Zima

A picture is worth a thousand words.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam

Wiosenna burza . :)

Pozdrawiam. 8-)
Załączniki
Spacer po burzy
Spacer po burzy
009_1.JPG (13.36 KiB) Przejrzano 10261 razy
Burza
Burza
002_1.JPG (41.69 KiB) Przejrzano 10261 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Witam - wiarę i s.
Ładny kwiatek z cicha pękł z tego pająka.
Widzę, że podobnie jak Moniek na Wierandzie relaksujesz się na Floryndzie.
Na Śląsku Opolskim odwilż. Odra przybrała o metr wody.
Zobacz.
2010,02,27 Odra 1.jpg
2010,02,27 Odra 1.jpg (74.98 KiB) Przejrzano 10243 razy
2010,02,27 Odra 2.jpg
2010,02,27 Odra 2.jpg (137.63 KiB) Przejrzano 10243 razy
2010,02,27 Odra 4.jpg
2010,02,27 Odra 4.jpg (124.32 KiB) Przejrzano 10243 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam.

Almagus.

Dziekuje.

Kiedys sie wczasowalem na wierandzie w P.O.Dz Gliwice.n.Sosnicy

Skad te zdjecia z nad Odry?.

Pozdrowienia.
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Witam.
Widzę, że Ty też z "Ulungu", a teraz pijesz yerba mate.
Mogę Tobie udzielić odpowiedzi takiej, że jestem "polskojęzyczny", wg pewnej partii i rozgłośni Zdolny Ślązak, to jak chcę to mam zdjęcia Odry. Czyli inaczej "mniejszość", której nijak do Wolski.
Ważne to miejsce i może będzie wyjątkowo bogate po wybudowaniu kanału Odra - Dunaj.
Największym osiągnięciem ubiegłego wieku był kanał Ren - Dunaj!
Można sobie nawet kupić port na ujściu kanału Gliwickiego do Odry.
A Ty skąd zamieściłeś zdjęcia?
A teraz zdjęcia do identyfikacji miejsca.
Ujście kanału Kłodnickiego.jpg
Ujście kanału Kłodnickiego.jpg (44.7 KiB) Przejrzano 10204 razy
port na kanale gliwickim.jpg
port na kanale gliwickim.jpg (75.23 KiB) Przejrzano 10204 razy
2006,03,30 powódź.jpg
2006,03,30 powódź.jpg (110.72 KiB) Przejrzano 10204 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam.

Almagus.

Ja gorol ;)

Poznalem i pokochalem slazakow. :) (wiele sie od nich nauczylem).



"A Ty skąd zamieściłeś zdjęcia?"

Pierwsze z krzoka. ;)

Drugie z Boca Raton (30 mil na polnoc od Miami)

Ladne zagadki mi zadajesz.(zdjecia z przed wojny).

Jak ja bylem to z mostu na Zwyciestwa nie rozciagal sie widok ,tylko smrod. :(

Pozdrowienia.

PS

W porcie juz nie ma strefy wolnoclowej?
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Wiadro i seks, i nie zdurny Slązok!
No to według komisji Panie wiara i s.
Wracam honor.
To te nasze rzekę kochasz niechybnie hej!
Port to ruina.
Na kartce napiszczali Cosel, co po ludzku znaczy Koźle.
2010,02,27 Odra 3.jpg
2010,02,27 Odra 3.jpg (127.69 KiB) Przejrzano 10199 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam

A kocham kocham nie tylko rzeke. :lol: :lol: :lol: :lol:

Milej niedzieli. :)
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

to juz chyba koniec zimy ? :?

pierwszy taki zachod slonca , tej wiosny ?
Załączniki
zachod 005.JPG
zachod 005.JPG (59.36 KiB) Przejrzano 10182 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam.

Wczoraj wybralem sie na wiosenny spacer(zlapac oddech po emocjach olimpijskich),i zlapalem to :)

Tez sie zmeczyly. :)

Pozdrawiam. 8-)
Załączniki
Everglades
Everglades
085_1_1_1.JPG (98.08 KiB) Przejrzano 10150 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

wiara i s pisze: Wczoraj wybralem sie na wiosenny spacer
" jesli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby "

i tak sobie zyjecie w symbiozie :D

czy te krododyle sa rzeczywiscie z everglades? wlasciwie chcialam sie zapytac czy "te" ze zdjecia zyja na wolnosci czy tylko w jakims dostepnym miejscu dla turystow (ograniczonym dla zwierzat) , cos a'la zoo ?
ODPOWIEDZ