Strona 1 z 1
wspomnien czar
: śr mar 24, 2010 8:21 am
autor: bea_mezlot
Re: wspomnien czar
: śr mar 24, 2010 8:34 am
autor: bea_mezlot
Re: wspomnien czar
: śr mar 24, 2010 9:35 am
autor: almagus
No super inicjatywa!
Chyba pójdę do piwnicy i pokażę czym było prawdziwe odzyskiwanie wolności i rośnięcie w siłę, i dostatek
konformistów kościoła i jedynej słusznej partii.