Mozemy i tak.
przezyjmy to razem
Re: przezyjmy to razem
Witam.
Mozemy i tak.
Mozemy i tak.
- Załączniki
-
- mozna i tak001_1.JPG (62.82 KiB) Przejrzano 6958 razy
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: przezyjmy to razem
witajwiara i s pisze:Witam.
Mozemy i tak.
mozemy i tak , sie zobaczy
alleluja
http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0
Re: przezyjmy to razem
Witam.
Starsi bracia w wierze dzisiaj zakonczyli Passover.
Trwal 8 dni.
Ciekawe bo i swieto wielkanocne chrzescijan trwa podobnie dlugo(o dzieleniu sie jajkiem u braci nie wspomne)
Pozdrawiam swiatecznie i poswiatecznie.
Jakosc nie najlepsza , ukryta kamera.
Starsi bracia w wierze dzisiaj zakonczyli Passover.
Trwal 8 dni.
Ciekawe bo i swieto wielkanocne chrzescijan trwa podobnie dlugo(o dzieleniu sie jajkiem u braci nie wspomne)
Pozdrawiam swiatecznie i poswiatecznie.
Jakosc nie najlepsza , ukryta kamera.
- Załączniki
-
- 011_1.JPG (57.33 KiB) Przejrzano 6882 razy
-
- 012_1.JPG (88.67 KiB) Przejrzano 6882 razy
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio