Dobra rada zawsze w cenie...

A picture is worth a thousand words.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: bea_mezlot »

pipek
dziekuje :)

super to wyglada , tylko czemu taki maly ruch? rankiem robiles?
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Bea,wyjechałem tak żeby wjechać na Overseas Highway razem ze wschodem słońca,czyli o
7:30 rano.
Powrot też sobie wyliczyłem na zachód slońca nad 7 Miles Bridge,ale pomimo slońca widoczność była
jeszcze gorsza niż rano...

Może jak się wybiorę podglądać delfiny do Naples,to będzie lepiej.
Ale to juz pewnie dopiero w czerwcu,kiedy moja żonka wroci z Polski.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: bea_mezlot »

pipek pisze: Może jak się wybiorę podglądać delfiny do Naples,to będzie lepiej.
Ale to juz pewnie dopiero w czerwcu,kiedy moja żonka wroci z Polski.
to ty teraz lub bedziesz "slomiany wdowiec" :roll:

nawet neapol macie na florydzie , no, no , ale juz za pewne wezuwiusza nie ;)
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

ale juz za pewne wezuwiusza nie
Ale za to mamy muzeum Hemingwaya w Key West;


Dom:
Obrazek


Koty:
Obrazek


Znad basenu:
Obrazek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Lelija:
Obrazek


Palma w koronie;
Obrazek


W ogrodzie:
Obrazek
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: bea_mezlot »

pipek pisze:
Ale za to mamy muzeum Hemingwaya w Key West
" dlatego nigdy nie pytaj komu bije dzwon , bije on tobie "

"No man is an island unto himself , every man is a part of the whole ,therefore never send to know for whom the bell tolls, it tolls for thee "

pipek , lubie ogladac twoje zdjecia

wrzuc jak masz cos z everglades, plz :) :roll:
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: almagus »

Witam!
Jechałem podobną drogą w Holandii, robi wrażenie.
Mam propozycję wykasowania zimy ze zdjęć, przecież będziemy mieć nową.
Niech będzie miejsce na więcej takich zdjęć.

Pozdrawiam.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: Reflex »

Patrzę na te moje fotki i widzę że to wogóle nie był mój dzień do cykania.
Praaawda. A miales kiedy dobry? Do krytykowania innych chyba...

No, niektore sa fajne.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: bea_mezlot »

Reflex pisze: Praaawda. A miales kiedy dobry? Do krytykowania innych chyba...

No, niektore sa fajne.
wybroniles sie rx w ostatniej chwili :twisted:
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Widzę że poniektorzy poczuli się zaniedbani.
Nie martwcie się drodzy przyjaciele - mam i dla was kilka fotek.
Ostatecznie Key West pełen jest ludzi bratniego wam pokroju.


Jedni wciskaja turystom dzieła domowej produkcji:
Obrazek



Inni produkują się na miejscu:
Obrazek


A wszystko po to aby wyrwać się z miejsca przeznaczonego im przez życie:
Obrazek
ODPOWIEDZ