przezyjmy to razem

A picture is worth a thousand words.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: przezyjmy to razem

Post autor: wiara i s »

Witam.

Mozemy i tak. ;)
Załączniki
mozna i tak001_1.JPG
mozna i tak001_1.JPG (62.82 KiB) Przejrzano 6957 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

wiara i s pisze:Witam.

Mozemy i tak. ;)
witaj
mozemy i tak , sie zobaczy :lol:

alleluja



http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: przezyjmy to razem

Post autor: wiara i s »

Witam.

Starsi bracia w wierze dzisiaj zakonczyli Passover.

Trwal 8 dni.

Ciekawe bo i swieto wielkanocne chrzescijan trwa podobnie dlugo(o dzieleniu sie jajkiem u braci nie wspomne) ;)

Pozdrawiam swiatecznie i poswiatecznie. 8-)

Jakosc nie najlepsza , ukryta kamera. :)
Załączniki
011_1.JPG
011_1.JPG (57.33 KiB) Przejrzano 6881 razy
012_1.JPG
012_1.JPG (88.67 KiB) Przejrzano 6881 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

witaj wiara

a gdzie rabbi ? רַבִּי

http://www.youtube.com/watch?v=M_NkFg4cOeE&NR=1


no to "salam " :roll:
ODPOWIEDZ