A picture is worth a thousand words.
bea_mezlot
Posty: 852 Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio
Post
autor: bea_mezlot » ndz lut 07, 2010 6:00 am
a'magus
jednym slowem zima na "zywca"
tak pomorzaku
zima ma wiele uroku
, u nas niesmialo znowu zaczyna padac a jeszcze nie puscily sniegi sprzed miesiaca
almagus
Posty: 5617 Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm
Post
autor: almagus » pn lut 22, 2010 6:44 am
Zima styczeń - luty 2010 na razie jest normalna.
Pewnie lato będzie ciepłe, a od połowy czerwca do połowy lipca burze, natomiast ostatni tydzień sierpnia to już będzie jesień.
To tak zwany kalendarz fenologiczny.
W 2008 roku tak było:
2008,02,16 (1).jpg (134.88 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,16 (2).jpg (133.59 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,16 (3).jpg (131.27 KiB) Przejrzano 8750 razy
almagus
Posty: 5617 Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm
Post
autor: almagus » pn lut 22, 2010 6:48 am
To tak zwany kalendarz fenologiczny.
W 2008 roku tak było:
2008,02,24 (1).jpg (123.68 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (2).jpg (140.57 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (3).jpg (126.96 KiB) Przejrzano 8750 razy
almagus
Posty: 5617 Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm
Post
autor: almagus » pn lut 22, 2010 6:55 am
To tak zwany kalendarz fenologiczny.
W 2008 roku tak było:
2008,02,16 (4).jpg (118.34 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (4).jpg (144.91 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (5).jpg (109.23 KiB) Przejrzano 8750 razy
wiara i s
Posty: 2196 Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm
Post
autor: wiara i s » śr lut 24, 2010 6:53 am
Witam.
Pozdrawiam zimowo
Załączniki
Podroznicy odpoczywaja P1010713_1.JPG (134.91 KiB) Przejrzano 8717 razy
Nawet"" ptaki zimowe sie kapia 001_1.JPG (57.02 KiB) Przejrzano 8720 razy
Chyba juz po zimie 003_1.JPG (72.79 KiB) Przejrzano 8720 razy
wiara i s
Posty: 2196 Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm
Post
autor: wiara i s » śr lut 24, 2010 7:12 am
Cieply powiew.
Załączniki
P1010744_1.JPG (124.36 KiB) Przejrzano 8717 razy
Wiosna ;-)))) P1010738_1.JPG (97.53 KiB) Przejrzano 8717 razy
almagus
Posty: 5617 Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm
Post
autor: almagus » śr lut 24, 2010 7:29 am
Każdy ma swój rytm i powiew, jak to nazywasz.
Działkowiec powiedział, że przebiśniegów jeszcze ani widu ani powiewu.
2010,02,23 zimowo 1.jpg (129.06 KiB) Przejrzano 8716 razy
2010,02,23 zimowo 2.jpg (146.42 KiB) Przejrzano 8716 razy
2010,02,23 zimowo 3.jpg (94.52 KiB) Przejrzano 8716 razy