Strona 1 z 1

Kaszanka wyborcza

: pn maja 24, 2010 5:28 pm
autor: pipek
Obrazek

Przeciętna polska rodzina z kaczką,przy obiedzie.

Re: Kaszanka wyborcza

: pn maja 24, 2010 5:35 pm
autor: pipek
Obrazek

Komitywa arystokracji z plebsem.

Re: Kaszanka wyborcza

: pn maja 24, 2010 7:39 pm
autor: pipek
Tajemniczy Don Pedro (czyżby? szpieg z Krainy Deszczowców????


Obrazek

Jarosław Kaczyński potajemnie pojechał na zalane tereny spotkać się z powodzianami. - Był zszokowany skalą zniszczeń - relacjonowali samorządowcy.


http://www.fakt.pl/Kaczynski-pojechal-d ... l#miniPoll

Re: Kaszanka wyborcza

: pn maja 24, 2010 7:45 pm
autor: pipek

Re: Kaszanka wyborcza

: pn maja 24, 2010 7:49 pm
autor: pipek
Obrazek

Jeszcze nie wygrał,a już wniebowzięty...

Re: Kaszanka wyborcza

: śr maja 26, 2010 10:45 pm
autor: pipek
To zdjęcie zrobiono przypadkiem:

Obrazek

Re: Kaszanka wyborcza

: śr maja 26, 2010 10:46 pm
autor: pipek
A to z premedytacją;

Obrazek

Re: Kaszanka wyborcza

: pn maja 31, 2010 9:03 am
autor: Bingoo
dlaczego zdjęto mój post odpowiadający na idiotyczne slowa piosenki powyżej zamieszczonej?
nie ubliżyłm temu kto ją zamieścil. pokazałem wulgaryzm slów, ktory rajcuje pewne osoby.
przy takim obrocie sprawy prosze o zdjecie tej piosenki także.
kto jest kasztanem wyciągniętym z goowna ........możan sie domyśleć bez wskazywania palcem.

Re: Kaszanka wyborcza

: pn maja 31, 2010 9:33 am
autor: godzilla
Bingoo pisze:dlaczego zdjęto mój post odpowiadający na idiotyczne slowa piosenki powyżej zamieszczonej?
nie ubliżyłm temu kto ją zamieścil. pokazałem wulgaryzm slów, ktory rajcuje pewne osoby.
bo pani bearbert lubi wciskach ikonke "zglos ten post", chociaz pierwsza ublizala ludziom od kapusiow gdy to robili na poczatku istnienia forum w tej formie...

a administracja nie mysli tylko dziala...