kwiATKI
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
kwiATKI
kwiatki dla beatki

- Załączniki
-
- 074a.JPG (44.65 KiB) Przejrzano 13165 razy
-
- 072a.JPG (51.31 KiB) Przejrzano 13165 razy
-
- 071a.JPG (63.43 KiB) Przejrzano 13165 razy
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: kwiATKI
- Załączniki
-
- 079a.JPG (62.45 KiB) Przejrzano 13164 razy
-
- 078a.JPG (46.34 KiB) Przejrzano 13164 razy
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: kwiATKI
- Załączniki
-
- 086a.JPG (69.16 KiB) Przejrzano 13164 razy
-
- 082a.JPG (66.65 KiB) Przejrzano 13164 razy
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: kwiATKI
- Załączniki
-
- 098a.JPG (45.83 KiB) Przejrzano 13164 razy
-
- 089a.JPG (60.01 KiB) Przejrzano 13164 razy
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: kwiATKI
- Załączniki
-
- 104a.JPG (49.79 KiB) Przejrzano 13164 razy
-
- 103a.JPG (55.66 KiB) Przejrzano 13164 razy
Re: kwiATKI
czy to wszystko stoi w twoim domu ??
calkiem ciekawa kolekcja
calkiem ciekawa kolekcja
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: kwiATKI
pomorzaku
tak szczerze ci powiem ,ze robilam te , TE zdjecia pod twoim katem
, pamietam problemy z twoim storczykiem , a tutaj lancut - storczykarnia
polecam lancut o tej porze => park
tak szczerze ci powiem ,ze robilam te , TE zdjecia pod twoim katem
polecam lancut o tej porze => park
Re: kwiATKI
Bea,
U nas takie tez rozna w doniczkach lud donicach caly rok, w tej drugiej mokrej i ciagle zielonej czesci Maui, z drugiej strony wulkanu Haleakala, gdzie czesto pada, gdzie wieksza a wlasciwie prawie jedyna miejscowosc nazywa sie Hana, takie rosna tu i tam naturalnie, mozna zobaczyc od czasu do czasu.
Te sa ze sklepu, ostrosc nie za dobra na jednym, trzeba porobic nowe zdjecia. To dopiero poczatki mojej przygody ze zdjeciami (zawsze robil syn), to mysle ze mi wybaczysz/wybaczycie moje powazne niedociagniecia
Aloha!
U nas takie tez rozna w doniczkach lud donicach caly rok, w tej drugiej mokrej i ciagle zielonej czesci Maui, z drugiej strony wulkanu Haleakala, gdzie czesto pada, gdzie wieksza a wlasciwie prawie jedyna miejscowosc nazywa sie Hana, takie rosna tu i tam naturalnie, mozna zobaczyc od czasu do czasu.
Te sa ze sklepu, ostrosc nie za dobra na jednym, trzeba porobic nowe zdjecia. To dopiero poczatki mojej przygody ze zdjeciami (zawsze robil syn), to mysle ze mi wybaczysz/wybaczycie moje powazne niedociagniecia
Aloha!
- Załączniki
-
- Hawajskie kwiaty w Whole Foods Market
- Moje nowe zdjecia 040-1.JPG (62.22 KiB) Przejrzano 13108 razy
-
- Doniczkowe storczyki w Whole Foods Market
- Moje nowe zdjecia 039-1.JPG (54.05 KiB) Przejrzano 13108 razy
-
wielokropek
- Posty: 269
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
- Lokalizacja: Dziki Zachod
Re: kwiATKI
Uwielbiam tropikalne kwiaty!
Alisci ostatnimi czasy coraz trudniej je zdobyc w kwiaciarniach... Wina recesjii, czy co?
Mam , oczywiscie, w doniczkach cale mnostwo storczykow, ale chcialbym tez miec je w ogrodzie... Niestety, klimat Polnocnej Kalifornii jest dla nich za ostry zima.
Z tego co wiem, zdecydowana wiekszosc tropikalnych kwiatow w sklepach na kontynencie pochodzi z Hawajow.
XYZ, Maui jest dziwna wyspa: poludnie (wlacznie z Hana) jest bardzo tropikalne, ale polnoc, daleko za Lahaina - to prawie Irlandia...
Kiedys bylem mocno zaszokowany, gdy objezdzalismy z synem (on prowadzil, ja sie modlilem, bysmy nie z padli ze skal!) cala wyspe i wlasnie trafilismy na owe krajobrazy wyjete jakby zywcem z Irlandii: trawa niska, zielona, drzewa bardzo europejskie...
Porobilem mnostwo zdjec, kiedys moze je odszukam.
wielokropek
Alisci ostatnimi czasy coraz trudniej je zdobyc w kwiaciarniach... Wina recesjii, czy co?
Mam , oczywiscie, w doniczkach cale mnostwo storczykow, ale chcialbym tez miec je w ogrodzie... Niestety, klimat Polnocnej Kalifornii jest dla nich za ostry zima.
Z tego co wiem, zdecydowana wiekszosc tropikalnych kwiatow w sklepach na kontynencie pochodzi z Hawajow.
XYZ, Maui jest dziwna wyspa: poludnie (wlacznie z Hana) jest bardzo tropikalne, ale polnoc, daleko za Lahaina - to prawie Irlandia...
Porobilem mnostwo zdjec, kiedys moze je odszukam.
wielokropek
Re: kwiATKI
Tak jest Wielokropku, to dwie zupelnie rozne czesci wyspy.
Ja tez bylam zaszokowana na poczatku. A czesc od Makena do Hany, bardzo dziwne odczucia, jak na koncu swiata, pusto i krowa od czasu do czasu tylko pojawi sie na drodze. Od czasu, kiedy na Big Isnad (Hawaii Island) bylo trzesienie ziemi we wrzesni 2006, ta droga nie do konca jest przejezdna.
A droga do Hany z drugiej strony, ta od Kahului jest tak niesamowicie zielona i piekna. Nie mam zdjec na tym komputerze, zostaly gdzies u syna. Ale drugi syn ma na Picasa, postaram sie troche z nich zamiescic.
Obydwaj moi synowie mieszkaja obecnie na stalym ladzie, tak sie zycie ulozylo...
Przyjezdza sie dla rodziny, a potem zostaje sie. "Starych", a wlasciwie odnosnie do ludzi dojrzalych drzew sie tak czesto nie przesadza...

Ja tez bylam zaszokowana na poczatku. A czesc od Makena do Hany, bardzo dziwne odczucia, jak na koncu swiata, pusto i krowa od czasu do czasu tylko pojawi sie na drodze. Od czasu, kiedy na Big Isnad (Hawaii Island) bylo trzesienie ziemi we wrzesni 2006, ta droga nie do konca jest przejezdna.
A droga do Hany z drugiej strony, ta od Kahului jest tak niesamowicie zielona i piekna. Nie mam zdjec na tym komputerze, zostaly gdzies u syna. Ale drugi syn ma na Picasa, postaram sie troche z nich zamiescic.
Obydwaj moi synowie mieszkaja obecnie na stalym ladzie, tak sie zycie ulozylo...
Przyjezdza sie dla rodziny, a potem zostaje sie. "Starych", a wlasciwie odnosnie do ludzi dojrzalych drzew sie tak czesto nie przesadza...