Dobra rada zawsze w cenie...
Re: Dobra rada zawsze w cenie...
A co???


Re: Dobra rada zawsze w cenie...
NO WŁAŚNIE !!!


Re: Dobra rada zawsze w cenie...
Długo,
długo,
długo nic...
długo,
długo nic...
Re: Dobra rada zawsze w cenie...
A to są banany:


Re: Dobra rada zawsze w cenie...
A ktoś sobie w międzyczasie przepycha Key West bliżej Kuby.


-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: Dobra rada zawsze w cenie...
pipek
frontem do klientow !!!
chyba ,ze chcesz nam "dupcie" pokazac
wszystko pieknie, tylko czy zrobiles zdjecie autostrady , o ktore prosilam ?
frontem do klientow !!!
chyba ,ze chcesz nam "dupcie" pokazac
wszystko pieknie, tylko czy zrobiles zdjecie autostrady , o ktore prosilam ?
Re: Dobra rada zawsze w cenie...
Bea,starałem się jak mogłem.Pogoda była zmienna,widoczność dupiasta,a poza tym cięzko robić
zdjęcia jadąc 100 km/godz i trzymając kierownicę w zębach...
Patrzę na te moje fotki i widzę że to wogóle nie był mój dzień do cykania.
Łażąc na 2 łapach też.
Może cuś wygrzebię.
zdjęcia jadąc 100 km/godz i trzymając kierownicę w zębach...
Patrzę na te moje fotki i widzę że to wogóle nie był mój dzień do cykania.
Łażąc na 2 łapach też.
Może cuś wygrzebię.





