MIX

A picture is worth a thousand words.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Premiera tej ksiazki byla jesli sie nie myle w 2014 roku wiec jakis czas temu.
Kto ja czytal dla tego zawarte w niej jak i filmiku ktory zamiescilem wyzej tezy nie sa nowe.
Nie ograniczaja sie one do historii czy panstw prowadzonych przez dyktatorow ale i tych tak zwanych demokratycznych w ktorych
metody dzialania sa w gruncie rzeczy dosc podobne.
To co obecnie tak chetnie nazywalo sie teoriami spiskowymi zostalo juz dawno wcielone w zycie za pomoca dokladnie przemyslanej strategi na skale swiatowa.
Ksiazka niczym kalka pasuje do tego czego jestesmy obecnie swiadkami.
Tak ja to widze.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Ja nic nie widzę. To nie znaczy, że ja mam rację, ale tak to odbieram. I nie dziala we mnie kwestia racji. Po prostu coś mi nie pasuje do sytuacji.
Jak juz pisalem, żeby dzialal spisek, musi to byc udowodnione faktami. Niestety nie jest. Nie ma jednego dowodu na udokumentowanie jakiegokolwiek swiatowego spisku. Jest pandemia i z nia trzeba walczyć. To oczywiscie i znowu jest moim prywatnym zdaniem. Ale czy nie realnym?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

są miliony dowodów na spisek... ślepy ich jednak nie ujrzy... głuchy ich nie usłyszy... bezręki ich nie wymaca... reflex bezmózgi tego nie pojmie...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Dla godzzlli wszystko jest dowodem. Bankrutujące na necie szmatlawce, ktorych nikt nie czyta, klamstwo, byle g*** bez dowodu.
Przecież ty na tym forum od dwudziestu paru lat nie napisaleś jednego slowa prawdy. Same godzillo-rzygowiny.
Wole czytać pomorzaka. On w coś wierzy, ty jestes wulgarny, świadomie popisujesz się śmieciami, bez logiki, jak znarkotyzowany idiota.
Forumowuy śmieciarzu..
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: wt sty 18, 2022 7:25 pm Dla godzzlli wszystko jest dowodem. Bankrutujące na necie szmatlawce, ktorych nikt nie czyta, klamstwo, byle g*** bez dowodu.
Przecież ty na tym forum od dwudziestu paru lat nie napisaleś jednego slowa prawdy. Same godzillo-rzygowiny.
Wole czytać pomorzaka. On w coś wierzy, ty jestes wulgarny, świadomie popisujesz się śmieciami, bez logiki, jak znarkotyzowany idiota.
Forumowuy śmieciarzu..
no dobrze... chcesz dowodow?
to poprosze dowody na to co powyzej wypierdziales... bo pisaniem tego nazwac nie mozna... mozesz pisac po angielsku, postaram sie zrozumiec... :mrgreen:

gdy sie denerwujesz to wiem ze nie masz racji, gdy przy tym wariujesz - wszyscy wiedza ze nie masz racji...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Prof. Christian Perronne przez piętnaście lat był wiodącym doradcą ds. Zdrowia publicznego w kilku rządach francuskich. Był też przewodniczącym komitetu technicznego ds. szczepień, wiceprzewodniczącym komisji ekspertów ds. szczepień strefy europejskiej wraz z Rosją oraz środkową Azją.


godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

cukierbergi nienawidza prawdy... oni maja swoje prawa i jesli cokolwiek zamiescisz co nie pasuje w przeprowadzanym wlasnie ludobojstwie to bana daja... za ten film dostalem wlasnie 7 dni scislego... a za inne grzeszki mam 30 dni jakiegos zakazu robienia czegos w grupach i 90 ze moje posty maja sie pokazywac na samym koncu u moich znajomych, czyli praktycznie jak ktos nie kliknie w moj profil to nic nie przeczyta...

taka to z nimi dyskusja... prawie jak tu z reflexem, tylko ze reflexowi to mozna cos napisac i on to albo przyjmie do wiadomosci albo sie wqrwi... a tamci maja wszystko w dupie...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Ty masz bana wszedzie, wisisz na FB...jesteś wszędzie traktowany jak walnięty w czerep prymityw.
I dalej nic nie rozumiesz, nawet o sobie.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: MIX

Post autor: godzilla »

i o to chodzi... aby wszędzie pisać prawdę zgodną z własnymi przekonaniami i nie być sprzedajną ku rwą jak ty ..
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Ty nawet patafianie nie wiesz co znaczy "sprzedajna" .
Normalny czlowiek po otrzymaniu jednego bana się nad sobą zastanowi.
Godzilla ma ich mnóstwo, powyrzucany z forów i wciąz mądrzejszy od wszystkich. :mrgreen:
Zablokowany