Strona 1 z 1

maki

: pt cze 11, 2010 1:41 pm
autor: pomorzak
chyba nie ma innego kwiatu ktory tak bardzo kojarzy sie z Polska i dziecinstwem

Re: maki

: pt cze 11, 2010 1:42 pm
autor: pomorzak
:D

Re: maki

: pt cze 11, 2010 3:28 pm
autor: nikita
...ladne - ale wieszmaki chyba som wieksze :roll: ...
("kaczuszko wieszmaki som tak duze, duze, duze" - jak pisze poeta)

Re: maki

: pt cze 11, 2010 5:37 pm
autor: pomorzak
nikita pisze:...ladne - ale wieszmaki chyba som wieksze :roll: ...
("kaczuszko wieszmaki som tak duze, duze, duze" - jak pisze poeta)

Polne wieszmaki sa wlasnie takie. :roll:

Re: maki

: pt cze 11, 2010 11:48 pm
autor: alohilani
Maki w zbozu.
To chyba jest pszenica.
Piekne, Pomorzaku.
Tak, te kwiaty polne najbardziej kojarza sie z Polska.
Blawaty takze.

Pozdrowienia :D