BIKES
Re: BIKES
...dla mnie zagadka pozostanie, skad ten drugi cylinder u harlejow bierze powietrze do chlodzeniapipek pisze: Mogą działać.W ten czy inny sposób.
Jedna wrzuta i są na taśmie...
Jak pan zainteresowany,to czemu nie?
Tylko prosze mi odpowiedzieć na jedno,nietypowe pytanie:
czy ta fotka panu coś mówi?
Re: BIKES
Witam.
Nie chlodnice oleju,ale zbiornik oleju.
Procz tego sa specjalne kanaliki olejowe ktore wspomagaja chlodzenie powietrzem.
Jaka Honde masz Pan?.
Pozdrawiam.
P.nikita.nikita pisze:ach, to te silniki maja chlodnice oleju
Nie chlodnice oleju,ale zbiornik oleju.
Procz tego sa specjalne kanaliki olejowe ktore wspomagaja chlodzenie powietrzem.
Jaka Honde masz Pan?.
Pozdrawiam.
Re: BIKES
...i w tym zbiorniku nagrzany w cylindrach olej chlodzi sie tak "samoczynnie"wiara i s pisze:Witam.
P.nikita.
Nie chlodnice oleju,ale zbiornik oleju.
Procz tego sa specjalne kanaliki olejowe ktore wspomagaja chlodzenie powietrzem.
Jaka Honde masz Pan?.
Pozdrawiam.
No taka mam Honde jak ta na tym powyzszym zdjeciu z wypadku. Civic.
Re: BIKES
P.nikita
Pisalem ze wspomagaja.
Kanaliki obiegaja na zewnatrz pomiedzy zeberkami.
Tak ze ten olej nie potrzebuje chlodzenia extra.
Pozdrawiam.
Nie w cylindrach.nikita pisze:i w tym zbiorniku nagrzany w cylindrach olej chlodzi sie tak "samoczynnie
Pisalem ze wspomagaja.
Kanaliki obiegaja na zewnatrz pomiedzy zeberkami.
Tak ze ten olej nie potrzebuje chlodzenia extra.
Pozdrawiam.
Re: BIKES
...no ale kiedy ten drugi cylinder "chlodzony" jest goracym powietrzem wiejacym z pierwszego cylindra, i to wystarcza - co mnie nieco dziwi - przeciez podczas jazdy w tych dwoch cylindrach musza panowac zupelnie rozne temperatury...
...
Re: BIKES
...nie, no - bardzo przepraszam, ja tylko tak sobie mysle w mojej technicznie nieuczonej glowie...wiara i s pisze:Witam.
P.nikita.![]()
![]()
![]()
![]()
Nie bede prowadzil wykladu z maszynoznawstwa (niewiele ze szkoly pamietam)![]()
![]()
Daj Pan wiare, wierze.![]()
Jada ,jada, jada i sie nie zacieraja.![]()
Pozdrawiam wiosennie.
