Strona 1 z 1

Parka.

: wt sty 26, 2010 8:11 am
autor: pipek
Parka.jpg

Re: Parka.

: wt sty 26, 2010 12:01 pm
autor: bea_mezlot
z jednej strony jest to bardzo zenujace ,ze media leca na tanie sensacje
a z drugiej pewnie te osoby w ten sposob zarabiaja na zycie (wystawiaja sie jak dziwolagi w trupie objazdowej)

tych ludzi spotkalo nieszczescie
dobrze ,ze potrafia jakos z tym zyc

jestesmy sredniakami , i chociaz raz mozna sie z tego cieszyc