MIX

A picture is worth a thousand words.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: pt cze 11, 2021 3:07 am
Tak wiec jesli chcesz to zyj w przekonaniu swej wyzszosci.
Ciesze sie ze wyzwolono cie z jednago strachu i mam nadzieje ze nie wmowisz sobie nowego.

Powodzenia w twojej pracy i sukcesow i zadowolenia.

Spoko, Po 1. nikogo nie deprecjonuje, bo ktoś/TY, nie wie o tym, że nie wie. tzn. oczywiste chyba że gdybyś wiedział że to głupie co robisz to byś tego nie robił, rzecz w tym że nie wiesz. Chcę się wytłumaczyć dlaczego absolutnie Twoje argumenty są dla mnie o dupę rozczaść. Ponieważ trudno mi trafić do Twojego rozsądku, czynię to tak od dupy strony Nie musisz szczepić. Twoja rzecz, Ale błagam nie podawaj takich bzdur, które Cię i Twoją inteligencję obniżają.
Nie jestem naukowcem ani lekarzem. Nie wiem, czy Ty wierzysz swoim dzieciom. Ja znam osobę, która wierzy własnemu dziecku - lekarzowi anestezjologowi i się nie szczepi. OK. Jesteśmy przyjaciółmi. Bez dyskusji by się nie ośmieszać nawzajem i by nie podważać mądrości swoich dzieci. Ale znam osobę, która chce koniecznie mi udowodnić, że świat i szczepionka jest.... a moje dziecko to idiota. (oczywiście nie wprost). Bylibyśmy głupimi do potęgi N-tej rodzicami nie wierząc własnemu dziecku, które jest autorytetem profesorskim w temacie. Nauka ma to do siebie, np.: potrzebowała dużo czasu by udowodnić praktycznie, że Einstein miał rację...Bardzo dużo czasu. rację miał, bo rozumny był. Wszystko wymyślił teoretycznie w swej mądrej logicznej głowie nie mogąc zrobić takich doświadczeń jak teraz uczyniono. . Gdyby tak podeszli do Einsteina jak Ty do szczepionki nie byłoby lotu na księżyc itd itp.....
napiszesz mi co to grawitacja i jak z tymi ekskrementami jest ? .... bo ja nie potrafię, ale przecież Ty wiesz lepiej. Pozdrawiam w te cudowne dni. I proszę już nie odpisuj. Tak będzie lepiej. Umieść piękne fotki...
Bądz zdrów i także życzę najlepiej.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: sob cze 12, 2021 10:17 am
I proszę już nie odpisuj. Tak będzie lepiej. Umieść piękne fotki...
Gdybym stosowal ta sama metode jak ty z Reflexem to pozostaly by po tym posty pelne inwerktyw i twierdzen o glupocie interlekutora. Macie ta sama metode "przekonywania" i prezentacji swoich racji.
Takie jednak metody nie sa moimi.
Tak wiec nie bede sluzyl pieknym za nadobne.
Dla was moge byc glupcem i nie mam z tym problemu. Dziwie sie ze tracicie swoj tak cenny czas dla kogos takiego jak ja.

W tym wirtualnym swiecie kazdy moze podawac sie za kogo chce i opowiadac co jemu pasuje.
Ja moge ci tez napisac ze wczoraj zmarl kolega mego syna po szczepieniu. Wczesniej byl zdrowy i chcial jechac na urlop.
Sprawdzisz to ? Slowo za slowo i takie to sa dowody, ze to jest prawda wiem tylko ja.
Tak wiec piszczcie z Reflexem na przemian o mojej glupocie ale nie liczcie ze mnie takimi metodami przekonacie.

serdecznosci i powodzenia w tej ciezkiej orce
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: sob cze 12, 2021 10:50 am serdecznosci i powodzenia w tej ciezkiej orce
Ależ ja TOBIE WIERZę.... i mało tego wiem , że TY wierzysz w to co mówisz.
Jednak jeśli uważasz, że piszemy tutaj , bo piszemy... stukamy byle co i byle jak, tylko aby stukać byle co... to rzeczywiście to strata czasu absolutna,
Miej się zdrowo.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

. 8-) .........
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Nieomylny jest tylko Bóg,
tak więc bądźmy wyrozumiali dla naszej wzajemnej omylności.

pozdrowienia :)
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Tak bawi sie elyta a holoty z maskami na pyskach i na odleglosc bo bedzie mandacik :D
Ten slodziak po lewej rozczula.

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Hahaha ... Nienawiść pomorzaka aż syczy. Niestety, nie możesz mieć przywilejów glów państw.
Nawet nie wiesz dlaczego. Twoja nienawiść nie pozwoli Ci na to. Przynajmniej odżywiaj się zdrowo. :lol:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pn cze 14, 2021 8:55 am Hahaha ... Nienawiść pomorzaka aż syczy. Niestety, nie możesz mieć przywilejów glów państw.
Nawet nie wiesz dlaczego. Twoja nienawiść nie pozwoli Ci na to. Przynajmniej odżywiaj się zdrowo. :lol:
Twoje wytryski emocjonalne swiadcza co prawda o poteznym cisnieniu uczuciowym, drogi Reflexie, ale raczej nie jestem zainteresowany.

Serdecznie pozdrawiam.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Piekna pogoda i troche ruchu to wszystko czego potrzeba.

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

W polskich mediach drugiego obiegu uzywane jest pojecie szczypania zamiast szczepienia.
Takie rozroznienie uwazam za sluszne bo ta terapia genowa ktora jest podawana nie jest szczepieniem i takie jej nazywanie bazuje na pozyzywnej reakcji do szczepien. Ludzi przeciwnych tej terapii genowej nazywa sie antyszczepionkowcami co jest klamstwem.

Zablokowany