Zima

A picture is worth a thousand words.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam.

Bea.
bea_mezlot pisze:czy te krododyle sa rzeczywiscie z everglades?
Tak.

Poszedlem na strone i mi sie trafilo.

Dzielila nas spora przestrzen wodna.

Dlatego bylem taki odwazny.

Atakujacy aligator jest jak rakieta.

W ostatnim okresie bylo kilka smiertelnych wypadkow.

Bezmyslni zaczepiali i placili najwyzsza cene.
bea_mezlot pisze:i tak sobie zyjecie w symbiozie
Jesli mozna nazwac odwiedziny w basenie 8m goscia.

Ale to my jestesmy intruzami.
bea_mezlot pisze:" jesli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby "
I tu Bea problem.

Aligatory na FL sa pod scisla ochrona.

Pzdrawiam 8-)
Załączniki
I to bardzo powaznie do Ev.jest okolo 10 mil
I to bardzo powaznie do Ev.jest okolo 10 mil
023_1.JPG (21.9 KiB) Przejrzano 10426 razy
To z mojego miejsca zmieszkania
To z mojego miejsca zmieszkania
026_1.JPG (80.02 KiB) Przejrzano 10426 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

witaj

a gdzie cie po nocy nosi , jak w okolicy krokodyle ? ;)

to macie jednym slowem "atrakcje" , na pewno nie chcialabym spotkac takiego gada po drodze
ale przeciez everglades to nie tylko krokodyle

jesli masz jakies fotki to wrzuc , mozna zalozyc nowy watek "cuda przyrody" , mysle ,ze znajda sie chetni do podrzucenia jakis swoich zdjec

pzdr
jankiel
Posty: 26
Rejestracja: ndz lis 15, 2009 1:47 am

Re: Zima

Post autor: jankiel »

uczestniku "wiaro i s " jestes jedyna istota na swiecie , ktora widziala 8 m aligatora :o gratuluje ...powiedz mi tylko czy wiecej w tym wiary czy snu ...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam.

P.jankiel.

Dziekuje.

Literowka. :oops:

Pozdrawiam 8-)
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

zima sie chyba w tym roku nie skonczy ;)

znowu pada
Załączniki
zima 005.JPG
zima 005.JPG (130.54 KiB) Przejrzano 10351 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Witam!
Zimy oscylator co na to prokurator?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... jowym.html
2010,02,28 ustępuje zima 1.jpg
2010,02,28 ustępuje zima 1.jpg (118.74 KiB) Przejrzano 10348 razy
2010,02,28 ustępuje zima 2.jpg
2010,02,28 ustępuje zima 2.jpg (128.88 KiB) Przejrzano 10348 razy
2010,02,28 ustępuje zima 3.jpg
2010,02,28 ustępuje zima 3.jpg (73.39 KiB) Przejrzano 10348 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Witam!

Zimy oscylator, trzęsie mróz jak traktor!
2010,03,05 zima wraca 1.jpg
2010,03,05 zima wraca 1.jpg (135.98 KiB) Przejrzano 10348 razy
2010,03,05 zima wraca 2.jpg
2010,03,05 zima wraca 2.jpg (137.71 KiB) Przejrzano 10348 razy
2010,03,05 zima wraca 3.jpg
2010,03,05 zima wraca 3.jpg (137.84 KiB) Przejrzano 10348 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam
jankiel pisze:, ktora widziala 8 m aligatora

Mialo byc 3 m :)

Pozdrawiam.
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Tym razem nie było nic o wpuszczaniu krokodyli do Odry i Bugu.
Na krokodyle mamy jeździć do Egiptu.
Wszystko przez to, że dało się zauważyć nieodpowiedni klimat tej zimy.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zima

Post autor: wiara i s »

Witam
almagus pisze:Na krokodyle mamy jeździć do Egiptu
To chyba ostatnie zalecenie jedynej slusznej partii i jej bosa. :lol:

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ