MIX

A picture is worth a thousand words.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: sob sty 22, 2022 10:53 am Ty nawet patafianie nie wiesz co znaczy "sprzedajna" .
Normalny czlowiek po otrzymaniu jednego bana się nad sobą zastanowi.
Godzilla ma ich mnóstwo, powyrzucany z forów i wciąz mądrzejszy od wszystkich. :mrgreen:
aktualnie mam jednego bana i parenascie dennych komentarzy od cenzorow fejsbooka... zacytowane przeze mnie wypowiedzi ludzi wyksztalconych juz zostaly po tysiackroc potwierdzone, to ze covid to wojna przeciw ludzkosci i ludobojstwo tez juz przeciez potwierdzono... a tylko takie cukierbergi i takie mendy bezmozgie jak ty stoja twardo przy tym ze ludzi trzeba mordowac miliardami bo biedna Ziemia ledwo oddycha...

i dla kogo chcecie te Ziemie ratowac? dla swojego nedznego i zboczonego potomstwa?
faktycznie, wasze dzieciatka beda szczesliwe wiedzac ze ten piekny zielony swiat zostal zbudowany na przeogromnej zbrodni przeciw ludzkosci...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: MIX

Post autor: alohilani »

Godzilla, bo takie wiadomosci wysyla sie w inny sposob.
Zawsze beda przesladowac, bo to nie te wiadomosci, ktore owce i barany maja uslyszec.
Nie wolno zaburzyc prania ich mozgu, bo proces moze sie opoznic.
Ten kto siedzi z lbem w cnn, i w innych glownego scieku nigdy tego nie zrozumie, chocby go na koniec kroili na kawalki i przypalali kazdy z osobna.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

POproszę o konKrety.
ILE CZASU NAM ZOSTAŁO ?

OD SZCZEPIENIA TRZECIEGO ? KIEDY, KOSA NAS POWALI?
TO WAŻNE... MUSZę ZROBIć ROZPORZĄDZENIA TESTAMENTOWE.
Na tych nieszczepionych, rzecz jasna....

ALohalohilani, Godzil, Pomorzak, podajcie mi swoje namiary, żeby notariusz wiedział gdzie szukać...pls. :P
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Przeciez oni juz leżą na lopatkach. To oni powinni spoorzadzic "testamenty" dla swojej kretynskiej propagandy,
bo będą pośmiewiskiem świata na zawsze.
Jedno pytanie...
Dlaczego wyznawcy teori światowgo spisku, zawsze występują z wsieklością a przeciwnicy ze spokojem a często z uśmiechem?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Dlaczego wyznawcy teori światowgo spisku, zawsze występują z wsieklością a przeciwnicy ze spokojem a często z uśmiechem?
Przytoczylem ten zabawny dla mnie wspis, bo jest dosc symptomatyczny dla pewnego sposobu postrzegania otaczajacej rzeczywistosci.
NIe widze powodu aby dalej sie nim zajmowac bo kazdy z czytelnikow potrafi wyrobic sobie wlasne zdanie na ten temat.
...................................................................................

Mialem niedawno ciekawa rozmowe z czlowiekiem calkowicie popierajacym obecna polityke "covidowa" niemieckiego rzadu.
Czlowiek ten niemlody a wyksztalcony i politycznie aktywny jak i trzykrotnie zaszczypawkowany na pytanie czy czytal konstytucje BRD /Die Verfassung der Bundesrepublik Deutschland / zatrzepotal oczetami i zmienil temat.
Moje pytanie bylo na tyle uzasadnione, ze chcialem uslyszec jego zdanie na temat ewidentnych naruszen konstytucji bezprawnymi ograniczeniami praw obywatelskich. Niestety kompletny brak znajomosci konstytucji z jego strony polozyl cala sprawe juz przed rozpoczeciem.
To tez jest dosc symptomatyczne bo podobnie jak i z tym calym covidem wiedza krytykow jest zdecydowanie lepsza od przecietnego bezkrytycznego konsumenta. Czemu tak jest nie jest trudnym do zrozumienia. Bezkrytyczny konsument wychodz z zalozenia ze jak wszedzie mowia prawie to samo i to cala dobe to jest to dowodem iz informacja jest prawdziwa.
Na marginesie :
Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Joseph Goebbels
Tak wiec bezkrytyczny konsument nie musi stawiac pytan bo wszystko co ma wiedziec zostaje mu przekazane a watpliwosci staja sie powaznym przestepstwem. Zamiast poinformowac sie z roznych zrodel przekazuje odpowiedzialnosc w rece aparatu politycznego i biznesowego ( bo on ma monopol informacyjny ) i oczywiscie bezkrytycznie akceptuje jego dzialania.
Krytyczne podejscie do "swietej pandemii" zostalo sprowadzone przez polityke i media do przestepstwa popelnionego na spoleczenstwie.
Krytyczne myslenie nie jest mile widziane i jest zwalczane wszelkimi metodami.
W tej sytuacji kazdy kto krytycznie patrzy na to wszystko nie ma innego wyboru jak informowac sie z roznych zrodel. Informowac sie w sposob swiadomy i z zainteresowaniem.
Tutaj wroce do mojego spotkania.
Czlowiek ten potrafil odtworzyc oficjalna wykladnie ale jak przychodzilo do konkretow to nagle cisza.
Gdy zaproponowalem dane z oficjalnych instytucji na ktore powoluja sie media, dane ktore istnieja ale nie znajduja jakos zainteresowania mediow, te dane tez nie znalazly jego zainteresowania bo klocily sie z jego "wiedza".
Tez bardzo symptomatyczne podejscie.
Nie chodzi mi o krytyke tego czlowieka a o uwypuklenie pewnego mechanizmu zachowan.
Decyzja o przyjecie tego cowidovego specyfiku w kolejnych dawkach ( obecnie trzech ) jest pewnym wyznaniem wiary, bardzo podobnym jak w religiach. Jak mialem okazje sie przekonac, choc nie twierdze ze wszyscy tak reaguja, nieodwracalnosc tego "szczepienia" sprawia iz taki ktos za wszelka cene bedzie bronil tego specyfiku czego nawet nie trzeba specjalnie wyjasniac.
Oczywiscie mozna powiedziec ze przeciwnicy dzialaja na podobnych zasadach ale bedzie to duzym uproszczeniem bo przy tak silnej i wszechobecnej propagandzie kierowanej przez wojskowych ( tak jest w Niemczech ) zgodnie ze sztuka wojennej propagandy przeciwstawienie sie wymaga celowego dzialania i wiedzy.
Tak wiec ludzie wychodzacy co sobote czy poniedzialek na ulice by pokojowo protestowac, a dzieje sie to w setkach miast i miasteczek od kilku tygodni i bedzie nadal trwalo, pomimo tego ze tak czesto obrzucani sa w mediach wszelkimi epitetami nie traca przekonania iz moga cos zmienic.
Pisalem juz kiedys ze to co zostalo wyzwolone w ludziach, zapewne nie tak calkiem zamierzone przez decydentow, ma szanse przyniesc zdrowe owoce bo ludzie coraz mocniej rozumieja ze jednosc i wyzbycie sie przemocy daje im sile ktora zmieni rzeczywistosc.
Na demonstracjach sa "zaszczepieni" i ci co tego nie zrobili. Nie indywidualny wybor a wspolne restrykcje ponoszone przez wszystkich obywateli sa przedmiotem protestow. Dzielenie i napuszczanie jednych na drugich w polityce i mediach powoli przynosi odwrotne efekty.

To tak kilka moich przemyslen przy okazji pewnego spotkania.
pozdro
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

no, faktycznie... kowidowi fanatycy, wyszczepy, boją się spojrzeć prawdzie w oczy bo rzeczywistość jest tak straszna że aż nie do wyobrażenia w realnym świecie, w którym, wydawało się że żyjemy... a najgorsze jest zdać sobie sprawę że czlowieka zdradzili i wykorzystali ludzie, ktorym się wierzyło... vide Lech Wałęsa i jego zdziwienie że po boosterku zachorował... co powinno być sygnałem ostrzegawczym dla tych, którym się wydawało że "nas nie ruszą bo to Nasi"...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

Lech Wałęsa
2251. thJuphaa5hn0uamrot ncum 1447:2214 ·
Gdzie mnie trafiono . Objawy po zainfekowaniu są po 3 dniach , prześledżmy . Czuję każdy włos na głowie , nie tak wysokie , ale tak rzadko stojące . Tu była okazja . (Wygląda że Wszyscy z mojego najbliższego otoczenia zainfekowani)
KATASTROFA
Nie mogę uwierzyć . Trzy razy zaszczepiony . Pobrane trzy wymazy . Jestem zainfekowany . Ból głowy . Nie mogę rozgrzać ciała . Odczuwam odrywanie ciała od kości . Nie mogę poradzić sobie z własnym ciałem .
Co robić .... Po tej nauczce nie będę rozstawać się z maseczką .
pewnie na dupie bedzie ja nosil... powinno przyniesc podobny efekt do tego jak ja nosil pod nosem...

Obrazek

material z fejsbuka...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

Ja tam życzę Lechowi W. zdrowia... a że złapał omkrona, to się nie dziwię, kto szuka to wirus go znajdzie...ale raczej chyba nie uśmierci...

Wracam do tematu. I proszę żadnych linków i odsyłek...
KIEDY populacja naszej planety wymrze, kiedy szczepionka wyciągnie kosę... IlE czasu mi zostało?.
Nie żartuję, piszę testament. U mnie wszyscy zaszczepienie więc, szkoda by obcy moje skarby rozgrabili... klucz z sejfu bankowego trzeba zawczasu przekazać w dobre ręce....
no więc... czekam na podanie mi czasu i waszych danych, dla notariusza...
Ahoj, póki co...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

to moze na reflexa caly majatek przepisz... on na 100% nieszczepiony bo on zawsze co innego pisze a co innego robi...
szur jeden, plaskoziemca!

ps
a co ma wisiec nie utonie... powtorz to panu poniedzialkowskiemu... czy tam sobotkowskiemu?
Zablokowany