przezyjmy to razem

A picture is worth a thousand words.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

droga krzyzowa 011.JPG
droga krzyzowa 011.JPG (55.5 KiB) Przejrzano 12153 razy
droga krzyzowa 020.JPG
droga krzyzowa 020.JPG (64.93 KiB) Przejrzano 12153 razy
droga krzyzowa 083.JPG
droga krzyzowa 083.JPG (60.23 KiB) Przejrzano 12153 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

droga krzyzowa 119.JPG
droga krzyzowa 119.JPG (61.63 KiB) Przejrzano 12152 razy
droga krzyzowa 122.JPG
droga krzyzowa 122.JPG (76.09 KiB) Przejrzano 12152 razy
droga krzyzowa 145.JPG
droga krzyzowa 145.JPG (82 KiB) Przejrzano 12152 razy

zycze Wesolych Swiat :)
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przezyjmy to razem

Post autor: pomorzak »



Wesołych Świąt :)


pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: przezyjmy to razem

Post autor: pomorzak »

Aby jednak było zgodnie z ogólnym tryndem to prawdziwe życzenia wielkanocne


Wesołego jaja i smacznego kurczaczka i zajączka i dyngusu i wiosny.
I właściwie czemu nazywa się to Wielka noc ?
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: przezyjmy to razem

Post autor: alohilani »

"Sle Wam zyczenia
tak promienne jak wiosna,
tak szczesliwe jak Wielkanoc
i tak cieple
jak kazda mysl o Was."

Zdrowych oraz wesloych Swiat Wielkanocnych zycze.
:D

...........................................

Wielka noc - Zmartwychwstanie. Esencja wiary w chrzescijanstwie.
W tracycji staroslowianskiej swieto wiosny.

Aloha,

xyz
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

grob 005.JPG
grob 005.JPG (75.17 KiB) Przejrzano 12086 razy
grob 008.JPG
grob 008.JPG (91.09 KiB) Przejrzano 12086 razy

"I'm so tired of being here ...

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase"

http://www.youtube.com/watch?v=_tCoDtqZo14
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

dzisiejsze swiecenie pokarmow

gosciu byl nie do podrobienia

" tak, mam kielbase...tak ,pomalowalem jajka...tak, przychodz, mam wszystko..."
hahahaha
az ktos nie wytrzymal po 5 minutach i mu zwrocil uwage, ale pare lawek mialo niezly ubaw
kosciol 039.JPG
kosciol 039.JPG (44.21 KiB) Przejrzano 12021 razy
kosciol 040.JPG
kosciol 040.JPG (37.97 KiB) Przejrzano 12021 razy
Alleluja ! :)
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

ahooj przyjaciele

gdyby ktos myslal, ze w rio nie ma pomnika , to zapewniam ,ze jest 8-)

kosciol 036.JPG
kosciol 036.JPG (75.4 KiB) Przejrzano 12020 razy

Alleluja
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: przezyjmy to razem

Post autor: wielokropek »

I sa "LODY"


:)

wielokropek
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: przezyjmy to razem

Post autor: bea_mezlot »

wielokropek pisze:I sa "LODY":)

wielokropek
sa , i jest kool :twisted:
Załączniki
kosciol 037.JPG
kosciol 037.JPG (69.82 KiB) Przejrzano 11979 razy
ODPOWIEDZ