Strona 1 z 1

wspomnien czar

: śr mar 24, 2010 8:21 am
autor: bea_mezlot
czego to sie nie znajdzie w trakcie przedswiatecznych porzadkow :roll: 8-) :)
pamiatki002.JPG
pamiatki002.JPG (75.69 KiB) Przejrzano 5951 razy
pamiatki 003.JPG
pamiatki 003.JPG (89.02 KiB) Przejrzano 5951 razy
pamiatki001.JPG
pamiatki001.JPG (77.26 KiB) Przejrzano 5951 razy

Re: wspomnien czar

: śr mar 24, 2010 8:34 am
autor: bea_mezlot
nawet "moda" z 59 sie znalazla :D
pamiatki 004-1.JPG
pamiatki 004-1.JPG (90.35 KiB) Przejrzano 5948 razy
pamiatki 006.JPG
pamiatki 006.JPG (84.41 KiB) Przejrzano 5948 razy
pamiatki 007.JPG
pamiatki 007.JPG (75.48 KiB) Przejrzano 5948 razy

Re: wspomnien czar

: śr mar 24, 2010 9:35 am
autor: almagus
No super inicjatywa!
Chyba pójdę do piwnicy i pokażę czym było prawdziwe odzyskiwanie wolności i rośnięcie w siłę, i dostatek
konformistów kościoła i jedynej słusznej partii.