Dobra rada zawsze w cenie...

A picture is worth a thousand words.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Obrazek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

A co???

Obrazek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

NO WŁAŚNIE !!!

Obrazek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Długo,

długo,

długo nic...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

A to są banany:


Obrazek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

A ktoś sobie w międzyczasie przepycha Key West bliżej Kuby.


Obrazek
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: bea_mezlot »

pipek

frontem do klientow !!! :)

chyba ,ze chcesz nam "dupcie" pokazac :lol:

wszystko pieknie, tylko czy zrobiles zdjecie autostrady , o ktore prosilam ? 8-)
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Bea,starałem się jak mogłem.Pogoda była zmienna,widoczność dupiasta,a poza tym cięzko robić
zdjęcia jadąc 100 km/godz i trzymając kierownicę w zębach...
Patrzę na te moje fotki i widzę że to wogóle nie był mój dzień do cykania.
Łażąc na 2 łapach też.
Może cuś wygrzebię.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Obrazek


Obrazek


Obrazek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Dobra rada zawsze w cenie...

Post autor: pipek »

Obrazek



Obrazek



Obrazek
ODPOWIEDZ