To dyskusja rozgozala na dobre, z drugim cylindrem jest tak ze nawet temperatura 150F jest dla niego chlodzeniem, poniewaz potrafi nagrzewac sie nawet do 250F. A z drugiej strony to ten unijny produkt czesto przegrzewea drugi cylinderek.
A pozatym czy nikt tu nie jezdzi na dwuch kolkach, tylko sami puszkarze .