(wolnosc to sprawa prywatna - koszta wolnosci to sprawa panstwowa, czy to aby nie jest dialektyka marksistowska)
BIKES
Re: BIKES
...przeciwnicy zakladania pasow w samochodach i noszenia kaskow na dwusladach glosno krzyczac domagaja sie wolnosci nienoszenia tych gadzetow, bo ewentualne skutki nienoszenia to ich prywatna sprawa - jednak kiedy na skutek nienoszenia staja sie ofiarami wypadkow to glosno krzyczac domagaja sie juz nie prywatnego, a spolecznego placenia za leczenie, rehabilitacje i renty...
(wolnosc to sprawa prywatna - koszta wolnosci to sprawa panstwowa, czy to aby nie jest dialektyka marksistowska)
(wolnosc to sprawa prywatna - koszta wolnosci to sprawa panstwowa, czy to aby nie jest dialektyka marksistowska)
Re: BIKES
Hold the horses;
ci ludzie płacą slone ubezpieczenia ktore powinny pokrywać koszty ich leczenia.
Takie ubezpieczenia płaci się w zależności od posiadanego motocykla a i również w zależności od używania różnych środków zabezpieczających.
W tym także i kasku.
Poza tym są to ci sami ludzie którzy nawet bez wględu na używalność motocykla płacą jeszcze specjalne podatki stanowe i lokalne w ktore wliczone są koszty utrzymania szpitali i system udzielania pomocy.
Taki na przyklad pipek w tym roku zapłacil 50% więcej na straż pożarną,15 % więcej na szpital i 18% więcej
na szkoły.
Drugi raz na ten sam szpital pipek zapłacił w swoim ubezpieczeniu zdrowotnym a trzeci raz w ubezpieczeniu samochodu.
A oni wszyscy płacą takoz samo jak i pipek.
ci ludzie płacą slone ubezpieczenia ktore powinny pokrywać koszty ich leczenia.
Takie ubezpieczenia płaci się w zależności od posiadanego motocykla a i również w zależności od używania różnych środków zabezpieczających.
W tym także i kasku.
Poza tym są to ci sami ludzie którzy nawet bez wględu na używalność motocykla płacą jeszcze specjalne podatki stanowe i lokalne w ktore wliczone są koszty utrzymania szpitali i system udzielania pomocy.
Taki na przyklad pipek w tym roku zapłacil 50% więcej na straż pożarną,15 % więcej na szpital i 18% więcej
na szkoły.
Drugi raz na ten sam szpital pipek zapłacił w swoim ubezpieczeniu zdrowotnym a trzeci raz w ubezpieczeniu samochodu.
A oni wszyscy płacą takoz samo jak i pipek.
Re: BIKES
Dialektyka hm,a skąd państwo ma pieniądze jak nie od obywateli?
Państwo nie płaci nic,tylko wydaje szmal ktory zgarnia od społeczeństwa nakładając całą masę mniej i bardziej ukrytych podatkówe przy ustalaniu ktorych podaje się różne powody,m.in. koszta opieki zdrowotnej też.
Podnosi się te podatki coraz częściej usprawiedliwiając to tym że teraz będą pieniążki na to i owo a jak przychodzi do czego to się okazuje że pieniążków nie ma bo państwo już je przeżarło.
Oto i cała dialektyka.
Państwo nie płaci nic,tylko wydaje szmal ktory zgarnia od społeczeństwa nakładając całą masę mniej i bardziej ukrytych podatkówe przy ustalaniu ktorych podaje się różne powody,m.in. koszta opieki zdrowotnej też.
Podnosi się te podatki coraz częściej usprawiedliwiając to tym że teraz będą pieniążki na to i owo a jak przychodzi do czego to się okazuje że pieniążków nie ma bo państwo już je przeżarło.
Oto i cała dialektyka.
Re: BIKES
...to dlaczego ten pan Obama domaga sie wprowadzenia powszechnego ubezpieczenia chorobowego? Przeciez wedlug pana pipka wszyscy juz som ubezpieczeni - przez podatki. A motocyklisci placom ubezpieczeniom inne sumy, kiedy jadom w kaskach - a inne sumy, kiedy jadom bez kaskow. Wiec nie ma problemu...pipek pisze:Hold the horses;
ci ludzie płacą slone ubezpieczenia ktore powinny pokrywać koszty ich leczenia.
Takie ubezpieczenia płaci się w zależności od posiadanego motocykla a i również w zależności od używania różnych środków zabezpieczających.
W tym również i kasku.
Poza tym są to ci sami ludzie którzy nawet bez wględu na uzywalność motocykla płacą jeszcze specjalne podatki stanowe i lokalne w ktore wliczone są koszty utrzymania szpitali i system udzielania pomocy.
Taki na przyklad pipek w tym roku zapłacil 50% więcej na straż pożarną,15 % więcej na szpital i 18% więcej
na szkoły.
Drugi raz na ten sam szpital pipek zapłacił w swoim ubezpieczeniu zdrowotnym a trzeci raz w ubezpieczeniu samochodu.
A oni wszyscy płacą takoz samo jak i pipek.
Re: BIKES
Mogą działać.W ten czy inny sposób.rafik pisze:Panowie nastala wiosna , trzeba motorki przewietrzyc.
Szkoda ze zdiec ia nie dzialaja.
Jedna wrzuta i są na taśmie...
Jak pan zainteresowany,to czemu nie?
Tylko prosze mi odpowiedzieć na jedno,nietypowe pytanie:
czy ta fotka panu coś mówi?

-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: BIKES
idzie wiosna , no i co ?
beda warzywa !!!
beda warzywa !!!
- Załączniki
-
- spacer 034.JPG (106.47 KiB) Przejrzano 9236 razy
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: BIKES
dobra, wiarawiara i s pisze: Tylko nie warzywka ,dobra.![]()
niech bedzie zlom
