Magic Kingdom

A picture is worth a thousand words.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Magic Kingdom

Post autor: pipek »

Fotki z wizyty w Magic Kingdom


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

ELENI

Post autor: pipek »

A po wizycie w Magic Kingdom był jeszcze czas na
koncert Eleni.

Tylko że baterie w kamerach już ledwo zipały...



Obrazek
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Magic Kingdom

Post autor: nikita »

Cudownie, panie pipek :) Tak duzo ladnych zdjec. Pogoda wam tez dopisuje :D
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom

Post autor: tusku »

nikita pisze:Cudownie, panie pipek :) Tak duzo ladnych zdjec. Pogoda wam tez dopisuje :D
no, zajebiscie jest.... a pipeczny stary wyjadacz nie moze zrobic jakiegos albumiku, wrzucic tutaj link do niego tylko wrzuca wszystkie foty zeby sie ludziom z wolniejszymi laczami komp skichal zanim to wszystko sie zaladuje....

to jest nieuczciwe i powinno byc zabronione... jedna, dwie fotki - okej ale nie tyle...... ludzie, troche wyobrazni...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Magic Kingdom

Post autor: Reflex »

no, zajebiscie jest.... a pipeczny stary wyjadacz nie moze zrobic jakiegos albumiku, wrzucic tutaj link do niego tylko wrzuca wszystkie foty zeby sie ludziom z wolniejszymi laczami komp skichal zanim to wszystko sie zaladuje....
Ludzie, dlaczego jestescie tacy wredni i nie dostosujecie sie do tusku? Cale forum! To mu sie lacza poplataly, to browser musi mu otwierac zdjecia w oknie sasiada, to mu grafik wylazi z ekranu i laskocze po pietach, albo litery sa za male.

Albo.. zrobmy zrzutke i kupmy mu porzadny komputer.

Reflex
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Magic Kingdom

Post autor: pipek »

OK panie magik w dziurze od sera - następnym razem zamieszczę informację jak dojechać i sobie obejrzeć.
Dla kompa mniej roboty bo albumik byłby jeszcze większy niż luźno zamieszczone fotki....
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom

Post autor: tusku »

Reflex pisze:Ludzie, dlaczego jestescie tacy wredni i nie dostosujecie sie do tusku? Cale forum! To mu sie lacza poplataly, to browser musi mu otwierac zdjecia w oknie sasiada, to mu grafik wylazi z ekranu i laskocze po pietach, albo litery sa za male.

Albo.. zrobmy zrzutke i kupmy mu porzadny komputer.

Reflex
dziekuje nie potrzeba... w robocie mamy szybkie lacze, tak na oko ze 300 mbit/s
w chalupie mam tylko 25 mbit/s ale zeby zobaczyc twoj durny post musialem ganiac ta belke po prawej stronie, przesuwac ja a i tak mi uciekala ta twoja "bomba" bo sie co chwila nowy obrazek pipecznego otwieral az w kooooooncu wpadlem na to zeby na gorze wcisnac "stop" w postaci czerwonego krzyzyka i oto jestem...

to co pipek tutaj uskutecznil jest POGWALCENIEM zasad stosowanych na forach DYSKUSYJNYCH... obrazkow jest od pyty i dla normalnego smiertelnika piszacego np. z Polski one sie beda otwieraly wszystkie przez dlugie minuty i NIGDY nie dojdzie do TEGO miejsca naszej "dyskusji"...

nie reflex, dziekuje ale nie skorzystam... mam swojego skladaka i starego laptopa toshiba i to mi na razie wystarczy...

nie dziwie sie ze TY mnie w tym akurat watku atakujesz... ja tez cie atakuje, ale wylacznie aby ci wytknac bledy, bo bladzisz reflexie...

tak samo jak w tym przypadku...
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom

Post autor: tusku »

pipek pisze:OK panie magik w dziurze od sera - następnym razem zamieszczę informację jak dojechać i sobie obejrzeć.
Dla kompa mniej roboty bo albumik byłby jeszcze większy niż luźno zamieszczone fotki....
ja ci tylko pipeczny zwrocilem UWAGE ze zrobiles cos niestosownego a ty mi tu jakies pier*** wypisujesz...

tu masz przyklad jak moze wygladac prosty album z fotkami:

http://photosite.pl/aviation/axalp09

ps
tak calkiem prosty to on nie jest bo autor sam napisal skrypt tego albumu....
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom

Post autor: tusku »

znajac realia to nikt trzezwo myslacy nie zabierze glosu w tej dyskusji.......
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Magic Kingdom

Post autor: Malina »

:!:
ODPOWIEDZ