

Książka mam nadzieję czeka na mnie w Polsce. Wpadnę tam w listopadzie i odbiorę.sprawiedliwy pisze: ↑pn wrz 25, 2023 3:38 am piękne pomidorki.... u mnie niestety za zimno... nie chcą się udać.
Pomorzaku, nie zauważyłeś? chciałeś o książce, jest. można kupić
https://ksiegarniainternetowa.de/pl/sea ... &Sid=false
jedyne 7 euro.
W Polsce małe gospodarstwa tak mają. Duże pewno też.sprawiedliwy pisze: ↑czw wrz 28, 2023 5:27 am Biedna krowa - krówka... w łańcuchach.... Gdzie tak trzymają zwierzęta ?
Kto lubi z łańcuchem żyć?
U mnie pod domem też przyszły krowy na łąkę, mają dzwon na szyi i elektrycznego pstaucha- płotek z kabla, zasilny na baterię słonęczną...