Witam.
Widzę, że Ty też z "Ulungu", a teraz pijesz yerba mate.
Mogę Tobie udzielić odpowiedzi takiej, że jestem "polskojęzyczny", wg pewnej partii i rozgłośni Zdolny Ślązak, to jak chcę to mam zdjęcia Odry. Czyli inaczej "mniejszość", której nijak do Wolski.
Ważne to miejsce i może będzie wyjątkowo bogate po wybudowaniu kanału Odra - Dunaj.
Największym osiągnięciem ubiegłego wieku był kanał Ren - Dunaj!
Można sobie nawet kupić port na ujściu kanału Gliwickiego do Odry.
A Ty skąd zamieściłeś zdjęcia?
A teraz zdjęcia do identyfikacji miejsca.

- Ujście kanału Kłodnickiego.jpg (44.7 KiB) Przejrzano 10204 razy

- port na kanale gliwickim.jpg (75.23 KiB) Przejrzano 10204 razy

- 2006,03,30 powódź.jpg (110.72 KiB) Przejrzano 10204 razy