A picture is worth a thousand words.
-
pomorzak
- Posty: 10451
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm
Post
autor: pomorzak »
chyba nie ma innego kwiatu ktory tak bardzo kojarzy sie z Polska i dziecinstwem
-
Załączniki
-

- _DSC2448.jpg (90.68 KiB) Przejrzano 8701 razy
-

- _DSC2464.jpg (85.37 KiB) Przejrzano 8701 razy
-

- _DSC2465.jpg (77.88 KiB) Przejrzano 8701 razy
-
nikita
- Posty: 2516
- Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
- Lokalizacja: kraina
Post
autor: nikita »
...ladne - ale wieszmaki chyba som wieksze

...
("kaczuszko wieszmaki som tak duze, duze, duze" - jak pisze poeta)
-
pomorzak
- Posty: 10451
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm
Post
autor: pomorzak »
nikita pisze:...ladne - ale wieszmaki chyba som wieksze

...
("kaczuszko wieszmaki som tak duze, duze, duze" - jak pisze poeta)
Polne wieszmaki sa wlasnie takie.

-
alohilani
- Posty: 2653
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm
Post
autor: alohilani »
Maki w zbozu.
To chyba jest pszenica.
Piekne, Pomorzaku.
Tak, te kwiaty polne najbardziej kojarza sie z Polska.
Blawaty takze.
Pozdrowienia
