wspomnien czar
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
wspomnien czar
czego to sie nie znajdzie w trakcie przedswiatecznych porzadkow

-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: wspomnien czar
nawet "moda" z 59 sie znalazla 
Re: wspomnien czar
No super inicjatywa!
Chyba pójdę do piwnicy i pokażę czym było prawdziwe odzyskiwanie wolności i rośnięcie w siłę, i dostatek
konformistów kościoła i jedynej słusznej partii.
Chyba pójdę do piwnicy i pokażę czym było prawdziwe odzyskiwanie wolności i rośnięcie w siłę, i dostatek
konformistów kościoła i jedynej słusznej partii.