BIKES

A picture is worth a thousand words.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

...bosh :!: :roll: - to moja Honda (no prawie jak moja - tylko model ciut starszy) caly lewy bok zrujnowany - co to znowu bedzie kosztowac, ojojoj...
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

pipek pisze: Mogą działać.W ten czy inny sposób.
Jedna wrzuta i są na taśmie...

Jak pan zainteresowany,to czemu nie?
Tylko prosze mi odpowiedzieć na jedno,nietypowe pytanie:

czy ta fotka panu coś mówi?

Obrazek
...dla mnie zagadka pozostanie, skad ten drugi cylinder u harlejow bierze powietrze do chlodzenia :roll: ...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: BIKES

Post autor: wiara i s »

Witam.
nikita pisze:...dla mnie zagadka pozostanie, skad ten drugi cylinder u harlejow bierze powietrze do chlodzenia
P.nikita .

Z atmosfery. ;)

Dodatkowo sa chlodzone przez spryskiwanie olejem denek tlokow.

Pozdrawiam.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

wiara i s pisze:Witam.
P.nikita .

Z atmosfery. ;)

Dodatkowo sa chlodzone przez spryskiwanie olejem denek tlokow.

Pozdrawiam.
...ach, to te silniki maja chlodnice oleju :?: ...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: BIKES

Post autor: wiara i s »

Witam.
nikita pisze:ach, to te silniki maja chlodnice oleju
P.nikita.

Nie chlodnice oleju,ale zbiornik oleju.

Procz tego sa specjalne kanaliki olejowe ktore wspomagaja chlodzenie powietrzem.

Jaka Honde masz Pan?.

Pozdrawiam. 8-)
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

wiara i s pisze:Witam.
P.nikita.

Nie chlodnice oleju,ale zbiornik oleju.

Procz tego sa specjalne kanaliki olejowe ktore wspomagaja chlodzenie powietrzem.

Jaka Honde masz Pan?.

Pozdrawiam. 8-)
...i w tym zbiorniku nagrzany w cylindrach olej chlodzi sie tak "samoczynnie" :?: ...
No taka mam Honde jak ta na tym powyzszym zdjeciu z wypadku. Civic.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: BIKES

Post autor: wiara i s »

P.nikita
nikita pisze:i w tym zbiorniku nagrzany w cylindrach olej chlodzi sie tak "samoczynnie
Nie w cylindrach.

Pisalem ze wspomagaja.

Kanaliki obiegaja na zewnatrz pomiedzy zeberkami.

Tak ze ten olej nie potrzebuje chlodzenia extra.

Pozdrawiam. 8-)
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

...no ale kiedy ten drugi cylinder "chlodzony" jest goracym powietrzem wiejacym z pierwszego cylindra, i to wystarcza - co mnie nieco dziwi - przeciez podczas jazdy w tych dwoch cylindrach musza panowac zupelnie rozne temperatury... :roll: ...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: BIKES

Post autor: wiara i s »

Witam.

P.nikita. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie bede prowadzil wykladu z maszynoznawstwa (niewiele ze szkoly pamietam) :lol: :lol:

Daj Pan wiare, wierze. :lol:

Jada ,jada, jada i sie nie zacieraja. :lol:

Pozdrawiam wiosennie.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: BIKES

Post autor: nikita »

wiara i s pisze:Witam.

P.nikita. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie bede prowadzil wykladu z maszynoznawstwa (niewiele ze szkoly pamietam) :lol: :lol:

Daj Pan wiare, wierze. :lol:

Jada ,jada, jada i sie nie zacieraja. :lol:

Pozdrawiam wiosennie.
...nie, no - bardzo przepraszam, ja tylko tak sobie mysle w mojej technicznie nieuczonej glowie... :oops:
ODPOWIEDZ