Dobra rada zawsze w cenie...

A picture is worth a thousand words.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Ale nie boj zaby Pipek, pobawie sie z Toba jeszcze nie jeden raz,
Baw się dobrze Reflex.
Podejrzewa że prędzej czy później ta zabawa odbije się komuś po nerach.
Nie mnie,bo internet jest długi i szeroki a ja potrafię się zabawić gdziekolwiek nie jestem,
nie tobie,bo po tobie wszystko spływa jak woda po kaczce,ale tak na przykład redakcji tego forum,
która ostrzegana przed grasującym psycholem nic nie robi aby tego psychola przytrzymać na
krótszym sznurku...
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: Reflex »

Zalosc zbiera czlowieka patrzac na te skwasniale postacie z takim zapalem bawiace sie w stare cioty, ktorym ktos podobno psuje radosc bawienia sie.
Glupi docinek, obrazowy opis zdejmowania spodenek przez reflexa, zartobliwa odpowiedz i i posypaly sie gromy i elaboraty.Skarzace sie mlokosy w starych niby meskich powlokach.
Mam nadzieje ze wam ulzylo, boje sie jednak ze pomrzecie na kolanach ze lzami w oczach i pretensjami do Pana Boga ze wam kazal zyc, ze wam dal Forum i dolozyl strasznego reflexa.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Mistrz na urlopie,to może se co cykne?
ODPOWIEDZ