MIX

A picture is worth a thousand words.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: śr cze 09, 2021 1:31 pm Otóż nie. Czy wiesz, że świadome zarażanie kogoś i narażanie na uszczerbek na zdrowiu jest karalne!
Covidem 19 jeszcze nie.
ALe już HiV tak i innymi zakaźnymi chorobami....Ja nie krytykuję Twojej decyzji, odwołuję się do odpowiedzialności...

Czy zdajesz sobie sprawę, że narażasz innych ? że jeszcze trochę, to to będzie jak jazda bez samochodem okularów....

Pozdrawiam też...
Ten tekst jest moim zdaniem mocno naciagany bo kto powiedzial ze zaszczepieni nie moga zarazac ?
Jak do tej pory nie spotkalem sie z tym. Czy niezaszczepiony zarazi zaszczepionych ? To po kiego ta szczepionka.
Powiedz mi jak przenosi sie ten wirus ale tak bez gazetowych koszalkow.
Czy tak samo jak grypa hiszpanka swego czasu ?
Moja odpowiedzialnoscia bedzie zaszczepienie sie czyms ci nie jest do konca sprawdzone. Wybacz ale to bedzie jak jazda nowym prototypem samochodu bez badan technicznych.
Czy zdajesz sobie sprawe ze takie postepowanie naraza innych ???
Te wasze szczepionki sa ciagle w fazie badan. Masz pretensje ze ktos chce miec sprawdzony produkt.
Co mozesz powiedziec o dlugoterminowych dzialaniach ubocznych ?????
Jaka jest smiertelnosc i ilosc ciezkich powiklan tej wlasnie niesprawdzonej szczepionki w porownaniu ze szczepionkami do tej pory stosowanymi ?????
To jest wlasnie swiadomym narazaniem na uszczerbek na zdrowiu a nie wstrzymanie sie od przyjecia tego eksperymentu.

Pozdrawiam też...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Nie grasz uczciwie pomorzaku a Twoje tlumaczenia są po prostu dziecinne.
Nie gniewaj się, ale piszesz straszliwe bzdury. Szkoda naszego czasu. Powodzenia. ;)
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: śr cze 09, 2021 2:41 pm Nie grasz uczciwie pomorzaku a Twoje tlumaczenia są po prostu dziecinne.
Nie gniewaj się, ale piszesz straszliwe bzdury. Szkoda naszego czasu. Powodzenia. ;)
Nawet mi nie w glowie zabierac wam czas.
Pozwole sobie nadal pisac w tym watku to co uwazam.
Czytac nikt nie musi, reagowac nikt nie musi choc moze bo nie jestem specjalista od oceniania wypowiedzi.

Powodzenia wam zycze.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

robaczki

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek

i spokojnej nocy
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

Twoja "decyzja" pomorzaku, jest spowodowana STRACHEM,
potwornym strachem,
i brakiem zaufania dla postępu naukowego...nie ufasz ... Ufasz tylko i wyłącznie swoim wybrańcom. I To jest Twój wybór.
Wyborem jest także czytanie i oglądanie takich a nie innych publikacji, wyborem jest także palenie papierosów i picie alkoholu, używanie środków odurzających, wyborem jest też latanie tą czy tamtą linią lotniczą jak i oglądanie gołych dup. Wszystko to są "wybory"..
ale wybór wyborowi nie równy. I tu sprawa się rypie....


Dzięki szczepieniom ludzkość ma dziś tak długą średnią życia. ( nie 50 lat lecz 80 w Europie.)
Odkrywcy szczepień sami zaszczepiali się pierwsi, potem zaszczepiano tych co się zgłosili, wolontariuszy, dal dobra ludzkości...
teraz niektórym "probantom" płacą... SKutki dodatkowe, niepożądane, nieoczekiwane zdarzają się, bo KAŻDY organizm jest inny. Każdy może zareagować w sposób nieprzewidziany. Tak jak to w przyrodzie, rodzą się albinosy, czterolistne koniczynki, itd, dziwności, tak rodzą się organizmy które tak a nie inaczej reagują. np. pewni chorzy żyją z wynikiem krwi...wskaźnikiem pewnym 60 i nie potrzebują leczenia specjalnego, a inny mając wskaźnik 35 potrzebuje już pomocy specjalnego leku, drogiego, gdyż jego organizm nie daje sobie sam rady... jego molekuła jest nieco inna niż tego który znosi i żyje z 60 i nawet nie potrzebne mu rozrzedzanie krwi, gdy ten z 30 by unknąć skrzepów łyka co trzeba.... Wiesz nie ma ludzi zdrowych całkiem i standardowych. Są tylko niezdiagnozowani, u których jeszcze nie stwierdzono niestandardowości...

I to by było na tyle, no i na przodzie też.
Powodzenia z pozdrowieniami.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: czw cze 10, 2021 5:03 am Twoja "decyzja" pomorzaku, jest spowodowana STRACHEM,
potwornym strachem,
i brakiem zaufania dla postępu naukowego...nie ufasz ...
Tak sie sklada ze jestem raczej z branzy technicznej. Lata cale pracowalem przy wysokich napieciach i tam przestrzeganie procedur czy uzywanie sprawdzonego sprzetu ochrony osobistej czy tylko sprawdzonych i przetestowanych narzedzi chronilo przed utrata zycia czy ciezkim uszczerbku na zdrowiu. Nawet gdyby ktos twierdzil ze tylko ktos kto jest podszyty strachem tak postepuje to i tak bym nie zmienil swojego podejscia. Jest to strach czy rozsadek pozostawiam kazdemu do wlasnego przemyslenia.
Tak wiec w branzy przemyslowej tak jest. Jak jest w medycynie to nie mam pojecia bo jesli stosowanie niesprawdzonych zgodnie z obowiazujacymi procedurami srodkow jest czyms normalnym i godnym pochwaly to mam mocne watpliwosci.
Jako ze moje techniczne wyksztalcenie i doswiadczenie mocno powiazane jest z liczbami to wlasnie w ten sposob mozna mnie przekonac.
Podaj konkretne liczby i zrodla ktore pozwalaja twierdzic ze liczba zgonow po szczepionce jest porownywalna ze zgonami po innych szczepionkach. Podobnie z liczba powaznych powiklan.
Ja spotkalem sie z liczbami ktore mowia cos przeciwnego i sa to dane z EMA (Europäische Arzneimittel-Agentur).
Co do nadumieralnosci z powodu Covid nawet nie pytam bo dane statystyczne sa dosc wymowne.

Osobiscie uwazam ze namawianie kogokolwiek do stosowania nieprzetestowanych srodkow farmakologicznych, nie liczac probantow ktorzy swiadomie i z wlasnej woli biora udzial w tym eksperymencie, jest moralnie dosc podejrzane.
Zwlaszcza ze ten rodzaj "szczepionek" ktory sie aplikuje jest ciutek inny niz te poprzednie, jesli sie nie myle.
Po slawetnych szczepionkach przeciwko swinskiej grypie widoczne jest jak na dloni ze zdrowego rozsadku nie zastapi nic.

Powodzenia i pozdrowienia
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Osobiscie uwazam ze namawianie kogokolwiek do stosowania nieprzetestowanych srodkow farmakologicznych...
pisze pomorzak
To jest prymitywne i straszliwie glupie klamstwo. Nie pomylka ... KLAMSTWO!

I tu juz można zamknąć temat i dyskusje z światowej slawy specjalistą od szczepionek i nie tylko ...pomorzakiem.
Jemu nie pomoże nic. Kiedy szczepionka najwyrazniej dziala i powoduje wychodzenie z kryzysu, on twierdzi że
jest odwrotnie. To jest psychiczna choroba, która nieuchronnie trawi kolegę pomorzaka nie tylko w sprawie COVIDA.
Jest identyczny w sprawach polityki I świata. Fakt, że ukrywal to latami na forum wiele o tym mówi...
No cóż. Są ludzie majacy wiele mentalnych problemów, ja moge mu tylko serdecznie wspólczuć.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

uwielbiam to
Zablokowany