A picture is worth a thousand words.
-
godzilla
- Posty: 14355
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm
Post
autor: godzilla »
pomorzak pisze:"zabawa" ????

Pewnie nie zabawa... w Niemczech tak sie bawic nie wolno... moze polowanie?
-
pomorzak
- Posty: 10451
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm
Post
autor: pomorzak »
Niebiańskie widoki

-
sprawiedliwy
- Posty: 3257
- Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
- Lokalizacja: stary kontynent
Post
autor: sprawiedliwy »
z takimi pukawkami na polowanie nikt nie chodzi, to nie broń myśliwska, to "zabawka".
A chmurny spektakl widowiskowy i fotogeniczny.
Wiadomo, najfajniejsze obrazy tworzy natura.
-
pomorzak
- Posty: 10451
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm
Post
autor: pomorzak »
Fuerteventura
to juz tylko wspominki ale pieknie bylo
i za wasze zdrowie przechylilem
ale najwiecej przyjemnosci to jednak szwendanie sie po okolicy

-
pomorzak
- Posty: 10451
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm
Post
autor: pomorzak »
Fuerteventura
te male stwory tdobyly moje serce
