Baw się dobrze Reflex.Ale nie boj zaby Pipek, pobawie sie z Toba jeszcze nie jeden raz,
Podejrzewa że prędzej czy później ta zabawa odbije się komuś po nerach.
Nie mnie,bo internet jest długi i szeroki a ja potrafię się zabawić gdziekolwiek nie jestem,
nie tobie,bo po tobie wszystko spływa jak woda po kaczce,ale tak na przykład redakcji tego forum,
która ostrzegana przed grasującym psycholem nic nie robi aby tego psychola przytrzymać na
krótszym sznurku...