Kilka fotek z Polski

A picture is worth a thousand words.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: wiara i s »

Witam
To i ja :)
Załączniki
411_1.JPG
411_1.JPG (41.34 KiB) Przejrzano 9374 razy
408_1.JPG
408_1.JPG (73.77 KiB) Przejrzano 9374 razy
407_1.JPG
407_1.JPG (74.01 KiB) Przejrzano 9374 razy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: wiara i s »

cd
Załączniki
378_1.JPG
378_1.JPG (47.21 KiB) Przejrzano 9361 razy
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: whiskeyprint1 »

MYSLE ZE WARTO BYLOBY NA TEJ STRONIE ZALOZYC KACIK ZDJEC (aktualnych) Z POLSKI I ZAPEWNE BYLABY TA STRONA CIEKAWSZA OD TYCH NEDZNYCH WYPOCIN NA INNYCH STRONACH KTORYCH NAWET NIE WARTO OTWIERAC - A O CZYTANIU NIE WSPOMNE -MYSLE ZE KAZDY CHETNIE SKOPIOWALBY SOBIE TE ZDJECIA - tu dodaje - ale niemile widzialbym czesto na forum pokazywanie jakies kuriozalne i niesmaczne "widoczki" ktore nie wiem o czym maja swiadczyc - widocznie jest to rezultatem jakichs zboczen niektorych zasciankowcow mktorzy maja aparat fotograficzny badz kopiuje te "widoczki" z niesmacznych stron innych idiotycznych portali - szkoda tylko ze tu zamieszczane zdjecia musza miec tak mala rozdzielczosc

a na tych zasciankowcow cara trzeba! cara"
amen
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: nikita »

...stolarz HOLCER - zer szejn :P ...
sliczne zdjecia, sklepikarz, krawiec,,,- tu widac, jakie to "kapitalisty" te rzydy jusz zawsze byli :mrgreen:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: godzilla »

nikita pisze:...stolarz HOLCER - zer szejn :P ...
sliczne zdjecia, sklepikarz, krawiec,,,- tu widac, jakie to "kapitalisty" te rzydy jusz zawsze byli :mrgreen:
trzeba bylo z tej swojej wsi przyjechac paredziesiat lat temu do Warszawy na Targowek, na Szmulki, i na stara Prage czy na Grochow... bylo tych geszeftow od pyty a i nazwiska byly wielokrotnie "koszerne"...

trzeba sie bylo przejsc po ulicach, posluchac jak ludzie rozmawiaja... niekoniecznie tylko w Krakowie zyli czy zyja zydzi... i niekoniecznie maja wylacznie male rodzinne geszefty...

ale do kogo ja to pisze?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:MYSLE ZE KAZDY CHETNIE SKOPIOWALBY SOBIE TE ZDJECIA - tu dodaje - ale niemile widzialbym czesto na forum pokazywanie jakies kuriozalne i niesmaczne "widoczki" ktore nie wiem o czym maja swiadczyc - widocznie jest to rezultatem jakichs zboczen niektorych zasciankowcow mktorzy maja aparat fotograficzny
a ja mysle ze nie kazdemu sie musza wszystkie zdjecia az tak podobac zeby musial je kopiowac...
przedsciankowiec sam na tym forum zamieszczal wiele razy rozne kuriozalne i niesmaczne widoczki, owoc jego "tworczosci", ktora wielu sie ze zboczeniami kojarzyla...

te szyldy to przeciez na pokaz tylko, taki sztuczny folklor zydowski, bo to pasuje i przynosi pieniadze napedzajac turystow...

nie bardzo mi sie chce wierzyc zeby stolarz o nazwisku Holcer robil tam wielkie interesa w takiej malej klitce... co on tam stworzy? trumne, bude dla psa czy krzeslo?

sztuczne kulisy dla durnych turystow, ktorzy to ogladaja z nabozenstwem i dziwia sie ze takie cos komus sie chcialo odtworzyc.... gdyby to byly prawdziwe geszefty to oprocz szyldow spod jednej prasy ktos by zadbal o te szyldy zeby byly widoczne, zeby byly w dobrym stanie - jesli maja reklamowac prawdziwy interes a nie byc dekoracja...

no, ale tu trzeba przykucnac i jak to Kobyszcze stworzone przez Konstruktora Trurla stekac z zachwytem...
i kopiowac, kopiowac bo ucieknie....

zadupie i zasciankowosc oraz dulszczyzna w wykonaniu pana doktora tu wylazi...

do autorow fotek - ja nie krytykuje tego ze to sfotografowaliscie, ten skansen... fotki sa sympatyczne i moga u kogos tam poruszyc stare wspomnienia sprzed dziesiecioleci...

zniesmaczenie budza tylko komentarze dwoch panow "widocznych", ktorzy kaza przed tymi fotkami klekac i modlic sie do nich...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:a na tych zasciankowcow cara trzeba! cara"
amen
czytalem gdzies niedawno ze starzy Niemcy ciagle jeszcze mowia ze "A.H. to by zrobil z nimi porzadek..."
Mroovac
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:53 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: Mroovac »

whiskeyprint1 pisze:MYSLE ZE WARTO BYLOBY NA TEJ STRONIE ZALOZYC KACIK ZDJEC (aktualnych) Z POLSKI

a na tych zasciankowcow cara trzeba! cara"
amen
Nie tylko z Polski. Dzieki Pomorzakowi udalo mi sie poznac kawalek Bydgoszczy ( nigdy tam nie bylem). Swojego czasu ktos zamiescil zdjecia z Bavarii, gdzie kiedys mieszkalem. Agnieszka ma dobre oko i dzieki niej mozecie zobaczyc NY. Roo pokazal nam kawalek Australii. Swojego czasu Bella zamieszczala fotki ze Szwajcarii.
Jest nas tutaj sporo,mieszkamy w roznych czesciach Swiata, roznych miastach. Udajemy sie na wakacje w rozne miejsca. Jest sie czym podzielic z innymi.
Jednym swlowem, swietny pomysl.

Mroova.
Załączniki
Spioch...
Spioch...
_MG_9555_web.jpg (81.37 KiB) Przejrzano 9331 razy
Spiochy...
Spiochy...
_MG_9517_web.jpg (80.97 KiB) Przejrzano 9331 razy
Mroovac
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:53 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: Mroovac »

Krakow, Dni Kultury Katalonskiej.
Załączniki
_MG_9482_web.jpg
_MG_9482_web.jpg (96.15 KiB) Przejrzano 9297 razy
_MG_9479_web.jpg
_MG_9479_web.jpg (95.88 KiB) Przejrzano 9297 razy
_MG_9468_web.jpg
_MG_9468_web.jpg (88.55 KiB) Przejrzano 9297 razy
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: alohilani »

przez godzilla »

a piwo Tyskie jest chociaz koszerne?
Z tego co mowila moja znajoma, ktora te zdjecia robila, to nie, zwyczajne tyskie.
Maja oczywiscie zydowskie potrawy, ale koszerne sa na specjalne zamowienie.

8-) :)

Aloha!
ODPOWIEDZ