Strona 1 z 1
maki
: pt cze 11, 2010 1:41 pm
autor: pomorzak
chyba nie ma innego kwiatu ktory tak bardzo kojarzy sie z Polska i dziecinstwem
Re: maki
: pt cze 11, 2010 1:42 pm
autor: pomorzak
Re: maki
: pt cze 11, 2010 3:28 pm
autor: nikita
...ladne - ale wieszmaki chyba som wieksze

...
("kaczuszko wieszmaki som tak duze, duze, duze" - jak pisze poeta)
Re: maki
: pt cze 11, 2010 5:37 pm
autor: pomorzak
nikita pisze:...ladne - ale wieszmaki chyba som wieksze

...
("kaczuszko wieszmaki som tak duze, duze, duze" - jak pisze poeta)
Polne wieszmaki sa wlasnie takie.

Re: maki
: pt cze 11, 2010 11:48 pm
autor: alohilani
Maki w zbozu.
To chyba jest pszenica.
Piekne, Pomorzaku.
Tak, te kwiaty polne najbardziej kojarza sie z Polska.
Blawaty takze.
Pozdrowienia
