MIX

A picture is worth a thousand words.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Nic nie pomoże sprawiedliwy. Pomorzak wierzy w światowy spisek, coronawirus jego zdaniem to klamstwo. Niewyksztalcony i protestujacy ulamek procenta ulicznej ludzkości ma racje a lekarze, cala medycyna i przedstawiciele ludzkiego porządku (rządy i policja) to klamcy.

Dla mnie to najbardziej zwariowany, najbardziej bezmyślny i bezsensowny protest w moim życiu. Żadnego dowodu, przedziwne, nie trzymające sie kupy idee. Ludzka inteligencja zawieszona na haku bezmyślności. Życie ludzkie gaśnie w zatrważajacym tempie. Nie nadąża się z pogrzebami Gospodarka, slużba zdrowia ledwie dycha, w każdej sekundzie traci podstawy bycia. Wracamy do epoki kamienia lupanego, nie rozumiemy pojęcia pandemi. Niech żyje konstytucja, Lenin i wolność czlowieka. Hip, hip, hurra.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Z

Post autor: pomorzak »

Uwaga ! Czytasz na własną odpowiedzialność !

Prawda, sama prawda i tylko prawda u Reflexa !!

.................................................................
Reflex pisze: sob mar 20, 2021 8:59 pm Pokazalem informacje z linka którego TY ZAMIESCILES! Okazalo sie że jestes klamcą.
Wieć daj sobie sopokój cwianiaku. NIGDY tego nie wygrasz bo jestes nienawistnym oszustem.
To nie ja ogladam życia w telewizji tylko Ty.
Drogi Reflexie,
link który zamieściłem miał dobitnie pokazać jak media potrafią zrobić wodę z mózgu falszywym przekazem i jak widzę swietnie mi się to udalo. Łyknąłeś to wszystko jak młody pelikan podaną mu rybę. Żebyś chociaż czytał ze zrozumieniem posty na ktore odpowiadasz ale ty nawet tego nie robisz. Prowadzisz jakąś wojnę którą za wszelką cenę chcesz wygrać. Zapewne jest to ci z jakichś powodów potrzebne i tak dla ciebie ważne. Tak wiec drogi Reflexie możesz się już teraz ogłosić zwycięzcą.
Od teraz na tym forum będzie panował tylko jeden słuszny pogląd, ten twój.
Raczej nie zanosi się na to aby ktoś miał chęć stać się kolejnym obiektem twego zainteresowania i wrogiem w wojnie przez ciebie prowadzonej.Wojnie którą sam wydałeś wszystkim o odmiennych poglądach.

Życzę powodzenia na jawie.

Przy okazji serdeczności dla tych kilku piszących i większej rzeszy czytajączch.


Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: ndz mar 21, 2021 5:51 am
Ależ Pomorzaku Twój pogląd niech sobie panuje... przecież nikt Ci nie zabrania.

Niestety, szkda
gdyż ominąłeś jak widzę w Arte, które już tu cytowałeś, wczorajszą emisję Historii Higieny i Kocha i Pasteura. SZkoda. żałuj...

WIesz, że w czasach czarnej ospy, cholery, dżumy, gruźlicy, hiszpanki, polio itd. na świecie żyło 5 razy mniej ludzi. PIĘĆ razy mniej... nie latali samolotami, których liczba wzrosła niebotycznie....jak i wszelkie podróże.


Proszę abyś wziął to pod swoją uwagę.
NIkt nie jest szczęśliwy z nakazów i obostrzeń. To oczywiste. Jednak cel uświęca środki. Jestem za obostrzeniami, mimo że mi smutno bardzo....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Wojnie którą sam wydałeś wszystkim o odmiennych poglądach.
pomorzak
No tak a ile "wszystkich" was? RAZ! :lol:

I nie ja to zacząlem, tylko nasz genialny pomorzak.
Pisalem Ci, że Twoje poglądy należą do Ciebie jak dlugo je trzymasz dla siebie, poza forum.
Pamiętasz?
Tutaj to juz nie prywatny pogląd, tylko agresywna i natarczywa Twoja propaganda.
A że calość tej propagandy jest wyjątkowo zaklamana i agresywna, masz to, co sam wywolaleś.
Poza tym to co Ty prezentujesz w tym temacie to nie jest poglad, to sa realne wydarzenia przez
ciebie naginane i propagpowane.

Ty napisaleś:"Klasyka jak zawsze. Pokojowa i bardzo spokojna demonstracja zostala pokazana w oficjalnej telewizji jako cos calkowicie przeciwnego."
A ja czytam w Polskiej prasie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I co teraz uczciwy i prawdomowny pomorzaku? Kto na zdjeciu jest agresywny, policja czy demonstrator?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Z

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: ndz mar 21, 2021 5:51 am

Życzę powodzenia na jawie.

Przy okazji serdeczności dla tych kilku piszących i większej rzeszy
[/Drogi Pomorzaku,
Przykro słyszeć ze mówisz iż to my mamy wyprany mózg, bo to samo można powiedzieć o przeciwnikach szczepionki, restrykcji i pandemii. Otóż jesteśmy w stanie wojny
z wirusem.
Aktualnie bele dr chce zaistnieć , odsunięty jako ekspert, profesor stara pierdoła, za przeproszeniem się wymądrza. Każdy teraz jest ekspertem i mądrala, ze hoho! I to oni robią pranie, wodę z mózgu. Kto choć trochę liznął logiki, teorii, zrozumie i wyłapie raz dwa bzdurne odkręcanie argumentów, niby faktów, lecz interpretowanych bęc logicznego wnioskowania.
Martwię się o wasze zdrowie, dlatego proszę Cię , nie dasaj się, tylko daj znać choć czasem .
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Kolejna wielka demonstracja przeciwko łamaniu praw obywatelskich pod płaszczykiem walki z epidemią.
Tym razem Stuttgart.

Link ze zdjęciami
Demo Querdenken Stuttgart 03.04.2021

https://www.picdrop.com/pfau/Demo_Querd ... 03-04-2021
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

tja, pod płaszczykiem demonstracji chuligani demolują....
kto tu płaszczyk do czego używa ?
Pomorzaku, błagam...."Querdenken" ?
Zablokowany