę ich sprawdzać, słuchać i czytać. Mam jedną wiarygodną "wyrocznię"- naukowca, profesor i jej źródła. Wiem, powiesz każdy może pisać co chce, ale ja nie kłamię...

Nie kłamię i nie piszę nieprawdy. Godzill to wie, sprawdzał, od 20 lat sprawdza i weryfikuje każde moje słowo. Jak nie on to jego koleżanki.
ODPOWIEDZ