dziekuje
super to wyglada , tylko czemu taki maly ruch? rankiem robiles?
to ty teraz lub bedziesz "slomiany wdowiec"pipek pisze: Może jak się wybiorę podglądać delfiny do Naples,to będzie lepiej.
Ale to juz pewnie dopiero w czerwcu,kiedy moja żonka wroci z Polski.
Ale za to mamy muzeum Hemingwaya w Key West;ale juz za pewne wezuwiusza nie






" dlatego nigdy nie pytaj komu bije dzwon , bije on tobie "pipek pisze:
Ale za to mamy muzeum Hemingwaya w Key West
Praaawda. A miales kiedy dobry? Do krytykowania innych chyba...Patrzę na te moje fotki i widzę że to wogóle nie był mój dzień do cykania.
wybroniles sie rx w ostatniej chwiliReflex pisze: Praaawda. A miales kiedy dobry? Do krytykowania innych chyba...
No, niektore sa fajne.


