MIX

A picture is worth a thousand words.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Wsrod protestujacych sa ludzie w maskach, sa i bez masek, sa "zaszczepieni" i przeciwnicy szczepien i wszyscy ida razem w protescie przeciwko lamaniu praw obywatelskich i przymusowi "szczepien". Czy to jest az tak dziwne ze ludzie maja szacunek do przekonan drugiego czlowieka i ze nawet gdy maja diametralnie odmienne zapatrywania respektuja ich ? Moim zdaniem to jest sila tych demonstracji i to jest powodem dla ktorego ludzie biora w nich udzial.
Co do masek to jakby tego nie nazywac zwiazane jest to z przekonaniem ze one ochronia przed zarazeniem a wiec wchodzi w gre strach nawet jesli nazwie sie go obawa czy przezornoscia to niczego nie zmienia.
Co do faktycznego funkcjonowania tego "zabezpieczenia" juz nawet nie chce mi sie pisac bo kazdy zapewne wyrobil sobie wlasny poglad.
Dlaczego ludzie zaczeli nosic te maski ? To nie byl ich wlasny pomysl choc zapewne wielu widzialo juz wczesniej jak ludzie nosza maski np. w Chinach i nie w obawie przed wirusami a smogiem panujacym w ich wielkich miastach. Ludzie zaczeli nosic maski bo wszedzie im mowiono ze one chronia przed ta straszna i smiertelna jak zadna inna choroba i wprowadzono administracyjny przymus noszenia.
Dwa lata takiej obrobki nie pozostaja bez sladu.
Ja zakladalem maske tylko wtedy gdy zostawalem do tego administracyjnie zmuszony ale nie widze powodu by miec pretensje do kogos kto postepuje inaczej. Wolny wybor dla wszystkich.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: śr kwie 06, 2022 5:10 am Wolny wybor dla wszystkich.
TAK ??? doprawdy ???
ta w wiecznej ciąży to co ma wolny wybór? jej dajesz go także ?


na maskę to był moj pomysł już 15 lutego ... zakupiliśmy maski gdy kosztowały grosze całe pudło, gdy wszyscy od marca twierdzili , że one nic nie dają. ale mniejsza o to...i noszę też teraz i to nie zw względu na siebie.

wolność!! obawiam się że jej nie rozumiesz i nie wiesz na czym ona polega. bo to nie tylko wolny wybór piwa z półki czy marki koniaku, ani wolny wybór wakacji tu czy tam, wolność wyboru jem mięso czy nie jem. To jest wolność dziecinna. Tak samo jak wybory węgierskie wg. nowej ordynacji mijającej się z demokracją.


Niestety, dalszej dyskusji nie będzie, przepraszam, nie odpiszę.

Póki co cieszę się, bo moje teksty przyjęto do publikacji.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: śr kwie 06, 2022 9:03 am

wolność!! obawiam się że jej nie rozumiesz i nie wiesz na czym ona polega. bo to nie tylko wolny wybór piwa z półki czy marki koniaku, ani wolny wybór wakacji tu czy tam, wolność wyboru jem mięso czy nie jem. To jest wolność dziecinna. Tak samo jak wybory węgierskie wg. nowej ordynacji mijającej się z demokracją.


Niestety, dalszej dyskusji nie będzie, przepraszam, nie odpiszę.

Póki co cieszę się, bo moje teksty przyjęto do publikacji.
Rozczulilas mnie.
O jakiej dyskusji ty piszesz ?
Twoje tradycyjne stwierdzenia ze ty wiesz lepiej, rozumiesz lepiej i postepujesz lepiej a ja jestem dziecieciem tej pani z wloskiego przyslowia.
Ty to nazywasz dyskusja ??

Mam nadzieje ze teksty ktore publikujesz sa troche lepsze od tego co zamieszczasz na forum.

Powodzenia zycze.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: śr kwie 06, 2022 12:14 pm
O jakiej dyskusji ty piszesz ?

Powodzenia zycze.
w rzeczy samej, nie piszę o dyskusji, gdyż z Tobą dyskutować się nie udaje.
a wiesz dlaczego ? dlatego, że kompletnie inaczej interpretujemy fakty.... i wyjaśniamy zjawiska...
NIestety , nie potrafię dorównać do Twojego poziomu. To nie ja "tradycyjnie wiem lepiej" ( Twój cytat....) ja tego nie powiem. ja wiem po prostu inaczej... I nie mam zamiaru nikomu robić wykładu i uczyć. Nawet za pieniądze a co dopiero za darmo.
Za życzenia powodzenia dziękuję... teksty są jakie są ale skoro je zatwierdzono w dość prestiżowym wydawnictwie to mam powód do zadowolenia. Tobie nie muszą się podobać. I pewnie by nie podobały.
Pozdrawiam i zdrowia życzę...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: śr kwie 06, 2022 12:31 pm w rzeczy samej, nie piszę o dyskusji, gdyż z Tobą dyskutować się nie udaje.
a wiesz dlaczego ? dlatego, że kompletnie inaczej interpretujemy fakty.... i wyjaśniamy zjawiska...
co to za dyskusja gdy kazdy widzi tak samo ??
to nie dyskusja a kolko wzajemnej adoracji

dzieki za zyczenia i odwdzieczam sie tym samym

a na dokladke kwiatki z dzisiejszego spaceru

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
Zablokowany