MIX

A picture is worth a thousand words.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

a tu mozesz sobie sciagnac e-booka (255 stron), w jezyku ktory znasz i on ci wytlumaczy wiele z tej sciemy koronnej:

https://corona-ausschuss.de/buch/
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pn sty 24, 2022 5:24 am to moze na reflexa caly majatek przepisz... on na 100% nieszczepiony bo on zawsze co innego pisze a co innego robi...
szur jeden, plaskoziemca!

ps
a co ma wisiec nie utonie... powtorz to panu poniedzialkowskiemu... czy tam sobotkowskiemu?

ale ja czekam na odpowiedz : pytanie brzmi: ILE CZASU JESZCZE MAM ?

I PROSZę, CHCę TO OD WAS USŁYSZEć! od przeciwników szczepień, misjonarzy teorii ludobójstwa.....
Usłyszeć....napiszcie to własną ręką tutaj....
możecie podać pod gwiazdką przypis źródła z jakiego korzystaliście pisząc swoją wypowiedz...
...
ODSYŁANIA mnie do kąta do linków nie biorę poważnie i nie biegam zaglądać.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

panią, za przeproszeniem po3.14erdoliło?
jacy misjonarze, jakie teorie?
ludobójstwo jest faktem ..
Obrazek

moja matka w wieku 87 lat zachorowała, przyjechali tajkonauci, pobrali próbki materiału genetycznego i stwierdzili wynik pozytywny... lekarz s3.14erdolił na miotle i kazał siedzieć na dupie przez dwa tygodnie... żadnych lekarstw nie podał ani nie przepisał... gdyby nie to że ja podałem bratu w Warszawie co ma matce zorganizować to pewnie byłoby po niej... przeżyła, a pan doktor do niej że w przychodni to nie dawali jej szans na przeżycie... noż, kur wa mać! to oni zamiast leczyć to sobie zakłady robią!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pn sty 24, 2022 8:59 am ale ja czekam na odpowiedz : pytanie brzmi: ILE CZASU JESZCZE MAM ?
Z pewnoscia mozna stwierdzic iz bedziesz zyla do swojej smierci.
Czas, miejsce i sposob odejscia sama ustalilas juz przed swoim narodzeniem.
Tak przynajmniej jest u ludzi posiadajacych dusze.
Sa i ludzie nie posiadajacy duszy. Jak u nich jest nie mam pojecia.
Tak wiec ty i tylko ty jestes "odpowiedzialna" za czas i forme swojego odejscia.
Tak wiec odpowiedzi na swoje pytanie powinnas szukac w sobie nie u innych.

Zawsze mnie ciekawilo czy JA to tylko to cialo czy tez to cialo jest jedynie MOIM garniturem.
Czy bez tego garnituru bede tez istnial jako JA.
Czy w innym garniaku tez bede to JA czy juz ktos inny.
Czy czas zmiany garnituru jest koncem i poczatkiem czy raczej kontynuacja ?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: pn sty 24, 2022 2:33 pmZawsze mnie ciekawilo czy JA to tylko to cialo czy tez to cialo jest jedynie MOIM garniturem.
Czy bez tego garnituru bede tez istnial jako JA.
Czy w innym garniaku tez bede to JA czy juz ktos inny.
Czy czas zmiany garnituru jest koncem i poczatkiem czy raczej kontynuacja ?
zmieniajac garnitur zapominasz niestety historie swojego poprzedniego JA...
gdyby czlowiek potrafil przytrzymac wspomnienia z przeszlosci to byloby moze pomocne... niestety tracimy je w wieku niemowlecym... prawie wszyscy...

prawie...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pn sty 24, 2022 4:41 pm zmieniajac garnitur zapominasz niestety historie swojego poprzedniego JA...
gdyby czlowiek potrafil przytrzymac wspomnienia z przeszlosci to byloby moze pomocne... niestety tracimy je w wieku niemowlecym... prawie wszyscy...

prawie...
Zastanawialem sie czy faktycznie pamiec o poprzednich garniturach by byla pomocna w noszeniu kolejnego.
Mysle ze sa powody dla ktorych tylko niewielu potrafi sobie przypomniec.
Sama ciekawosc chyba nie jest wystarczajacym powodem choc pewno korci kazdego.
Pewnego dnia sie przekonamy i ............dobrowolnie stracimy pamiec.

spokojnej nocy
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

mozliwe ze tak jest i lepiej ze zapominamy...
i te obiecanki ze "zobaczymy sie po tamtej stronie" mozna miedzy bajki wlozyc...
ciagniecie wszystkiego i wszystkich za soba byloby nuzace bo wszyscy ci nasi przodkowie, ktorzy kiedys zyli i odeszli sa dla nas tak naprawde calkiem obcymi ludzmi, ktorych mysli czy czynow nie chcielibysmy nigdy poznac...
takie krotkie przeblyski pozegnan jak czasem pokazuja na filmach moglyby byc pomocne aby kazdy mogl odejsc w spokoju...

bandyci trzesacy swiatem jednak nam tego nie ulatwia... a miliony ludzi odejdzie z marzeniem zemsty na nich i ich potomstwu w myslach... i zalem ze im sie to nie udalo...
ale beda inni, ktorym sie to uda i w nich nadzieja...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: wt sty 25, 2022 2:59 am mozliwe ze tak jest i lepiej ze zapominamy...
i te obiecanki ze "zobaczymy sie po tamtej stronie" mozna miedzy bajki wlozyc...
zapominam wracajac do tego ziemskiego matrixa
po tamtej stronie bedziesz wszystko pamietal, rozumial i rozpoznawal wszystkich z ktorymi miales do czynienia
wszystko jest kwestia perspektywy takze nasze oceny i emocje
tak ja to widze
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

pożyjemy, zobaczymy...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: wt sty 25, 2022 6:48 am pożyjemy, zobaczymy...
umrzemy, zobaczymy 😇
Zablokowany