Kilka fotek z Polski

A picture is worth a thousand words.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: wiara i s »

Witam
aloha pisze:Maja oczywiscie zydowskie potrawy, ale koszerne sa na specjalne zamowienie
Wycieczki z Israela przywoza z soba produkty koszerne ktore ta restauracja preparuje.

Dogadac sie z koszer rabbi i biznes by sie krecil. :)

Pozdrawiam 8-)
Załączniki
395_1.JPG
395_1.JPG (38 KiB) Przejrzano 9563 razy
391_1.JPG
391_1.JPG (79.09 KiB) Przejrzano 9565 razy
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: pipek »

Panie wiara i s;pan wiesz,ja wiem - a teraz to i wszytkie bedom wiedzieć;
z rabajem we sprawie koszer nie idzie się dogadać.

Można się tylko targować.

8-)
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

dureń

Post autor: whiskeyprint1 »

duren to jest taki czlowiek ktory wszystko wie lepiej (co nie odnosi sie do poprzedzajacego moj zapis bo tez o inna sprawe chodzi)

duren to jest taki czlowiek ktory wszystko wie "od siebie" i wie ze wszystko wie co musi wielokroc oznajmiac - wiec duren wie ze nie "ch" ale samo "h" sie pisze lub odwrotnie - duren to jest taki czlowiek ktory czeka az ktos zamiast "rz" napisze "ż" (z kropka) by mogl poprawic - duren to jest taki czlowiek ktory swa wiedze musi ujawnic bo inaczej nie bylby durniem - wiec taki duren na wszystko powie ze "niedobre - a wlasciwie powie ze "do dupy" czego inni nie wiedza - duren takze zna sie na "atomach" - na panu bogu - na cielecinie - na zdjeciach i powie tu ze sa rekwizytem przeszlosci - ze nie warto tego pokazywac bo ktos moglby przed nimi ukleknac- poniewaz duren nie wie ze dobre zdjecia nalezy pokazywac - zatem je gani ujawniajac swa wiedze o fotografii - nie mozna sie doszukac tego czego duren nie wie - a jest to dowodem ze nie chodzi o jakiegos byle jakiego durnia - lecz durnia wyjatkowego ktory byl - jest i bedzie zawsze tym kim jest

car w potrzasku
amen
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: alohilani »

A oto kilka gorskich krajobrazow z Polski od moje znajomej dla mnie, a ja dla Was :D
8-)

Aloha! (jak zawsze)
Załączniki
szklarska poręba 178.JPG
szklarska poręba 178.JPG (69.84 KiB) Przejrzano 9519 razy
szklarska poręba 147.JPG
szklarska poręba 147.JPG (88.19 KiB) Przejrzano 9519 razy
szklarska poręba 137.JPG
szklarska poręba 137.JPG (68.49 KiB) Przejrzano 9519 razy
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dureń

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:duren to jest taki czlowiek ktory wszystko wie lepiej...
glupi ciul to taki czlowiek ktory... nie czyta ale komentuje nie czytane...
ktory zawsze sie przypierdoli do czlowieka a nie do pogladow, ktore czlowiek prezentuje...

potem bedzie ze to ja pana dochtura obrazam...

a pan dochtur jest szczegolnie upierdliwy skoro nie czyta moich postow ale sie do nich ustosunkowuje... pewnie mu jakis zyczliwy je wysyla...

stad te wszystkie nieporozumienia bo pan dochtur na niczym sie nie zna i zazdrosci ze ktos moze conieco o zyciu i paru innych sprawach wiedziec oraz miec czasem inne zdanie od mas karmionych oficjalna propaganda...

wiem, teraz mi odpowie ze "idiota jest ten czlowiek, ktory pisze do mnie wiedzac ze nie czytam jego postow"

i bedzie mial racje...
almagus
Posty: 4572
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: almagus »

Sezon polskich grzybiarzy, więc?
muchomorek 1.jpg
muchomorek 1.jpg (91.15 KiB) Przejrzano 9514 razy
kozaki czerwone 1.jpg
kozaki czerwone 1.jpg (92.57 KiB) Przejrzano 9514 razy
żmija zygzakowata (miedzianka).jpg
żmija zygzakowata (miedzianka).jpg (89.49 KiB) Przejrzano 9514 razy
Mroovac pozdrowienia.
Forumowicze na grzyby.
W Polsce są żmije, nie tylko w lesie.
Zdjęcia wczorajsze.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dureń

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:duren wie ze nie "ch" ale samo "h" sie pisze lub odwrotnie - duren to jest taki czlowiek ktory czeka az ktos zamiast "rz" napisze "ż" (z kropka) by mogl poprawic...
tu sie z dochturem wyjatkowo zgodze... pamietam jak dochtur wielokrotnie czepial sie wyjatkowo upierdliwie literowek niejakiego Roo, dochtur pamieta?

dr to po niemiecku synonim dla "duren"...
chyba... chociaz sa wyjatki...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: pipek »

Grzyby?

Takie grzyby?

40.jpg

Czy takie grzyby?

41.jpg
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: whiskeyprint1 »

Ten awanturnik zgnoi kazdy bez wyjatku temat, w kazdym dziale.
Ochroncie chociaz ten jeden - niech przemawia fotografia i jej autorzy.[/color][/quote]
-----------------------------------------------------
otworzylem zapis wszechwiedzacego bom byl ciekawy co osbnik wyrazi na temat fotografii i zamieszczonych tu zdjec - i jego zwyczajem krytykowania wszystkiego - wtracania sie do wszystkiego nie - majac w zasadzie nic do powiedzenia i tym razem nie odstapil od zasady popisywania sie wiedza - tematy i wiedza u niego wszystka - od kotleta cielecego poprzez polska ortografie az dol literatury - majac zaiste do tego prawo jako zarlok i jako expert od literatury ze specjalizycja "harry potter"

car za duzo wiedzial
amen
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kilka fotek z Polski

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze: -----------------------------------------------------
otworzylem zapis wszechwiedzacego bom byl ciekawy co osbnik wyrazi na temat fotografii i zamieszczonych tu zdjec - i jego zwyczajem krytykowania wszystkiego - wtracania sie do wszystkiego nie - majac w zasadzie nic do powiedzenia i tym razem nie odstapil od zasady popisywania sie wiedza - tematy i wiedza u niego wszystka - od kotleta cielecego poprzez polska ortografie az dol literatury - majac zaiste do tego prawo jako zarlok i jako expert od literatury ze specjalizycja "harry potter"

car za duzo wiedzial
amen
tak, bo mozna krytykowac WSZYSTKO co polskie, mozna pisac o wymordowaniu Polakow protestujacych przeciwko terroryzmowi panstwowemu (vide ostatnio post galwasa) i nikomu reka nie zadrzy (z jednym wyjatkiem) zeby zaprotestowac przeciwko eksterminacji narodu polskiego!

no ale jak sie skrytykuje prymitywne zaniedbane dekoracje w jakims skansenie majace przyciagac turystow i kase to juz sie czlowiek "nie zna na sztuce" i nie powinien sie odzywac wsrod kulturalnych ludzi... bo te fotografie sa na swiatowym poziomie fotografiki (i znowu sorry dla autorow tych fotek, bo nie chodzi mi o to aby nabijac sie z ich prac tylko z dziadowskiego zaklamania pewnej nacji tutaj piszacej)
ODPOWIEDZ