Zima

A picture is worth a thousand words.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

a'magus

jednym slowem zima na "zywca" ;)

tak pomorzaku
zima ma wiele uroku :) , u nas niesmialo znowu zaczyna padac a jeszcze nie puscily sniegi sprzed miesiaca
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Śnieg wolno się topi, powodzi być może nie będzie, oby!
2010,02,21 las 1.jpg
2010,02,21 las 1.jpg (132.7 KiB) Przejrzano 8781 razy
2010,02,21 las 3.jpg
2010,02,21 las 3.jpg (138.93 KiB) Przejrzano 8781 razy
2010,02,21 las 4.jpg
2010,02,21 las 4.jpg (131.32 KiB) Przejrzano 8781 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Taka zima to już chyba za nami.
tak było 1.jpg
tak było 1.jpg (127.04 KiB) Przejrzano 8778 razy
tak było 2.jpg
tak było 2.jpg (114.52 KiB) Przejrzano 8778 razy
tak było 3.jpg
tak było 3.jpg (128.39 KiB) Przejrzano 8778 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Zima styczeń - luty 2010 na razie jest normalna.
Pewnie lato będzie ciepłe, a od połowy czerwca do połowy lipca burze, natomiast ostatni tydzień sierpnia to już będzie jesień.
To tak zwany kalendarz fenologiczny.
W 2008 roku tak było:
2008,02,16 (1).jpg
2008,02,16 (1).jpg (134.88 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,16 (2).jpg
2008,02,16 (2).jpg (133.59 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,16 (3).jpg
2008,02,16 (3).jpg (131.27 KiB) Przejrzano 8750 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

To tak zwany kalendarz fenologiczny.
W 2008 roku tak było:
2008,02,24 (1).jpg
2008,02,24 (1).jpg (123.68 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (2).jpg
2008,02,24 (2).jpg (140.57 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (3).jpg
2008,02,24 (3).jpg (126.96 KiB) Przejrzano 8750 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

To tak zwany kalendarz fenologiczny.
W 2008 roku tak było:
2008,02,16 (4).jpg
2008,02,16 (4).jpg (118.34 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (4).jpg
2008,02,24 (4).jpg (144.91 KiB) Przejrzano 8750 razy
2008,02,24 (5).jpg
2008,02,24 (5).jpg (109.23 KiB) Przejrzano 8750 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam.

Pozdrawiam zimowo :)
Załączniki
Podroznicy odpoczywaja
Podroznicy odpoczywaja
P1010713_1.JPG (134.91 KiB) Przejrzano 8717 razy
Nawet"" ptaki zimowe sie kapia
Nawet"" ptaki zimowe sie kapia
001_1.JPG (57.02 KiB) Przejrzano 8720 razy
Chyba juz po zimie
Chyba juz po zimie
003_1.JPG (72.79 KiB) Przejrzano 8720 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Cieply powiew. :)
Załączniki
P1010744_1.JPG
P1010744_1.JPG (124.36 KiB) Przejrzano 8717 razy
Wiosna ;-))))
Wiosna ;-))))
P1010738_1.JPG (97.53 KiB) Przejrzano 8717 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Każdy ma swój rytm i powiew, jak to nazywasz.
Działkowiec powiedział, że przebiśniegów jeszcze ani widu ani powiewu.
2010,02,23 zimowo 1.jpg
2010,02,23 zimowo 1.jpg (129.06 KiB) Przejrzano 8716 razy
2010,02,23 zimowo 2.jpg
2010,02,23 zimowo 2.jpg (146.42 KiB) Przejrzano 8716 razy
2010,02,23 zimowo 3.jpg
2010,02,23 zimowo 3.jpg (94.52 KiB) Przejrzano 8716 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Zima jak na przejściu dla pieszych, pojawia się i znika. Na garbatym ciemnym, nasłonecznionym już jej nie ma.
2010,02,25 1.jpg
2010,02,25 1.jpg (124.06 KiB) Przejrzano 8686 razy
2010,02,25 2.jpg
2010,02,25 2.jpg (122.44 KiB) Przejrzano 8686 razy
2010,02,25 3.jpg
2010,02,25 3.jpg (124.87 KiB) Przejrzano 8686 razy
ODPOWIEDZ