Zima

A picture is worth a thousand words.
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Zima

Post autor: almagus »

Komary zimą.
22,01,07 komary.jpg
22,01,07 komary.jpg (131.14 KiB) Przejrzano 11777 razy
rzepak 24 stycznia 2007.jpg
rzepak 24 stycznia 2007.jpg (120.96 KiB) Przejrzano 11777 razy
wroble 24 stycznia 2007.jpg
wroble 24 stycznia 2007.jpg (109.97 KiB) Przejrzano 11777 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

27 styczen rzepak.jpg
27 styczen rzepak.jpg (114.38 KiB) Przejrzano 11773 razy
lodowe ozdoby.jpg
lodowe ozdoby.jpg (130.22 KiB) Przejrzano 11773 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

zrobie ci konkurencje ;)

zima 2009 , nie dzis lecz styczen i luty
Załączniki
proba 006.JPG
proba 006.JPG (119.17 KiB) Przejrzano 11771 razy
proba 017.JPG
proba 017.JPG (72.34 KiB) Przejrzano 11771 razy
zima 019.JPG
zima 019.JPG (58.74 KiB) Przejrzano 11771 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

komunikat tylko mozna dodac 3 zdjecia :roll: , mialo byc 5 w jednym poscie
Załączniki
zima 014.JPG
zima 014.JPG (90.36 KiB) Przejrzano 11771 razy
zima 007.JPG
zima 007.JPG (100.32 KiB) Przejrzano 11771 razy
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zima

Post autor: pomorzak »

Ciekawe fotki.
Ja ciagle czekam na opady ale jakos licho z tym sniegiem.
Moze jednak cos spadnie i tez sie pochwale :D
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

Jak zdjęcie duże, to klika się prawym przyciskiem myszy, i klika się pokaż obraz.
Ładnie mi wyszło?
woda zimą 1.jpg
woda zimą 1.jpg (90.82 KiB) Przejrzano 11754 razy
woda zima 2.jpg
woda zima 2.jpg (105.81 KiB) Przejrzano 11754 razy
Zmarzl nose kotka.jpg
Zmarzl nose kotka.jpg (131.53 KiB) Przejrzano 11747 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

drzewa ,drzewko ,choinka ;)
zima.jpeg
zima.jpeg (91.74 KiB) Przejrzano 11743 razy
z przed 15 minut, zima jest trudna dla samochodow :evil:
Załączniki
zima 001.JPG
zima 001.JPG (57.06 KiB) Przejrzano 11743 razy
almagus
Posty: 5617
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zima

Post autor: almagus »

wrobelki 1.jpg
wrobelki 1.jpg (129.62 KiB) Przejrzano 11741 razy
roza 1.jpg
roza 1.jpg (109.29 KiB) Przejrzano 11739 razy
napadalo nam.jpg
napadalo nam.jpg (93.7 KiB) Przejrzano 11737 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

widac zima ma swoje uroki , pierwsze przymrozki
Załączniki
szron.JPG
szron.JPG (119.37 KiB) Przejrzano 11728 razy
szron1.JPG
szron1.JPG (113.01 KiB) Przejrzano 11728 razy
szron2.JPG
szron2.JPG (123.46 KiB) Przejrzano 11728 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zima

Post autor: bea_mezlot »

zimowe drzewa ,btw wszystkie fotki moje
Załączniki
spacer 002.JPG
spacer 002.JPG (142.75 KiB) Przejrzano 11728 razy
spacer 003.JPG
spacer 003.JPG (123.09 KiB) Przejrzano 11728 razy
spacer 006.JPG
spacer 006.JPG (134.59 KiB) Przejrzano 11728 razy
ODPOWIEDZ