kwiATKI

A picture is worth a thousand words.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

kwiATKI

Post autor: bea_mezlot »

kwiatki dla beatki ;) :D
Załączniki
074a.JPG
074a.JPG (44.65 KiB) Przejrzano 13164 razy
072a.JPG
072a.JPG (51.31 KiB) Przejrzano 13164 razy
071a.JPG
071a.JPG (63.43 KiB) Przejrzano 13164 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: kwiATKI

Post autor: bea_mezlot »

076a.JPG
076a.JPG (49.57 KiB) Przejrzano 13163 razy
Załączniki
079a.JPG
079a.JPG (62.45 KiB) Przejrzano 13163 razy
078a.JPG
078a.JPG (46.34 KiB) Przejrzano 13163 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: kwiATKI

Post autor: bea_mezlot »

081a.JPG
081a.JPG (73.54 KiB) Przejrzano 13163 razy
Załączniki
086a.JPG
086a.JPG (69.16 KiB) Przejrzano 13163 razy
082a.JPG
082a.JPG (66.65 KiB) Przejrzano 13163 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: kwiATKI

Post autor: bea_mezlot »

087a.JPG
087a.JPG (50.48 KiB) Przejrzano 13163 razy
Załączniki
098a.JPG
098a.JPG (45.83 KiB) Przejrzano 13163 razy
089a.JPG
089a.JPG (60.01 KiB) Przejrzano 13163 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: kwiATKI

Post autor: bea_mezlot »

099a.JPG
099a.JPG (61.56 KiB) Przejrzano 13163 razy
Załączniki
104a.JPG
104a.JPG (49.79 KiB) Przejrzano 13163 razy
103a.JPG
103a.JPG (55.66 KiB) Przejrzano 13163 razy
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: kwiATKI

Post autor: pomorzak »

czy to wszystko stoi w twoim domu ??
calkiem ciekawa kolekcja
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: kwiATKI

Post autor: bea_mezlot »

pomorzaku

tak szczerze ci powiem ,ze robilam te , TE zdjecia pod twoim katem :) , pamietam problemy z twoim storczykiem , a tutaj lancut - storczykarnia

polecam lancut o tej porze => park
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: kwiATKI

Post autor: alohilani »

Bea,

U nas takie tez rozna w doniczkach lud donicach caly rok, w tej drugiej mokrej i ciagle zielonej czesci Maui, z drugiej strony wulkanu Haleakala, gdzie czesto pada, gdzie wieksza a wlasciwie prawie jedyna miejscowosc nazywa sie Hana, takie rosna tu i tam naturalnie, mozna zobaczyc od czasu do czasu.

Te sa ze sklepu, ostrosc nie za dobra na jednym, trzeba porobic nowe zdjecia. To dopiero poczatki mojej przygody ze zdjeciami (zawsze robil syn), to mysle ze mi wybaczysz/wybaczycie moje powazne niedociagniecia :)

Aloha!
Załączniki
Hawajskie kwiaty w Whole Foods Market
Hawajskie kwiaty w Whole Foods Market
Moje nowe zdjecia 040-1.JPG (62.22 KiB) Przejrzano 13107 razy
Doniczkowe storczyki w Whole Foods Market
Doniczkowe storczyki w Whole Foods Market
Moje nowe zdjecia 039-1.JPG (54.05 KiB) Przejrzano 13107 razy
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: kwiATKI

Post autor: wielokropek »

Uwielbiam tropikalne kwiaty!
Alisci ostatnimi czasy coraz trudniej je zdobyc w kwiaciarniach... Wina recesjii, czy co?
Mam , oczywiscie, w doniczkach cale mnostwo storczykow, ale chcialbym tez miec je w ogrodzie... Niestety, klimat Polnocnej Kalifornii jest dla nich za ostry zima.
Z tego co wiem, zdecydowana wiekszosc tropikalnych kwiatow w sklepach na kontynencie pochodzi z Hawajow.

XYZ, Maui jest dziwna wyspa: poludnie (wlacznie z Hana) jest bardzo tropikalne, ale polnoc, daleko za Lahaina - to prawie Irlandia... :) Kiedys bylem mocno zaszokowany, gdy objezdzalismy z synem (on prowadzil, ja sie modlilem, bysmy nie z padli ze skal!) cala wyspe i wlasnie trafilismy na owe krajobrazy wyjete jakby zywcem z Irlandii: trawa niska, zielona, drzewa bardzo europejskie...
Porobilem mnostwo zdjec, kiedys moze je odszukam.

wielokropek
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: kwiATKI

Post autor: alohilani »

Tak jest Wielokropku, to dwie zupelnie rozne czesci wyspy.
Ja tez bylam zaszokowana na poczatku. A czesc od Makena do Hany, bardzo dziwne odczucia, jak na koncu swiata, pusto i krowa od czasu do czasu tylko pojawi sie na drodze. Od czasu, kiedy na Big Isnad (Hawaii Island) bylo trzesienie ziemi we wrzesni 2006, ta droga nie do konca jest przejezdna.
A droga do Hany z drugiej strony, ta od Kahului jest tak niesamowicie zielona i piekna. Nie mam zdjec na tym komputerze, zostaly gdzies u syna. Ale drugi syn ma na Picasa, postaram sie troche z nich zamiescic.
Obydwaj moi synowie mieszkaja obecnie na stalym ladzie, tak sie zycie ulozylo...
Przyjezdza sie dla rodziny, a potem zostaje sie. "Starych", a wlasciwie odnosnie do ludzi dojrzalych drzew sie tak czesto nie przesadza...
:) 8-)
ODPOWIEDZ