BIKES

A picture is worth a thousand words.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

...przeciwnicy zakladania pasow w samochodach i noszenia kaskow na dwusladach glosno krzyczac domagaja sie wolnosci nienoszenia tych gadzetow, bo ewentualne skutki nienoszenia to ich prywatna sprawa - jednak kiedy na skutek nienoszenia staja sie ofiarami wypadkow to glosno krzyczac domagaja sie juz nie prywatnego, a spolecznego placenia za leczenie, rehabilitacje i renty...
(wolnosc to sprawa prywatna - koszta wolnosci to sprawa panstwowa, czy to aby nie jest dialektyka marksistowska) :?:
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: BIKES

Post autor: pipek »

Hold the horses;
ci ludzie płacą slone ubezpieczenia ktore powinny pokrywać koszty ich leczenia.
Takie ubezpieczenia płaci się w zależności od posiadanego motocykla a i również w zależności od używania różnych środków zabezpieczających.
W tym także i kasku.
Poza tym są to ci sami ludzie którzy nawet bez wględu na używalność motocykla płacą jeszcze specjalne podatki stanowe i lokalne w ktore wliczone są koszty utrzymania szpitali i system udzielania pomocy.
Taki na przyklad pipek w tym roku zapłacil 50% więcej na straż pożarną,15 % więcej na szpital i 18% więcej
na szkoły.
Drugi raz na ten sam szpital pipek zapłacił w swoim ubezpieczeniu zdrowotnym a trzeci raz w ubezpieczeniu samochodu.
A oni wszyscy płacą takoz samo jak i pipek.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: BIKES

Post autor: pipek »

Dialektyka hm,a skąd państwo ma pieniądze jak nie od obywateli?
Państwo nie płaci nic,tylko wydaje szmal ktory zgarnia od społeczeństwa nakładając całą masę mniej i bardziej ukrytych podatkówe przy ustalaniu ktorych podaje się różne powody,m.in. koszta opieki zdrowotnej też.
Podnosi się te podatki coraz częściej usprawiedliwiając to tym że teraz będą pieniążki na to i owo a jak przychodzi do czego to się okazuje że pieniążków nie ma bo państwo już je przeżarło.
Oto i cała dialektyka.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

pipek pisze:Hold the horses;
ci ludzie płacą slone ubezpieczenia ktore powinny pokrywać koszty ich leczenia.
Takie ubezpieczenia płaci się w zależności od posiadanego motocykla a i również w zależności od używania różnych środków zabezpieczających.
W tym również i kasku.
Poza tym są to ci sami ludzie którzy nawet bez wględu na uzywalność motocykla płacą jeszcze specjalne podatki stanowe i lokalne w ktore wliczone są koszty utrzymania szpitali i system udzielania pomocy.
Taki na przyklad pipek w tym roku zapłacil 50% więcej na straż pożarną,15 % więcej na szpital i 18% więcej
na szkoły.
Drugi raz na ten sam szpital pipek zapłacił w swoim ubezpieczeniu zdrowotnym a trzeci raz w ubezpieczeniu samochodu.
A oni wszyscy płacą takoz samo jak i pipek.
...to dlaczego ten pan Obama domaga sie wprowadzenia powszechnego ubezpieczenia chorobowego? Przeciez wedlug pana pipka wszyscy juz som ubezpieczeni - przez podatki. A motocyklisci placom ubezpieczeniom inne sumy, kiedy jadom w kaskach - a inne sumy, kiedy jadom bez kaskow. Wiec nie ma problemu...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: BIKES

Post autor: pipek »

I tak sobie będziemy skakać z kwituszka na kwiatek?
Łąka jest duża i roślinek na niej od cholery.
Można pozapylac ile się da udając przy tym że łąki nie ma wogóle.
Są tylko kwiatki.
rafik

Re: BIKES

Post autor: rafik »

Panowie nastala wiosna , trzeba motorki przewietrzyc.
Szkoda ze zdiec ia nie dzialaja.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: BIKES

Post autor: pipek »

rafik pisze:Panowie nastala wiosna , trzeba motorki przewietrzyc.
Szkoda ze zdiec ia nie dzialaja.
Mogą działać.W ten czy inny sposób.
Jedna wrzuta i są na taśmie...

Jak pan zainteresowany,to czemu nie?
Tylko prosze mi odpowiedzieć na jedno,nietypowe pytanie:

czy ta fotka panu coś mówi?

Obrazek
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: BIKES

Post autor: bea_mezlot »

idzie wiosna , no i co ?
beda warzywa !!! :?
Załączniki
spacer 034.JPG
spacer 034.JPG (106.47 KiB) Przejrzano 9236 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: BIKES

Post autor: wiara i s »

Witam
bea_mezlot pisze:idzie wiosna , no i co ?
beda warzywa !!!
Tylko nie warzywka ,dobra. :lol:

Pozdrawiam.
Załączniki
Jade jade
Jade jade
147_1.JPG (22.99 KiB) Przejrzano 9231 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: BIKES

Post autor: bea_mezlot »

wiara i s pisze: Tylko nie warzywka ,dobra. :lol:
dobra, wiara

niech bedzie zlom :twisted:
wypadek.jpeg
wypadek.jpeg (52.33 KiB) Przejrzano 9226 razy
Obrazek
ODPOWIEDZ