Nie znalazlam tego na youtube, to nowy film, zrobiony specjalnie dla fb.
https://www.facebook.com/Hawaiianisland ... 5729217355
Aloooha...
A dla tych, ktorzy potrzebuja wiecej
Aloooooooha...
a moze byc i nawet jeszcze wiecej.
I slonecznej pogody zycze, a gdzie potrzeba deszczu to deszcz.
U nas stormowa pogoda, to tego leje.
Jutro moze zaswiecic slonce kto to wie...
Wyszlam po chleb w poblizu, to piekarnia i restauracja, to otwarte jest do osmej (piekarnia). Wsrod niezwyklosci maja moj ulubiony chleb francuski campagne, male okragle bochenki, jak polowka niegdysiejeszego polskiego chleba. Po taki chleb to nawet w ulewny deszcz sie chodzi, kiedy troche zelzy na chwile. Po szostej maja specjalne ceny, 20% mniej, a tam pysznosci, ale nie sa tanie.
Maja ogromny wybor wymyslnego pieczywa cukierniczego, w tym takze pyszne ptysie, ale nie takie zwykle, tylko z brazowego ciasta i np. z masa kawowa. Lubie wszystko co ma smak kawowy, nawet lody, chodz i jedno i drugie bardzo rzadko jadam, bowiem nie jest w moim jadlospisie.
Milego jutra i nie tylko. W Europie juz sie zaczelo.