MIX

A picture is worth a thousand words.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

natura uspokaja

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: czw cze 10, 2021 11:02 am To jest prymitywne i straszliwie glupie klamstwo. Nie pomylka ... KLAMSTWO!
Drogi Reflexie,
to znaczy ze masz wiadomosci iz te szczepionki przeszly wszystkie wymagane badania i sa nie awaryjnie a normalnie dopuszczone do stosowania. Masz juz wyniki badan dlugoterminowych ? Rorpoznano juz wszystkie skutki uboczene rozciagniete w latach ?
Podziel sie ze mna tymi rewelacjami. Podaj zrodlo tach wspanialych wiadomosci. Jesli nie posiadasz tych wiadomosci to wygladasz dosc blado z twoimi okrzykami.

pozdro
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Jako wisienka na torcie raport Bundesrechnungshof ( taki niemiecki NIK) w ktorym stwierdzono ze liczby oblozenia intensywnej terapii sa sfalszowane i ze to rzad swoimi zarzadzeniami sprowokowal szpitale do falszowania danych. To na podstawie tych danych wprowadzono lockdown i doprowadzono do calej serii bankructw. Minister zdrowia jest dosc mocno umoczony w przekrety z maskami.
Powoli rozpocznie sie fala procesow o odszkodowania za bezzasadne zamrozenie gospodarki jak i bezzasadne ograniczenie swobod obywatelskich.
Jeszcze niedawno za twierdzenie o przewalach na intensywnej mozna bylo byc nazwanym covidiota albo teoretykiem spiskowym a tu nagle bummm i oficjalne organy potwierdzaja to.
Powoli padnie i reszta tej naciaganej pandemii.

Milego dzionka zycze.

Czekam na Reflexowe KLAMIESZ
a tak przy okazji co tam w Indiach, nadal trup na ulicach bo zaszepionych ino troche
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Drogi Reflexie,
to znaczy ze masz wiadomosci iz te szczepionki przeszly wszystkie wymagane badania i sa nie awaryjnie a normalnie dopuszczone do stosowania. Masz juz wyniki badan dlugoterminowych ? Rorpoznano juz wszystkie skutki uboczene rozciagniete w latach ?
Podziel sie ze mna tymi rewelacjami. Podaj zrodlo tach wspanialych wiadomosci. Jesli nie posiadasz tych wiadomosci to wygladasz dosc blado z twoimi okrzykami.
Nie istnieje w tym coś takiego jak "badania dlugoterminowe". Medycyna robi postępy a ty bredzisz, zaklamujesz bezczelnie oficjalne dane farmaceutycznych firm.
Szczepionki przeszly wszystkie wymagane badania. Jedyną nie do końca wiadomą jest sam Covid, ktory pojawia sie w kolejnych wersjach. Medycyna światowa to nie jak Tobie się marzy szarlataneria, jest absolutnie sprawdzona i bezpieczna dziedzina.
Przykro mi to pisac, ale jesteś bezczelnie glupi w tym temacie. Sorry.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: czw cze 10, 2021 3:32 pm Nie istnieje w tym coś takiego jak "badania dlugoterminowe". Medycyna robi postępy a ty bredzisz, zaklamujesz bezczelnie oficjalne dane farmaceutycznych firm.
Szczepionki przeszly wszystkie wymagane badania. Jedyną nie do końca wiadomą jest sam Covid, ktory pojawia sie w kolejnych wersjach. Medycyna światowa to nie jak Tobie się marzy szarlataneria, jest absolutnie sprawdzona i bezpieczna dziedzina.
Przykro mi to pisac, ale jesteś bezczelnie glupi w tym temacie. Sorry.
Drogi Reflexie,
jesli w Ameryce wszystkie trzy etapy badan nad szczepionka zostaly juz zakonczone to gratulacje.
Faktycznie to niesamowity postep medycyny.
Tylko ten brzydki wirus co pojawia sie w kolejnych wersjach, co prawdopodobnie jest zaskoczeniem, bo pewno inne tego nie robia.
To jednak nie powinno byc problemem tych co juz sa zaszczepieni a przynajmniej bedzie to ich najmniejszym problemem.
Tak wiec jestem pod wrazeniem twej wiedzy w tym temacie jak i calkowitego zaufania do tego co mowia o swoich produktach firmy farmaceutyczne.
Super i tak trzymaj.
U nas to wszystko tak niedoinformowane i pozbawione tego entuzjastycznego zaufania do tak szlachetnych firm farmaceutycznych, ze oficjalnie wycofano sie z powszechnego szczepienia wszystkich dzieci. Dla takich wywrotowcow jak ja to promyk nadziei dla ciebie pewno dowod zacofania Niemiec. Jednak mozesz sie pocieszyc ze dzieciakow na swiecie dosyc to i bedzie kogo szczepic na covida.
Tak wiec drogi Reflexie, trzymaj tak dalej bo jestes dla mnie przykladem.

pozdrowienia
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Bredzisz i kręcisz pomorzaku jak sliska glizda. Wybacz, ale nie będę z Toba dyskutowal.
Myślalem że jestes normalny i się mylisz, ale Ty jesteś chory na glowę i blaznisz się.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: czw cze 10, 2021 9:36 am Tak sie sklada ze jestem raczej z branzy technicznej. Lata cale pracowalem przy wysokich napieciach i tam przestrzeganie procedur czy uzywanie sprawdzonego sprzetu ochrony osobistej czy tylko sprawdzonych i przetestowanych narzedzi chronilo przed utrata zycia czy ciezkim uszczerbku na zdrowiu. Nawet gdyby ktos twierdzil ze tylko ktos kto jest podszyty strachem tak postepuje to i tak bym nie zmienil swojego podejscia. Jest to strach czy rozsadek pozostawiam kazdemu do wlasnego przemyslenia.
Tak wiec w branzy przemyslowej tak jest. Jak jest w medycynie to nie mam pojecia bo jesli stosowanie niesprawdzonych zgodnie z obowiazujacymi procedurami srodkow jest czyms normalnym i godnym pochwaly to mam mocne watpliwosci.
Jako ze moje techniczne wyksztalcenie i doswiadczenie mocno powiazane jest z liczbami to wlasnie w ten sposob mozna mnie przekonac.
Podaj konkretne liczby i zrodla ktore pozwalaja twierdzic ze liczba zgonow po szczepionce jest porownywalna ze zgonami po innych szczepionkach. Podobnie z liczba powaznych powiklan.
Ja spotkalem sie z liczbami ktore mowia cos przeciwnego i sa to dane z EMA (Europäische Arzneimittel-Agentur).
Co do nadumieralnosci z powodu Covid nawet nie pytam bo dane statystyczne sa dosc wymowne.

Osobiscie uwazam ze namawianie kogokolwiek do stosowania nieprzetestowanych srodkow farmakologicznych, nie liczac probantow ktorzy swiadomie i z wlasnej woli biora udzial w tym eksperymencie, jest moralnie dosc podejrzane.
Zwlaszcza ze ten rodzaj "szczepionek" ktory sie aplikuje jest ciutek inny niz te poprzednie, jesli sie nie myle.
Po slawetnych szczepionkach przeciwko swinskiej grypie widoczne jest jak na dloni ze zdrowego rozsadku nie zastapi nic.

Powodzenia i pozdrowienia
Pomorzaku. sorrry... liczby? Statystycznie to Każdy człowiek na kuli ziemskiej ma jedno jądro i jeden jajnik...
Skoro i tak to wyjaśnisz mi, proszę, dlaczego ci ludzie z dwoma jądrami mają dwie sutki... i dlaczego krowa, koń ( ta wielkość d.upy.) jedząc to samo, a robią tak różne kupy.
NIE, nie namawiam, lecz staram się Ci wyjaśnić dlaczego tę decyzję uzasadniasz w sposób kompletnie nie racjonalny, ale dzięki Tobie wiem, albo dzięki temu forum, .... że teraz, nie bojąc się tego wirusa(po szczepieniu), twierdzę, że znacznie gorsza jest epidemia głupoty, tej należy bać zdecydowanie, jest równie niebezpieczna, mimo , że nie boli, i nie wypadają włosy. itd.

Kończę. wracam do mojego zajęcia. Czas goni. Publikatorze popędzają. Pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo. Tak czy siak, zegar jest jeden dla wszystkich i tika nam równo... tylko nie wiadomo kiedy się zatrzyma..
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pt cze 11, 2021 2:14 am ale dzięki Tobie wiem, albo dzięki temu forum, .... że teraz, nie bojąc się tego wirusa(po szczepieniu), twierdzę, że znacznie gorsza jest epidemia głupoty, tej należy bać zdecydowanie,
Droga Sprawiedliwy,
czy nie sa to przypadkiem skutki uboczne po tym szczepieniu. Ostatecznie po tym strachu od ktorego wyzwolila cie szczepionka a tak faktycznie twoja wyobraznia. Nadchodzi odprezenie i szukanie potwierdzenia slusznosci podjetej decyzji. Placebo pewnie tak samo by oddzialywalo na psychike.
Zawsze bylem ostrozny z szermowaniem takim pojeciem jak glupota bo dla kazdego wypelnione jest ono inna trescia.
Ponadto nazywajac jakies dzialania glupota kompletnie odcinasz sie od checi poznania prawdziwych motywow ich postepowania co jest moim zdaniem deprecjonowaniem tych ludzi.

Tak wiec jesli chcesz to zyj w przekonaniu swej wyzszosci.
Ciesze sie ze wyzwolono cie z jednago strachu i mam nadzieje ze nie wmowisz sobie nowego.

Powodzenia w twojej pracy i sukcesow i zadowolenia.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: czw cze 10, 2021 7:07 pm Bredzisz i kręcisz pomorzaku jak sliska glizda. Wybacz, ale nie będę z Toba dyskutowal.
Myślalem że jestes normalny i się mylisz, ale Ty jesteś chory na glowę i blaznisz się.
Drogi Reflexie,
jesli ty jestes synonimem normalnosci to przyznam szczerze iz normalny nie jestem.
Jesli te niekonczace sie inwektywy nazywasz rozmowa to tez mamy zdecydowanie inne rozumienie tego pojecia.

Zycze powodzenia i sukcesow w twoim swiecie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

maki nie koniecznie musza byc czerwone

Obrazek

mycie okien extrem

Obrazek
Zablokowany