Autoportret

A picture is worth a thousand words.
Mroovac
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:53 pm

Autoportret

Post autor: Mroovac »

Fotografia jest moja pasja. Od wielu lat zabieram aparaty wlasciwie wszedzie gdzie jade. Od wielu lat zabieram ze soba moja mlodsza pocieche. Dobre piec lat temu, bylem zaskoczony, gdy Piotrek poprosil o aparat na Gwiazdke. Od tamtego czasu, zawsze gdy kupuje nowy aparat, Piotrek dostaje ten "poprzedni".
Ma tez dostep do wszystkich moich obiektywow.

Druga moja ( nasza pasja) sa komputery i Photoshop. Moje dzieci mialy komputery u siebie w pokojach od wczesnego wieku. Pewnie wywola to dyskusje jak bardzo jest to nie wlasciewe, ale w wprzypadku moich dzieci wyszlo to na plus. Conrad w wieku 18 lat jest expertem w auto cad i jest na pierwszym roku w VirginiaTech na kierunku industrial design, zas Piotrek zaskakuje swoich nauczycieli i mnie swoimi umiejetnosciami w Photoshop. Ponizej zalaczam autoportret Piotrka.
Wczoraj obchodzil 15-e urodziny.

Mroovac.
Załączniki
_MG_9257abweb.jpg
_MG_9257abweb.jpg (76.93 KiB) Przejrzano 10598 razy
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Autoportret

Post autor: tusku »

no to niech zyje 100 lat! albo i wiecej....
helios
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 17, 2009 11:48 pm

Re: Autoportret

Post autor: helios »

Mroovac pisze: Druga moja ( nasza pasja) sa komputery i Photoshop. Moje dzieci mialy komputery u siebie w pokojach od wczesnego wieku. Pewnie wywola to dyskusje jak bardzo jest to nie wlasciewe, ale w wprzypadku moich dzieci wyszlo to na plus.
Mroovac.
nie,zeby bylo niewlasciwe.wlasciwe jak najbardziej.idziemy szybko do przodu.wkrotce ten kto nie umie poslugiwac sie kompem bedzie siedzial w kacie.miejsce kompow jest nie bardzo odpowiednie dla niedojrzalych jeszcze duszyczek.pokusa duza,a i moze jego/ja ktos na bezecne czyny namawiac.komp dla dzieci powinien byc w miejscu umozliwiajacym staly podglad rodzicow.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Autoportret

Post autor: pomorzak »

Gratulacje utalentowanych dzieci i byle tak dalej.
Autoportret ma to cos !
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Autoportret

Post autor: tusku »

pomorzak pisze:Autoportret ma to cos !
moglbys rozwinac? ja nie chcialem byc upierdliwy bo sie tego nie dopatrzylem ale jak ktos sie tego cosia dopatrzyl to prosilbym o jakies podsumowanie... mozliwe tez ze ja mam jakis wypaczony smaczek albo monitor zle skalibrowany i kolory zle widze...

dziekuje z gory...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Autoportret

Post autor: pomorzak »

tusku pisze: moglbys rozwinac? ja nie chcialem byc upierdliwy bo sie tego nie dopatrzylem ale jak ktos sie tego cosia dopatrzyl to prosilbym o jakies podsumowanie... mozliwe tez ze ja mam jakis wypaczony smaczek albo monitor zle skalibrowany i kolory zle widze...

dziekuje z gory...
tego cosia widzi kazdy sam
dla jednego on tam jest a dla innego nie ma
widzenie lub niewidzenie tego cosia nie znaczy praktycznie niczego innego jak to ze sie to widzi lub nie
to nawet nie znaczy czy to cos obiektywnie istnieje
dla mnie tam jest to cos bo portret jest dla mnie ciekawy
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Autoportret

Post autor: tusku »

pomorzak pisze:dla mnie tam jest to cos bo portret jest dla mnie ciekawy
acha... dziekuje za rozwiniecie... znaczy ja tez moge miec racje i nie musi to znaczyc ze odstaje...

znaczy sie Sztuka to to musi byc... ktora kazdy inaczej moze odbierac... tez dobrze...
bo juz myslalem ze sie nie znam...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Autoportret

Post autor: pomorzak »

tusku pisze: acha... dziekuje za rozwiniecie... znaczy ja tez moge miec racje i nie musi to znaczyc ze odstaje...

znaczy sie Sztuka to to musi byc... ktora kazdy inaczej moze odbierac... tez dobrze...
bo juz myslalem ze sie nie znam...
Dokladnie tak jak powiedziales.
Nie wszystko przemawia do wszystkich i kazdy ma prawo do wlasnego odbioru.
I tak jest bardzo dobrze.


A do mnie przemawia taka jedna fontanna co jej nie ma ale bedzie.
Załączniki
Coburg  "Sintflutbrunnen"
Coburg "Sintflutbrunnen"
fontanna.jpg (122.66 KiB) Przejrzano 10476 razy
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Autoportret

Post autor: pipek »

To zdjęcie jakoś bardziej się udawszy niż te inne.Co nie znaczy że te poprzednie były gorsze,tylko że w tym jest cósik czegoś więcej....
Zresztą,gratuluje wytrwałości....
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Autoportret

Post autor: tusku »

pipek pisze:To zdjęcie jakoś bardziej się udawszy niż te inne.Co nie znaczy że te poprzednie były gorsze,tylko że w tym jest cósik czegoś więcej....
chodzi ci o to z fontannoM?
ta... i do mnie cos wiecej ono przemawia... pomorzak tu zastosowal dluzszy czas naswietlania zeby woda zamienila sie w cosik metnego... albo puscili mu specjalnie zagazowana metna wode... kurde... no i na zdjeciu jakies takie cus erotycznego i te takie tam...
ODPOWIEDZ